Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1111214161724

Komentarz

  • Pytanie, jakie sklepy nie mega drogie, mają większe rozmiary spódnic?
  • @AgaMaria pokolenie nie ma tu nic do rzeczy, ja też kupuje tylko stacji arnie bo ma tak niewymiarowa figurę ze muszę przed zakupem przymierzyć, a tabelach podawanych w sklepach internetowych zawsze któryś wymiar mocno się nie zgadza i mam kłopot z rozmiarem. Za to moja siostra kupuje w sieci bez proble
  • Dzięki za pocieszenie. Ja to w ogóle nie za dużo kupuję. Zwłaszcza spódnic i spodni. Chodzę w tym, co mam. Dżinsy mam jedne. Słownie jedne.
    Natomiast tej zimy obkupiłam się w sweterki.  W sklepie z polską dzianiną.
  • @AgaMaria ja nie mam żadnych.

    I tez niewymiarowa jestem :(
    Podziękowali 2wiesia AgaMaria
  • c&a ma fajne rzeczy w dużych rozmiarach
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Śliczne te spódnice :) choć dla mnie ceny za wysokie, jak ktoś potrafi przytyć 6 kg w miesiąc to szkoda wydawać dużo na spódnice.  Ja bardzo lubię długie, ale ile bym nie miała wszystkie brudne bo dzieci lubią się przytulać do maminej spódnicy brudnymi łapkami...Lubie spódnice, ale robiłam już kilka podejść i kończę w spodniach - jak wy "biegacie" za dziećmi w spódnicach?  w długiej tyle, ze kanara nie wyrżnę, a w krótkiej jak kuczne to mi zaraz wszystko widać.

  • ja uwielbiam spódnice przed kolano lub w kolano OŁÓWKOWE.
    Pięknie wyszczuplają...
    Tylko trudno je znaleźć w rozsądnej cenie
    Podziękowali 2AgaMaria madzikg
  • Jak nie ma mrozu chodzą gołe.
    Podziękowali 1Katia
  • @lila to jest właśnie największy problem sukienek i spódnic;/ od roczniaczki po stulatkę :disappointed: ciągle brudne, potargane, a to gumka ciśnie, a to oczko poleci, a to krok w kolanach itd.

    ja najczęściej kupuję dla siebie w Biedronce i nie chodzę w rajstopach po domu tylko zakładam na wyjście i wracam, ale i tak są praktycznie jednorazowe;/
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Fajowa spodnica ale modelke ubrali jak nieszczescie
  • edytowano maj 2017
    Rajty jak są w biedronce wyprzedaże to zawsze jest pełno. 100grubosc kupowałam ostatnio za 2 zl. Cenkie tez tanie były. Nawet wszystkie rozmaiary były ale 2 i 3 to bezograniczen. Edit.lit.
  • @mamlu przeurocza ta blekitka!  o:)
  • Po domu juz wyłącznie spódnice, sukienki i nie mam problemu przy lataniu przy czwórce. 
     @mamlu jak czujesz "ten" zew to się mu po prostu oprzyj 
    Tragedia jednak bo mamy dwa rowery z ramą, a niedaję rady w spódnicy na nich śmigać, muszę wygrzebać jakieś spodenki ale mnie taka niechęć ogarnia, jak za karę muszę je założyć. Niee, jadę jutro autem na zakupy.

  • Pipijo powiedział(a):
    Tragedia jednak bo mamy dwa rowery z ramą, a niedaję rady w spódnicy na nich śmigać, muszę wygrzebać jakieś spodenki ale mnie taka niechęć ogarnia, jak za karę muszę je założyć. Niee, jadę jutro autem na zakupy.

    Po nowy rower, dobry do jazdy w kieckach? ;)

    Już kilka lat, jak nie noszę spodni, no tylko czaasem piżamowe.
  • No, prawie się zabiłam ostatnio.
    Zapomniałam, że mam na sobie jeansową spódnicę i chciałam wsiąść na rower. Zamach nogi do tyłu i ... leżymy. I ja i rower :D
  • No mój niby damka, ale jednak nie łabądź ;)
    i nogi przodem nie przełożę wygodnie, wolę tyłem.
    Rower ok bo siniaków nie ma, w przeciwieństwie do mnie  :D
  • Dobrze skrojone bym nabyła. Tosia ma jedne świetne, b. często je nosi. 
  • o reklamie antyaborcyjnej nie wiedziałam

    po tamtych bilbordach kompletnie ich omijam

  • Ołówkowe noszę, tyle, że z rajstopami. Dobrze, że mam jedną białą spódnicę z bawełny, linia przepraszam "syrena" ale tak to się chyba nazywa albo częściowy dzwonek.
    Bardzo wygodna i jeszcze ma kieszenie wpuszczone. Raczej fason maskujący, nie jest w niej gorąco, bo nie sztuczna, tyle, że się brudzi, bo biała.
  • fajne obie ! a ta długa  z jakiego jest materiału? bardzo cienki czy takie grubszy?
  • @mamlu , ta granatowa w kwiaty- wspaniala!!! Extra po prostu, wow wow :) Druga- ta dluga po prostu ok, taka juz zwyczajna bardziej. Pisze o niej tak spokojnie, bo mam prawie identyczna- kolor ten sam tylko dolem bardziej prosta, bez troczka w pasie, na gumce. 

    Widze, ze mamy podobny gust :)
  • Co myślicie o tej spódnicy?
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0484089004.html#Pudroworóżowy

    Kupiłam bo mi się podobała.M.in ciekawy nietypowy kolor... Teraz jednak rozważam zwrócenie.


  • @Małgorzata32 to chyba nie Twoja kolorystyka.
    Wiem, że kolor modny, ale ja sie go wystrzegam, bo wyglądam w nim, jakbym niedawno umarła. 

    Podziękowali 2Małgorzata32 asiao
  • Zaraz jaka fotke strzele.
    No wlasnie. Sam kolor mi sie podoba. Tyle, ze nie wiem jak to sie ma do mnie.
  • edytowano lipiec 2017
    Podobaja mi sie plisowane spodnice ostatnio.

  • Myslałam, zeby ją z jakimis szarosciami łączyc.
  • Fajna :) W ogóle lubię brunetki w różu, blondynki wyglądają jak Barbie lub prosiaczek :tongue:
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.