Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

11516182021140

Komentarz

  • Duzo zakladeczek w pasie, na sztywnej halce...czy aby dobrze sie w tym wyglada? Czy moze jak Wanka Wstanka ;)Dol taki masywny a odkryte ramiona...gdzie w takim isc? Ni to na cieplo, ni to na zimno. Kolor ladny bardzo.
    Podziękowali 1Joannna
  • Mnie się ta ostatnia nie podoba. Zbyt szaro-bura i chyba niepraktyczna. Modelka jest śliczna więc "broni" tę sukienkę, na nizszej i grubszej kobiecie tego jednak nie widzę.
  • Ta sukienka jest jakas taka przysadzista...dla chudej chudziny. Normalnie zbudowana kobieta bedzie w takim czyms wygladac jak Dzwon Zygmunta. Potężnie. Odnosnie koloru: Bardzo mi sie podoba. Grafitowy jest stylowy, elegancki, z tym, ze to raczej kolor na zimne pory roku ;) Na wiosne i lato kobieta chce rozkwitac i wygladac bajecznie!
  • Mam taką w rozmiarze 46 i to w kwiaty. :)
    i mam gdzieś, jak w niej wyglądam, noszę ile się da, bo ją po prostu KOCHAM!

    Podziękowali 4Wela Katia AgaMaria Pax
  • w simple wyprzedaże i przez tydzień 15% zniżki dodatkowo na wszystko. Ja mierzyłam taką, REWELACJA
    https://simple-cp.com/odziez/sukienki/ost19000-t1693-00472
    chodzę do tego sklepu w każdym sezonie od 10 lat i mam stamtąd 2 sukienki... Ale są piękne.
    Podziękowali 1annabe
  • edytowano czerwiec 2017
  • Coralgol, ta trzecia!!! <3 calosc z tymi butami i torebunią na paseczku. Przesliczna, tyle powiem.
    Podziękowali 1Coralgol
  • ja sie wczoraj wypuściłam na wyprzedaże i w tym roku polecam reserved, całkiem sporo ładnych sukienek o różnych fasonach i co ciekawe większość w bardzo przyzwoitej długości. Cenowo tez sympatycznie bo od 50 do 100 zl. Radze sie szybko wybrać bo wyprzedaż zaczęła sie w środę i jest spory wybór rozmiarów. W zasadzie cala rozmairowa była. Oczywiście i tak sobie nic nie kupiłam bo jednak mi jest mega ciężko dobrać fason.
  • Nic nie kupilas?! Shame on you!!! 
  • no nic. nastawiałam sie na sukienki ale zle mi w nich. Ja już to długie ale i tak.zdecydowanie lepiej spódnice. A na resztę mi sie nie chciało patrzeć, bo najpierw musze zrobić porządek w szafie. Wywalić czego nie nosze i uzupełnić ewentualne braki (o ile w obiektywnym osadzie jakieś będą). Jeśli nie będzie to cos w lipcu zz okazji urodzin sobie sprawie. Cos szalowego.
  • Wyprzedaż tez w mohito:) 
    Ruch ogromny, ale rozmiary są. Chciałam spódnice, ale co mi się podobało to mężowi nie i odwrotnie :'(
  • mnie właśnie mohito w tymroku rozczarowalo. Dużo ubrań w stylu boho i dużo bezowego rozu. Nie mój styl ale obiektywnie niektóre ładne. Dla nastalotkow tez jest sinsey. Gorszy jakościowo reserved, ale ceny teraz śmieszne. Bluzki po 10-20 zl. Spodnia za max 50. Kurtki i bluzy 30-60
  • Mi się ta podoba http://m.espritshop.pl/moda-damska/sukienki/koktajlowe-i-odswietne/szyfonowa-sukienka-kwiatowy-nadruk-047EO1E043_401?referrer=default

    Podobają mi sie tez inne ale w tej mozna karmić. A ja jutro mam ślub i przyjęcie i nie zdążylam do sklepu skoczyc.. moze jeszcze wieczorem jak korki miną pojadę.. dawno nie bylam w esprit. Nie wiedzialam ze takie piekne sukienki mają!


    Podziękowali 1ewaklara
  • Annabe wpadnij tez do reservd, naprawdę sporo było takich w których da sie karmić.
    Podziękowali 1annabe
  • Dziewczyny, szukam sukienki na wesele do karmienia i rozmiar 44.. Jakby Wam coś wpadło w oko polecam się.
    Lubię sukienki do kolana i najchętniej z choć malutkim rękawkiem. Uwielbiam motylkowe rękawy. Kawał ramienia i ręki chętnie bym ukryła, bo za dużo go.
  • Wszystko z nią dodatkami możesz. Uniwersalna.
  • ewaklara powiedział(a):

    Ładna sukienka, ale na wesele to chyba tak sobie pasuje. Zwłaszcza jeśli przewidziane przyjęcie wieczorno- nocne
  • Tak upiorne przyjęcie weselno nocne,
    400 km stąd, okolica moich teściów wiec pomocy przy 4 dzieci brak.
    Brak sukienki.
    I to do karmienia, moja mała uwielbia się wieczorem karmić i karmić.
    Jest zato rownież pociążowy brzuch tez 10 mcy.
    Wyżalilam się droga redakcjo!

    Tak swoją drogą to ludzie potrafią zrobić z sakramentów totalne igrzyska pogańskie. 

    No nie lubię wesel i juz!!
  • Aniuszka powiedział(a):
    Zamowilam taką
    http://www.tatuum.com/pl/sukienki/30610-fara.html

    Uwielbiam kwiatowe wzory. Ta dodatkowo ma byc z dobrej jakosci bawelny, zobaczymy. Nie znosze ubran poliestrowych, zwlaszcza latem, czuje sie w nich koszmarnie.
    I jak sukienka? Da się w niej karmić?
  • ewaklara powiedział(a):
    Tak upiorne przyjęcie weselno nocne,
    400 km stąd, okolica moich teściów wiec pomocy przy 4 dzieci brak.
    Brak sukienki.
    I to do karmienia, moja mała uwielbia się wieczorem karmić i karmić.
    Jest zato rownież pociążowy brzuch tez 10 mcy.
    Wyżalilam się droga redakcjo!

    Tak swoją drogą to ludzie potrafią zrobić z sakramentów totalne igrzyska pogańskie. 

    No nie lubię wesel i juz!!
    Szczerza to ja tez nienawidzę wesel. Trzeba sie ubrać tak jak nie lubię, po 2 godzinach bola mnie nogi i mnie wszystko ciśnie. Obiad trwa w nieskończoność i najczęściej to jakieś dziwne danie ktore wcale mi nie smakuje. Do tego ciągle sie je wiec po 3 h gniecie mnie w boku i nie mam siły tańczyć. Dodatkowo muza tak gra ze z mężem mi ciężko pogadać a co dopiero z kimś dalej. O 22 mam wszystkiego dość  nie wypada wyjść. I jeszcze na koniec trzeba mówić jak sie świetnie bawiłam i jak było wspaniale. O innych atrakcjach typu pijany wujek i slaba muzyka nie wspominam. Byłam ma jednym fajnym weselu. Po kościele młodzi zaprosili najnlizsza rodzinę na obiad a my dojechaliśmy na 20 na luźna imprezę. Do jedzenia był jakiś gril, był duży teren na zewnętrz, świetne towarzystwo. Można było spokojnie pogadać na zawnetez, można było potańczyć. Rewelacja. Bawiłam sie do 5 rano. I wtedy tez miałam ladna acz nieformalna kieckę. Panna młoda przebrała szpilki na tenisówki. Ale było fajnie!
  • Ja tam lubię wesela :)
    Jest okazja żeby spotkać się ze znajomymi, całą rodziną, nawet ta dalszą.
    Posluchac jakie ma się ładne duże dzieci :p
     Można się najeść różnych smacznych rzeczy, które ktoś przygotowal, a potem posprząta.
    No muzyka taka see zwykle...
  • uJa powiedział(a):
    na jarmarku :P od lat mają własne stanowisko, choć jak sami mówią chyba przerzucą się tylko na sprzedaż internetową.
    @uJa w którym miejscu stoją?
  • Ale w sumie @ewaklara jak nie masz ochoty iść, to może uda się jakoś wymiksowac z imprezy? 
    Zrzucić na marudnego dzidziusia albo co  ;)
  • @andora no wlasnie my na taki nocny piknik weselny idziemy. Napisali zeby obcasow nie zakladac bo to miedzy drzewami bedzie, ale w miare fajnie trzeba wygladac. Cos jak elegancki casual. 
  • Aga85 powiedział(a):
    Ale w sumie @ewaklara jak nie masz ochoty iść, to może uda się jakoś wymiksowac z imprezy? 
    Zrzucić na marudnego dzidziusia albo co  ;)
    Niestety zbyt dużo razy zrzucałam na marudne maluchy:)

    Doradźcie dziewczyny jakaś fajna kiecke, a moze ma któraś do sprzedania 44, wyszczuplająca i do karmienia:)
  • ja na takie okazje preferuje długie zwiewne kiecki. Bo raz ze komary mogą dać popalić a dwa ze w płaskich butach moje nogi bardzo nieładnie wyglądają w czymś krótkim. Ale o konarach warto pamiętać. Jak nocny piknik to zazdraszczam
  • bardzo ładna. Ja bym poszła
  • Dwa szczegoly mi w niej przeszkadzaja. 1. Jest na szeleczkach, to niezbyt eleganckie rozwiazanie na taka okazje, jaka jest przyjecie weselne. Najlepszy bylby chocby mikroskopijny ale rekawek.
    2. Zbyt wykrojony dekold, kobieta przy nadziei chyba nie bedzie sie swobodnie czula w tym.

    To sukienka raczej na codzien. 
    Podziękowali 1Joannna
  • moim zdaniem sie nadaje. Ladna, wieczorowa biżuteria na szyje a do kościoła jakieś bolerko i jest naprawdę fajnie. No i jakieś seksowne buty.
    Podziękowali 3uJa Sylwunia hipolit
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.