Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Hillary, pakuj szczoteczkę do zębów!

1246

Komentarz

  • Tak od Usa armia, kasa, technologia i wizy itp. Za darmo...
    Patrioci  niezbyt rozumni są najbardziej niebezpieczni:(
  • Nie ma obowiązku korzystania z fejsa. Można założyć swoją stronę, rozsyłać newsletter, jest masa sposobów. Facebook to nie urząd czy szkoła. 

    spróbuj, może Ci się uda. :)

    a odpowiedzią na powyższe pretensje jest fraza "pozycja monopolistyczna"
    Podziękowali 2apolonia Klarcia
  • Z drugiej strony Tola, jeśli sądownie są karane firmy które odmawiają usług na rzecz  np osób homoseksualnych to i facebook nie moze cenzurowac bez powodu tresci które nie są lewackie. A marsz był dziś piękny, wiem bo byłam:)
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano listopad 2016
    czemuż więc nie przenieśli się gdzie indziej? - bo pies z kulawą nogą by do nich nie zajrzał.
    Spróbuj się przenieść na vkontakte :).

    Czyli jak najbardziej pozycja monopolistyczna, jak gugla czy małego miękkiego.
    Z czasem to może się zmienić (na inne), ale aby takie coś banglało, muszą tam być (prawie) wszyscy.

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • spierdalaj :)
  • edytowano listopad 2016
    wole taką niż twoją :)
  • no to jeszcze raz, staropolskie spierdalay :)
    Podziękowali 1antonina
  • edytowano listopad 2016
    Takimi samymi imbecylami są "patrioci", co chca słuzyć kacapom jak i ci co amerykanom czy innym niemcom. Przestań komuś wciskać swoich wybrażen na  czyjś temat, już wiele osób Ci zwracalo uwagę TecumSeh.  Widać propaganda i manipulacja niczym z pisiorskich tv jest Ci bliska.
  • Ale to nie ma znaczenia za co. Gospodarz może sobie nie życzyć i tyle.
  • edytowano listopad 2016
    Pisałam że Rosja paradoksalnie okazuje się być ostoją moralności Europy(tylko tam piętnowane sa dewiacje seksualne, a wiele osób domaga się zakazu aborcji), Krym jest i był zawsze bardziej rosyjski niż ukraiński.  Co ja poradzę na to że Ci fakty nie pasują? To jeszcze nie znaczy że jestem rusofilem i chce byśmy nadal byli pod ich panowaniem. Nie łykam tylko pisowskiego  straszenia Rosją i prowokowania do wojny z nią.apewne na zlecenie nowych mocodawcow z USrAela)
  • Chociażby tak, że minister  obrony narodowej Polski mówi że "nie spoczniemy dopóki Krym nie wróci do Ukrainy"...??!!
  • Mozesz się bić Ty i Twoje dzieci dopoki nie spoczniecie za Ukrainę. Ja nie zamierzam.
  • Powiedz to Maciarewiczowi, który deklaruje to w imieniu wszystkich Polaków.
  • Takie są standardy FB:

    Facebook zablokował katolicki fanpage Strefa Chwały Festiwal. Społecznościowy portal był ostatnio ostro krytykowany za zapędy cenzorskie, ale miały one kontekst polityczny, a nie religijny.

    Strona, która obserwowało około 5 tys. internautów, poświęcona była letniemu festiwalowi, w którego ubiegłorocznej edycji wzięło udział blisko 700 osób, w tym artyści plastycy, muzycy, dziennikarze, aktorzy, sportowcy, organizatorzy rożnych wydarzeń kulturalnych, liderzy wspólnot oraz wiele całych rodzin. Mowa była o rekolekcjach i szeroko rozumianej kulturze chrześcijańskiej.

    Powodem zablokowania miało być naruszenie regulaminu, ale nie wiadomo, na czym miało ono polegać. Administrator strony Andrzej Dubiel jest zdumiony. Podkreśla, że nie było na niej treści politycznych, chyba, że za treść polityczną uznać link do tekstu opublikowanego na popularnym portalu, a mówiącego o nadaniu  prezydentowi Andrzejowi Dudzie honorowego obywatelstwa Starego Sącza - miasta, z którego wywodzi się rodzina prezydenta i w którym odbywa się Strefa Chwały Festiwal.

    http://gosc.pl/doc/3541866.Facebook-zablokowal-katolicki-fanpage


    ***

    Natomiast takie konta, jak np. "Ale papieża to Ty szkaluj" (linka celowo nie podaję) - nadal na tym portalu mają się doskonale.



  • Niestety portal Fronda jest sprzężony z FB, ja tam piszę z innego konta, jako Anna Manikowska.
    Na swoim koncie mam znajomych, z którymi chcę mieć kontakt i moje farmy na FarmVille.
  • edytowano listopad 2016
    A tak w ogóle, to Fronda wchodząc ze stroną główną na FB, zrobiła to, że czytający nie mają możliwości zgłaszać szczególnie ohydnych komentarzy do usunięcia. FB akurat tych postów usuwać nie będzie. Wcześniej można było zgłosić i admin z Frondy miał możliwość wyciąć.
  • A te zasady gdzieś są zadeklarowane, jakiś statut mają czy tak spontanicznie je sobie uzewnętrzniają?
  • Czyli każdy może zostać wyrzucony - ogólnie taki motyw jest powszechny, ale zazwyczaj wystarczy być kulturalnym a odmienne poglądy są tolerowane tak jak tu. Jeśli ktoś nie łamie konkretnych zasad i ogólnie jest kulturalny a został gdzieś wpuszczony to wyrzucenie go uważam za chamstwo. Kwoka chociaż miała powody.
    Podziękowali 2Rogalikowa Katia
  • Proponuję zwasnionym @T i @T załozyć  osobny wątek pod wdzięczną nazwą .... np:
    "Walki T-T"..... może być z tego niezłe ciacho ;)
  • @TecumSeh to Ty kolejny raz atakujesz ad personam. Nie dorastasz do poziomu Toli, możesz być autorytetem dla gospodyń domowych, które nie mają pojęcia o polityce czy ekonomii.
    A ortodoksyjny pisizm kupuje, świetne określenie!
  • edytowano listopad 2016
    A co jest obrażliwego w gospodyni domowej, która nie ma pojęcia opolityce i ekonomii? . Tak samo jak w karierowiczce, która nie ma pojecia o polityce i ekonomii?
    To Ty widzisz coś w tym obrazliwego, wiec słusznie że przepraszasz, za siebie.
  • Można być gospodynią domową a jednocześnie kobietą, która interesuje się otaczajacym światem. Osoba, która się"poświęca" wychowaniu dzieci a jednocześnie nie rozwija się, nie czyta, nie dokształaca-to niezbyt  dobry przykład dla dzieci (nie mówię tu o kolejnych studiach czy karierze zawodowej ale zwykłej chęci poznawania jak działa ten świat, aby przekazywać mądrość dzieciom)
    Nie można mówić, zwłaszcza w pewnym wieku że nie interesujemy się polityką, bo polityka wpływa na nasze codzienne życie, byt, edukacje i wychowanie naszych dzieci, ich leczenie bądz trucie itd itp...
  • Ja piszę TY  wielką literą, to miły zwyczaj.
    Nie zrozumiałeś że nie mówiłam o formalnym wykształceniu?
  • Uważam, że nie ma to żadnego znaczenia. Można mieć bez studiów większa wiedzę w danej dziedzinie, zresztą chodzi mi bardziej o taką mądrość życiową,rozumienie mechanizów jakimi rzadzi się polityka, wiedzy o kreacji pieniądza itp.
    A żeby zaspokoić Twoją ciekawośćnie  skończyłam ani politologii ani ekonomii, choć miałam takie przedmioty na studiach.
  • edytowano listopad 2016
    Nie, to ktoś skończył studia np w czasach PRL studia ekonomiczne o niczy mnie świadczy. Petru też jest ekonomistą. Znam też wielu ekonomistów,którzy mają kredyty indeksowane  do chf, nie świadczy to  o nich  dobrze...
  • edytowano listopad 2016
    Ja też nie brałam w walucie ani mój mąż, ani setki znajomych. Taki z Ciebie ekonomista a tego nie rozumiesz???  Poczytaj sobie co to jest kredyt walutowy.
    W skrócie kredyt walutowy – kredyt, który jest udzielony, wypłacony i spłacany w walucie obcej. Bez przeliczania w żadnym momencie do waluty krajowej.
  • Ignorancja czy celowe wprowadzanie innych w błąd?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.