Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Hillary, pakuj szczoteczkę do zębów!

1356

Komentarz

  • Jakby użyć metafory - Polska to kobieta, a Rosja to mężczyzna - ona o nim myśli, że byłby całkiem fajny gdyby nie pił i nie bił..
  • Ja nie jestem pewna, Maciek - czy zdobył czy mu na to pozwolił ktoś. 
  • @Elunia i że on bije bo ona niewierna i by się pogubiła w świecie bez jego opieki :) A pije bo tatuś musi ;)
  • A - i zupa była za słona - jak mieszkałam w Rosji jako dziecko, to potrafiły baby w kolejce mojej matce wytykać, że Polska Rosji sprzedaje zielone kartofle.
  • Ja wiem czym kierowali się wyborcy - tez bym wybrała jego, gdyby alternatywą była Clinton. Ale czemu taki bucu został wystawiony do walki to nie wiem.
  • No ale w sumie to on nie został wystawiony, po prostu wygrał prawybory partii republikańskiej w wakacje czy coś w tym stylu.
  • Słuchałam wykładu o masonerii.
    Teraz była taka, że mimo pozornych zwycięstw, nie da rady na dłuższą metę wprowadzać na siłę ideologii wbrew naturze człowieka i porządkowi naturalnemu (tu cała TĘCZA- gender, aborcja plus upodlanie człowieka poprzez robienie z niego niewolnika pieniądza, kredytu, kariery). Ludzie nie dadzą rady żyć wbrew naturze. Z pozoru-może przez jakiś czas. I zaczyna się odwracanie tendencji, konserwatyści dochodzą do głosu. Do tego trzeba dodać, że ideologia przełożyła się na kryzys gospodarczy i tak po ludzku tez się nie sprawdza.

    Chciałabym w to wszystko wierzyć... ;)

    Możliwe, że poluzowali żeby, tak jak mówisz, ośmieszyć konserwatystów i sączyć dalej swoją ideologię. Tak, by przy następnych wyborach już nikogo aborcja w 9 mcu nie przerażała...
  • @Elunia, arabskiego się ucz ;)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wydaje mi się, że gdyby republikanie nie chcieli by on ich reprezentował, to by nie reprezentował, przecież tyle osób publicznie zostało napiętnowanych i wykluczonych z życia społecznego bo raz po pijaku coś walnęli o Żydach itp. a potem przepraszali, kajali się i obrzezali, a jemu wolno mówić to wszystko co powiedział i nie ma ostracyzmu?
  • No, ja nie wiem, czy niemiecki się ostoi ;)
  • "Bardzo bym chciała żebyście powiedzieli aleś ty durna"

    Eee... pewnie tak tylko mówisz, a potem od razu do prokuratora.
    Podziękowali 1Katia
  • Myślisz, że kilka lat to tak długa perspektywa? Może dla tych staruszków, ale Clinton już raczej ustąpi komuś młodszemu i bez bagażu. 
    Podziękowali 1Joanna36
  • edytowano listopad 2016
    Zresztą ci,którzy naprwdę pociągają za sznurki (i bawią się w inżynierię społeczną, jak wspomniany S.) nie potrzebują nazywać siebie politykami ;) mają swoje kukiełki. 
  • Bush senior - republikanin a masonerię pozdrowił:
    Oto Ameryka: Rycerze Kolumba, Grange, Hadassa, Niepełnosprawni Weterani, Zakon Ahepa, Business and Professional Women of America, union hall, grupy studium Biblii, Liga Zjednoczonych Latynoskich Obywateli Ameryki, „Święte Imię” - olśniewająca różnorodność rozsiana jak gwiazdy, jak tysiąc punktów świetlnych na rozległym i spokojnym niebie".
  • Też mam takie odczucia jak Joanna36 że jak ktoś nie ma wsparcia od naprawdę decydujących osób (ktokolwiek to jest) to nie wygra. Sfałszują, wyślą seryjnego samobójcę, cokolwiek. Niestety nie wierzę tak na 100 proc w demokrację....
  • Joanna36 powiedział(a):
     Ale czemu taki bucu został wystawiony do walki to nie wiem.
    On się sam wystawił, po prostu - zaskoczył wszystkich, chyba głównie republikanów właśnie. Te wybory wygrał w iście amerykańskim stylu.
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Elunia, arabskiego się ucz ;)
    :D
  • Chciałabym żeby tak to właśnie było, ale chyba bym wolała Mela Gibsona, jak już by do żony wrócił ofkors.

  • Mel chyba z Australii jest.
  • Tak sobie czytam o USA bo jestem podziębiona i się lenię i taka ciekawostka : Przed Soborem Watykańskim II w Stanach Zjednoczonych statystyki odnotowywały rocznie ok. 170 tys. konwersji na katolicyzm, a po Soborze – jedynie kilkaset.
  • W roku 2011 do Kościoła katolickiego w Stanach Zjednoczonych należało 68 202 492 wiernych (22% ludności kraju), co czyni go - pod względem liczby wiernych - największą grupą wyznaniową spośród wszystkich obecnych w tym kraju
  • E ja żartuję, Mel po prostu wie czego pragną kobiety ;)
    Podziękowali 1hipolit
  • Ale jest nadzieja, jednak urodził się w USA.
  • Jeszcze np. Galliano zmarniał w ten sposób.
  • Hilary ilością samych głosów by wygrała podobno, czyli aż tak niesamowicie naród się nie ocknął..
  • Joanna36 powiedział(a):
    Tak sobie czytam o USA bo jestem podziębiona i się lenię i taka ciekawostka : Przed Soborem Watykańskim II w Stanach Zjednoczonych statystyki odnotowywały rocznie ok. 170 tys. konwersji na katolicyzm, a po Soborze – jedynie kilkaset.
      Niestety, morale tamtejszego kleru pozostawiało bardzo dużo do życzenia. A po skandalach pedofilskich w Kościele, wspólnotę opuściło setki tysięcy wiernych.
  • TecumSeh powiedział(a):

    Ja bym chciał św Stefana, św Jana Pawła II i św Benedykta na odpowiednio króla, ministra spraw zagranicznych i szefa rządu. Oczywiście Polski:)


    Obawiam się, że i wyżej wymienieni też by sobie z rządzeniem Polską nie poradzili. :(
  • co do sojuszu Polski z Usa to moj tata mowi..teraz wojna Usa z Polska i badzmy kolejnym stanem ;-)
  • W Luizjanie ogolne niezadowolenie po wyborach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.