Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1102103105107108140

Komentarz

  • Ta jest spoko.
  • Przy szlafrokach w bocianki czy żyrafki ten wygląda ok.
  • Tamta wygląda jak podomka.
  • edytowano styczeń 2020
    Popatrzyłam na płaszcze MZ - po przecenie większość ponad 1400 zl. Kilka dni temu kupiłam na wyprzedaży klasyczny elegancki płaszcz wełniany Massimo Dutti za 399 zl - przeceniony z około 1000 zł. Także ten...
    Podziękowali 1asiao
  • Mnie się te kwiatki podobają. Ale zupełnie nie ideologicznie.
  • W każdym razie nie ma dla mnie ta firma efektu Wow, Dorota jest ładna to i w tym jej ładnie, ale jak kiedyś się wystroję w coś co uważam za wow to pokażę. Aczkolwiek no to tylko mój skromny zakres , cudów ubranie nie zrobi.
  • Tylko z cenami z kosmosu ;)
  • Płaszcz mam H. Bossa z ciucholandu i on jest dla mnie dziełem sztuki. Nawet bym była skłonna odkładać i raz w roku kupić sztukę odzieży ale w marynarkach nie chodzę A ich sukienki reż raczej biurowe. 
  • Z cenami nie ma co dyskutować 
    Są ludzie dla których wydać po 500zl za sukienke czy sześć sukienek to żaden problem 
  • Małe pieniądze to to nie są , te porządne szyte sukienki są po 7 stów.
  • Kupiłam wełniany płaszcz że Swing Fashion za 250 albo 300, nie pamiętam. Tego z MZ nie miałam. 
    Strategia, co jest w niej złego, skoro wszyscy zainteresowani są zadowoleni? Marka się rozwija, klientki zachwycają, tylko ci, którzy nie kupują - jakos nie bardzo ;)


  • Większość kobiet wyglada w MZ jak pokrowiec na limeryk , talię mają pod pachami, bary potężne. Ale im się podoba, niech ta bajka trwa.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Programowo kupuję ciuchy z drugiej ręki. Ale. 
    Gdybym chciała nową, dobrze skrojoną sukienkę, to byłabym nabyła tkaninę i udała się do sprawdzonej krawcowej co i kroić, i szyć dobrze potrafi.
  • Na imbryk, mam za prawej strony ekran potluczony i nie mogę edytować. 
  • Znam jeszcze jedną koleżankę, co też dobrze, ale już nie piszę na forum, to po imieniu nie zawołam. 
    Podziękowali 1Joanna36
  • Joanna36 powiedział(a):
    Małe pieniądze to to nie są , te porządne szyte sukienki są po 7 stów.
    Nie są... To strategia cenowa, której szczerze mówiąc nie rozumiem. Ja kupuję to, na co mnie stać. Limit cenowy sama sobie założyłam - 200zl za kieckę. Niektóre sukienki schodzą na pniu za 700zl, inne ostatecznie wiszą na stronie za 200 zamiast 700. 
    Np te dzianiny w porównaniu do Zygzaka czy Garczyńskiej są dużo lepszej jakości, cena podobna ostatecznie, a obsługa klienta bez porównania. Tak dla przykładu - zaciągnęłam wiskozowa spódnice. Po dwóch godzinach od wiadomości ze zdjęciem dostałam bon do sklepu o wartości sukienki. Wyprulam w praniu nitki że szwu z innej spódnicy - na ich koszt kurier ja odebrał i odesłał naprawiona. Zepsuł mi się zamek - wysłałam zdjęcie paragonu za naprawę i następnego dnia miałam kasę na koncie. 
    Spróbujcie coś reklamować w innych polskich markach (bo już nie wspomnę o sieciowkach lepiej...)
  • @Malgorzata dzięki, ale wolę i tak proste doły, nie opięte ale nie takie Mazowsze. 
  • Mam kilka rzeczy od mz i niechwalc się sporo komplementów w nich zebrałem.
    Jestem też na grupie, o której pisała Dorota i pięknie dziewczyny wyglądają, często lepiej niż modelki  :)
  • @Dorotak no ja miałam na oku drugą, welnianą, z takim dekoltem wielowarstwowym n skos, była po 580 najtaniej i zniknęła po 1 dniu namyślania się. Mają popyt to ok ale rozmiary 36 znikają szybko a jak widzę po tej to mój rozmiar.Obserwuję ich asortyment od połowy grudnia.
  • @Joanna36 ja mam ustawione powiadomienia. Wylowilam tak że zwrotów cała masę sukienek za 30% wyjściowej ceny. 

    @Aga85 powiedziałabym nawet, że większość kiecek dopiero na dziewczynach pokazuje jaki ma potencjał ;)
    W każdym razie, widzę, że oni ta strategia i obsługa łowią klientów. Z samych moich znajomych po kolei babki odpadają i składają zamówienia. I zostają. Czyli jednak fartuchy się sprawdzają ;)
  • No i nie było tego kroju w żadne ciapki, a ja teraz potrzebuję ciapki bo mała mi tytła strasznie. Więc obserwuję dalej. 
  • edytowano styczeń 2020
    @Joanna36 to była Petronia?Sprawdzali model, sprzedał się, więc będą doszywac i chyba nie tylko z wełny. Tak samo było ze spódnicą z karczkiem. Ale ja jestem cierpliwa. Poczekam xD
    Podziękowali 1Joanna36
  • Małgorzata, shame on you za to zdjęcie z niegodnymi dekoltami! Hahaha :D 
  • Myślami że ja @Malgorzata wstawiłam że brzydkie. Chciałam bronić własną, dorodna piersią.

    Piękne są. Każda bym nosiła. 
  • @Aga85 ładnie, ale ładnemu wszystkim ładnie. W moim wieku trudniej mi znaleźć rzeczy naprawdę korzystne, kiedyś nosiłam golfy teraZ wyglądam w nich jak żółw itd.
  • andora powiedział(a):
    Myślami że ja @Malgorzata wstawiłam że brzydkie. Chciałam bronić własną, dorodna piersią.

    Piękne są. Każda bym nosiła. 
    Ale do pielenia ogródka i smażenia schabowych? ;) Ja moje fartuchy noszę ;)
  • Eh, idę stad. Lepszy rozmiar sie od paczenia nie zrobi :(
  • Malgorzata powiedział(a):
    Fakt, że są na kobietach z pięknymi, zadbanymi figurami. Jest talia, jest cycek, zgrabna i zadbana szyja i dekolt, razem wszystkie trzy kiecki są dobrze dopasowane do siebie na wzajem. Robi robotę ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.