Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1121315171824

Komentarz

  • No nie ma sie co oszukiwac...
    Bardzo mi pomogliscie bardzo
     ;)  ;) ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • To ja pomogę. BARDZO mi się podoba! Ładnie eksponuje zgrabne nogi, jest bardzo kobieca, a na górę możesz założyć czerń lub szarość i nie będzie cukierkowo. Zresztą akurat kolor spódnicy nie musi być twarzowy, wystarczy dobrze dobrać bluzkę.
  • Kolor spódnicy wystarczy, ze będzie łydkowy :D Ladna, podkreśla zgrabne nóżki :)
  • Małgorzata 32, to ja niestety nie pochwale. Sam kolor ładny ale moim zdaniem nie wyglądasz korzystnie (porównuje ze zdjęciem w granatowej sukience w groszki). polaczenie tego koloru, blyszczacego materialu i plis powoduje ze cię pogrubia). Jak plisy to w macie i bardziej sztywny material, chyba ze jesteś mega chuda. I proszę Cię nie gniewaj sie, chciałam tylko doradzić szczegolnie jeśli sie wahasz.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Mi się podoba, tylko bluzkę bym dała jakąś kontrastową, żeby przy twarzy nie było mdło, boś nie blondynka :)
  • Ja i mega chuda?

    Buhahahaha.
    Szczerze? No nie mam przekonania.
  • Ale widzę że masz białą bluzkę. To powinno być ok.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ta akurat bluzka jest ecru. Poprostu załozyłam pierwszą z brzega.

    Na spodnicy swiat nie stoi.
    Nie lubie kupowac w emocjach,.a potem załowac.
    Podziękowali 1kowalka
  • Chcialam sie poradzic, bo mi lezy i mmusze jakas decyzje podjac.
  • edytowano lipiec 2017
    :) dla mnie dużo ładniej w tej granatowej wyglądałaś. edit i znacznie młodziej i szczuplej
    Podziękowali 2Cart Małgorzata32
  • Wg mnie fajna jest ale jeśli masz wątpliwości to zastanów się czy się Tobie podoba jednak/.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano lipiec 2017

    Pomijajac kolor. Nie do konca mi pasuje...

  • Talii nie mam :(
    Ale to juz nie wina spódnicy ;)
  • Zwrócić! Jakaś taka nie taka;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Dzieki.
    Od poczatku mi cos nie pasi.
    Chociaz naprawde mialam ochote poeksperymentowac z tym "niemoim" kolorem.
  • Jesli cos Ci w niej nie pasuje i zle sie w niej czujesz to znaczy, ze nie bedziesz jej lubila, nie bedziesz w niej chodzic i bedzie wisiala w szafie.
    Ja mam tak: widze fajna rzecz, przymierzam i pierwsze wrazenie: tak czy nie?  Jesli " eee...mozeee???" to znaczy, ze nie :)

    Widze, ze masz zgrabne nogi. Ta spodnica ma niekorzystna dla Ciebie dlugosc. Do takich nozek to olowkowe, proste i eleganckie ale jakies 10 cm krotsze:-) Ta spodnica jest jakas taka eeee....ciotkowata. Oddaj ja szybko.

    PS. Bardzo ladna bluzka.
    PS2. Masz talie! Wyzej pasek szerszy zaloz i troche mocniej scisnij i talia osy.
  • Małgorzata 32 oszukałaś mnie. Jesteś szupla! Foch!
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano lipiec 2017
    .
  • Oddac. 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Skatarzyna
  • Oddać
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Zwyczajnie, to nie jest spódnica M32, nie wiem czyja jest, moja też nie.
    Podziękowali 2Małgorzata32 madzikg
  • Małgosia czad!
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • bo spodnica jest dla bardzo szczuplej osoby. Gumka w pasie i plisy bardzo poszeszaja figure wiec jest to swietne rozwiazanie dla chlopiecej i szczuplej sylwetki.
  • Małgoś, wiem, że masz typ urody "ładnemu we wszystkim ładnie", ale bardziej cię widzę w intensywnych kolorach. A jak się nie czujesz w tej spódnicy, to już w ogóle.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Wprawdzie widzialam juz dwa zdjecia bez glowy i guzik wiem na tej podstawie ale tak cos czuje, ze przy Twoim typie figury fajnie bys wygladala w sukienkach typu szmizjerka, troche za kolano ale nieduzo ;) Z paskiem w talii, takie proste i szykowne. Albo w sukienkach w stylu pin up: cos jak Merylin Monroe- piekny, ksztaltny dekold, pasek w talii, rozkloszowany dol, dlugosc- delikatnie za kolano. 
  • No i postarzajaco w takim fasonie sie wyglada. Moja mama nosila takie 35 lat temu.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Moda jest jak bumerang. Trzeba byc czujnym, bo cie walnie w leb wracajac :D
  • Rejczel powiedział(a):
    Wprawdzie widzialam juz dwa zdjecia bez glowy i guzik wiem na tej podstawie ale tak cos czuje, ze przy Twoim typie figury fajnie bys wygladala w sukienkach typu szmizjerka, troche za kolano ale nieduzo ;) Z paskiem w talii, takie proste i szykowne. Albo w sukienkach w stylu pin up: cos jak Merylin Monroe- piekny, ksztaltny dekold, pasek w talii, rozkloszowany dol, dlugosc- delikatnie za kolano. 
    He he...moj typ urody?
    Cos w rodzaju mokra włoszka czy topielica.
  • Podbijam
    Szukam rozkloszowanej spódnicy do pół łydki. Na allegro tego sporo, ale mnie sięgają do kolana. 
    Nie rzuciło Wam się coś takiego w oczy? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.