Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1141517192024

Komentarz

  • Zgrabnemu we wszystkim zgrabnie 
  • To ma byc taka spodnica dyzurna na egzaminy i apele w szkole? Teraz sie rzeczywiscie takich marszczonych i do kolanka nie nosi. Dla nastolatek sa te takie z tiulem, jest tez trend na te plisowanki do polowy lydki. Do kolan bywaja olowkowe. Udalo mi sie dwa razy ustrzelic na ciucholu taka typowa bawelniana na gumce, w kolano - dla corki na rozne okoloszkolne okazje - jedna to byl Reserved a druga Carry. W Sinsay kupilam w zeszlym roku czarna z tiulem dla starszej corki i spokojnie na rozne okazje jej sluzy. 
    Jakbys chciala szyc to na spodnice dobrze sie sprawdza material o nazwie Titanic.
  • edytowano styczeń 2020
    @Rejczel nie na egzaminy. Do noszenia.  Ładna, dobrze skrojona. Nie marszczona raczej. Carissa to jest ten styl chyba, przynajmniej na zdjęciach.  Ale cena nie ta.
    @Elunia, lumpy też mam obskoczone. Może  małomiasteczkowe mają lepszy asortyment. U nas króluje styl babcia albo dorobkiewiczowa glejmura z 20cm mini w cekiny i z dużym złotym napisem fashion.  I z szyfonową marszczoną falbanką na dodatek :D
    Nie wiem  kto to kupuje. Pewnie nikt i dlatego  wiszą. Wszystko inne w stanie szmatławym.
  • edytowano styczeń 2020
    Hihi może być też gorzej niż łączka, może być sad:

  • O mamo. Ty to kupiłaś? Czy spadek od jakiejś praciotki?  :#
    Podziękowali 2Bambidu hipolit
  • edytowano styczeń 2020
    @Dorotak w tym wcześniejszym zestawie to Ci b. ładnie ale ten drugi to sorry... Na ciucholu właśnie takie babciowe za 2 złote bywają... No lepsze może niż glejmury... i tyle.
  • Fajne kolory 
  • Skatarzyna powiedział(a):
    O mamo. Ty to kupiłaś? Czy spadek od jakiejś praciotki?  :#
    Nie tylko kiecka po praciotce ale i jej nadwyżka kg

    Dorota, sad dodaje Ci duuuuzo kg. Niekorzystnie 
  • edytowano styczeń 2020
    Ja mam dużo kilogramów ;D więc może w końcu wygalda na te już prawie 73? Przy 157cm :D 

    Całkiem dobrze się bawię tymi zestawami. Nie uważam, żeby okreskenie, że po praciotce bylo uwłaczające. Wręcz przeciwnie, nasze babcie i ciotki ubierały się dużo lepiej, niż my :D 
    Podziękowali 1Katia
  • Moim zdaniem lepiej nosić to, co dla nas korzystne. 
    W oliwkowej wyglądasz rewelacyjnie! 

    Podziękowali 1Dorotak
  • a co myslicie o takiej? Zbyt infantylna?

  • To sukienka dla @kociara, @Aga85? ;)
    Podziękowali 1kociara
  • Dla "kociej mamy"  :D  

    Podziękowali 1kociara
  • Krój ten sam, co granatowa, która wstawiałam w zeszłym tyg ;) ja bym kotów nie założyła, wolę sady i łąki. Ale widziałam dziewczynę na żywo, której pasowało w tej wersji kolorystycznej ;)


    Ja w sumie nosze tylko to, w czym czuje się dobrze. Urodziłam pięcioro dzieci i nie mam kompleksów dzięki temu, więc jeśli coś mnie nie wyszczupla, to... Zupełnie nic :D 
    Podziękowali 2Joannna Barbasia
  • @Babidu, a takie coś?
     https://allegro.pl/oferta/spodnica-z-kola-midi-rozkloszowana-38-36-40-42-7050140526
    Wybaczcie że linka, ale zdjęcia nie umiem.
    Mam taką niebieską, dobrze się nosi, nie gniecie, tylko nie wiem, co to za materiał.

  • edytowano styczeń 2020
    Elunia ja pol zycia spedzilam w lumpeksach, mam na to świadków. Ale teraz  jest trudno sie wyrwac, a to trzeba szukac regularnie. I kupuje duzo rzadziej, ale bardziej przemyslane czesto on line.W sęsie- nie zawsze jest mozliwosc i czas i cierpliwosc na lumpeksy. 
  • edytowano styczeń 2020
    @kiwi, te oglądałam kilkakrotnie i może nawet bym przebolała poliester za taką cenę, bo krój i długość ok. Ale obawiam się, że to chińska produkcja z serii kup i wklej w internety zdjęcie porównawcze ;)
    Te zdjęcia wyglądają  jak  spódnica uszyta w fotoszopie. ;)
    Jeśli jednak ktoś na oczy je widział to chętnie  usłyszę,  że się grubo mylę, są piękne i jakość super...

    Edit: Oj przepraszam, nie doczytalam, że masz @kiwi. Wkleiłabyś zdjęcie rzeczywiste? Na człowieku najlepiej.


    Podziękowali 1kiwi
  • Malgorzata powiedział(a):
    Jak na razie to reklama  czego NIE kupować w MZ.
    Bardzo dobrze. Im i tak towar schodzi na pniu, mniejsza kolejka i większa szansa, że coś kupię :D 
  • W Gdyni miałam mase świetnych lumpów w okolicy, tu średnio. A MZ lubię nie tylko za sady i Łączki;) 
  • Ja akurat uwielbiam kwiatowe wzory, szczególnie drobne łączki. Nie ma dla mnie nic bardziej kobiecego. MZ mi się podoba, choć mam na razie tylko czarny polgolf. Rozmiary mocno zawyżone, nam wrażenie, musiałam zmniejszać u krawcowej.
  • Tak, to też mi się podoba w MZ, że wchodzę w dzianiny S xD chociaż ostatnie serie wełniane wypadają jak normalna rozmiarówka i wtedy można się mocno przejechać kupując 'taki jak zwykle w MZ'. 
    Mam nadzieję, że otworzą swoją szwalnie bo teraz jak szyja po wszystkich możliwych i nadal nie wyrabiają, to różnie wychodzi.
  • edytowano styczeń 2020
    O to dla większego zniesmaczenia, susze ubrania po wyjeździe, szafa ciotki klotki, uwielbiam <3 oczywiście, nie noszę ich razem xD

  • W sumie to mi się wydaje że najlepsze jest to że znalazłaś swój styl który lubisz i w którym.dobrze się czujesz. I jesteś w tym spójną.
    Podziękowali 3Dorotak Barbasia AgaMaria
  • Bambidu powiedział(a):
    To sukienka dla @kociara, @Aga85? ;)
    Matulu
    Jak zobaczyłam powiadomienie, to pomyślałam, że ktoś się pomylił ;)
    Spodnice ostatki raz miałam na sobie jakieś 12 lat temu.
    Ładna sukienka 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Kociara, bluzki też w koty mają i z tego, co wiem, będzie ich więcej xD

  • edytowano styczeń 2020
    @Dorotak,  przepraszam, że zapytam ale... zatrudniłaś sie u nich? :D
    Jeśli jeszcze nie to koniecznie poproś o gażę za marketing szeptany. Pełna profeska. ;)
  • Haha nie, ale znam kilka osób osobiście, lubimy się ;) 
  • edytowano styczeń 2020
    Byłam na grupie sprzedażowej MZ na Fb.  Od roku ciągle skargi na jakość produktów, odniosłam wrażenie że tych zażaleń jest coraz więcej.Dziewczyny wklejały zdjęcia niedoróbek- skandaliczne jak dla firmy z AMDG na metce i sztandarach.Do tego dziewczyny rozgoryczone obsługa - walczące o własne (niemałe)pieniądze. W sumie to mnie odrzuca od tej firmy najbardziej. Myślę że to wina zbyt dynamicznego rozwoju, kosztem jakości produktów i obsługi.
    Zgrzyta mi.
  • Za 300 zł to płaszcz welniany Massimo dutti na wyprzedaży można upolować. 
    Ceny z kosmosu za słabej jakości produkty - macalam.
    Plus to, że MZ stała się "katolicką" masówką. 
    Podziękowali 1AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.