Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1110111113115116140

Komentarz

  • Pokażą na niej nowe modele, zresztą można odpiąć guziczki  coś  podwinąć i kreacjz gotowa, bo ladnemu we wszystkim ładnie....
  • Dorotak powiedział(a):
    Joanna, ale naprawdę sądzisz, że to jest wyznacznik i ogólny trend wśród gimbazy? Że jest tych potencjalnych klientów z 20tys za stylowke aż tyle? Bo po 1. Uwazam, że to trochę kreacja (sorki, spontan totalny, tak se wyciągam buty za kilka tysięcy z plecaka za kilka tysięcy, noszę dla zabawy), po 2. Tacy kliencki to margines. 
    Dzieciaki w wieku 14-16 lat, które znam, zachwycają się ciuchami z sieciowek z logo. To dla nich wyższa półka. 
    Fakt, znam też licealistki, całkiem sporo, które ubierają w second handach, jedna łazi w dresach i startych jeansach, druga w kieckach retro. Tylko one są ewidentnie mniejszością w pokoleniu.
    kto to wie... nie prowadziłam statystyk, ale może oni owszem
    i może im wyszło, że jest takich osób więcej niż katoliczek skłonnych wydać na codzienną sukienkę 400zł
    Podziękowali 1asiao
  • Pochwalę się, odebrałam dziś sukienkę Karoliny Garczyńskiej 
  • Bardzo ładna, jaki to model?
    Podziękowali 1blaekie
  • @Zuzapola, Stella short 
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Na szczupłej ładnie
    Ja mam zieloną, czasem zakładam
    Ale ja ma wałeczki, wałki, przerosty ;)  
    I wtedy niestety ta bawełna nie kryje, tylko podkreśla
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Mnie podoba się dekolt w lodeczke
  • @blaekie a jak z szyciem? Jak miałam jakiś rok temu, to zwracałam, bo była tak dość niechlujnie uszyta. Poprawiło się? To dzianina?
  • Agnieszka powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    Dorota zachowujesz się jak współuzależniona żona alkoholika, tłumaczysz wszystko.
    Kasa misiu kasa
    Miałam napisać to samo, proszę jak szybko się zgadzamy z nowym marketingiem, targetem i twarzą...już nie przeszkadza  :#
    Ja pierdole.
    Żebyście wy jeszcze czytać umiały, co pisałam. 
  • Nope, ale język ewoluował iks de lol. Może co raz trudniej zrozumieć, o co piszesz?


    Czemu znów liczba mnoga?  :#
  • Bo zacytowałam dwie osoby.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Pierwsza część to przytoczenie argumentów założyciela, druga - w wyraźny sposób podkreśla mój sceptycyzm do sytuacji i argumentacji 'dziwny sposób/zobaczymy co z tego wyniknie'.

    Temat Wieniawy zaczęłam od stwierdzenia, że to strzał w kolano. Jak rasowa żona alkoholika.

    Ja mam bardzo dobrego dilera :) od wielu lat tego samego. I od wielu lat w tym samym celu.
  • @Dorotak, wydaje się ok. Nie widzę żadnych niedorobek, może w użyciu coś wyjdzie 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Nowa kolekcja M Z ?
  • Elunia powiedział(a):
    Piękna kobieta, naprawdę.Makijaż i włosy super.

    jakie to gusta różne. Właśnie miałam pisać, że sukienka piękna, ale dziewczyna nieszczególna. Za dużo słynnego glow jak dla mnie, włosy za bardzo przylizane. I ta uroda jakaś taka prostacko wyzywająca.
    Podziękowali 3Bagata formatka AgaMaria
  • Akurat włosy w tej wersji okropne
  • Ale trochę za bardzo przypudrowana/"opalona" jak dla mnie  ;)
  • edytowano luty 2020
    Kreacja niesamowita :)
    Przyjrzałam się dokładnie i to uczesanie " na dupkę" pocieszne w sumie :)
    Nie wiem czy ładne...
  • Nie no, o ciele się nie wypowiadałam. Wiadomo, że młode i piękne.
  • Ja po prostu nie lubię kosmetyków, makijażu jakiegokolwiek więc razi mnie :)
  • Ja lubię makijaż, lubię nawet drobinki z umiarem, ale na mój gust, ona ma ich za dużo.
  • Świeżość? Naturalność? Przecież ona ma usta zrobione. Ma 21 lat, ciekawe co jeszcze zrobi przed trzydziestką. W moim wieku będzie wyglądać jak Minge ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Sukienka jakby gruby obrus złożony na dwa.

    Podziękowali 3Dorotak Aga85 MAFJa
  • Wieniawa mi się nie podoba, na ulicy widzę mnóstwo piękniejszych dziewczyn. Młodych, świeżych, naturalnych - zjawiskowych.  Sukienka extra.
    Podziękowali 3Zuzapola Polly Cart
  • matka-Olka powiedział(a):
    Sukienka jakby gruby obrus złożony na dwa.

    Taka sukienkę miałam też  kiedyś z prześcieradła  ;) 
  • To jest ta rzeczona Wieniawa?

  • Mnie drażni w niej to, że jest taka spięta zawsze, na wszystkich zdjęciach wypozowana na maxa, zero naturalności.
    Znalezione obrazy dla zapytania wieniawaZnalezione obrazy dla zapytania wieniawa

    Znalezione obrazy dla zapytania wieniawa

    Jak z niej zdjąć te tapety i pozy to naprawdę ładna dziewczyna jest!

    Znalezione obrazy dla zapytania wieniawa


  • Wy tak na powaznie, ze ta dziewczyna nie jest ladna? moze nie dla kazdego jest najpiekniejsza dziewczyna na swiecie, ale przeciez jest ladna. Mysle ze 99% mlodych dziewczyn jest slicznych, chocby z powodu mlodosci. Moze nie kazda zadbana, elegancka, gustownie ubrania, z fajna fryzura itp. ale ladne sa, tym pieknem, ktorego ja 40 latka za zadne pieniadze nie kupie, zadna operacja nie pomoze. 
  • Chce dodac, ze do momentu przeczytania dyskusji nie kojarzylam twarzy, slyszalam gdzies tylko nazwisko, wiec nie jestem jej fanka  ;)
  • @Leli , to trochę tak jak dyskutuje się o kandydatach w konkursie miss. Ta za gruba, ta za chuda.... ale tak na serio to wszystkie są pięknymi kobietami 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.