Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

11314161819140

Komentarz

  • W tych dlugich sukniach ta Pani wygląda na duzo grubsza niz jest. 
    I wzorzyste kreacje dodają kg, a nie odejmuja więc niewskazane.

    Lepiej chyba trochę lydki jednak pokazać :).
    Podziękowali 2Rejczel Coralgol
  • Ja bym sie nie sugerowała przy kupnie sukienki tym, czy ktoś chudy czy przy kości. To moze
    zgubić bardzo i wyprowadzić na manowce :)

    zadaj sobie pytanie - co mam (np ładny dekolt, wzrost), a czego nie mam (np talii), co chce zakryć (brzuch), co wyeksponować (nogi). To sa moje odpowiedzi, te w nawiasach, każda musi sobie odpowiedzieć sama. Wczoraj oglądałam piekne stylizacje dla dziewczyn "plus size", ale w życiu nie mogłabym założyć sukienek prezentowanych przez modelkę - bo ona, choć xxl, to jednak proporcjonalnie miała ładna talie. Ja np talii nie posiadam i w każdej z tych sukienek wyglądałabym komicznie. Ta moda plus size tez ma jak zauważyłam juz kiedyś - rożne kroje, rożne fasony, rożne ekspozycje. 
    Teraz na Bonprix jest osobny dział xxl

    Podziękowali 1Coralgol
  • PaniWiosna powiedział(a):
    aga---p powiedział(a):
    W poniedziałek w Lidlu są szmizjerki piękne za 39.90 z dodatkiem lnu. Rozpinane w większości więc do karmienia ok. Ja będę polować. Do rozmiaru 44.
    No i co - oczywiście jak przyszłam o 15 to już nie było. Zawsze tak jest jak coś chcę kupić! 
    Ktoś się załapał? O której? :)
    Taaa
    Ja nie mogłam pójść. Maż musiał dzisiaj z biura pracować i do teraz bujam się z dziećmi....uziemiona!
  • @Aneczka08 podobaja mi sie te oversizowe z pierwszego linku, bralabym ta jasnoszara, jest po prostu fajna i ladna choc pozostale kolory tez sa ok ale jasna na lato bedzie git :)

    Te z drugiego linka: ta pani modelka wyglada w nich przeslodko ale obaeiam sie  ze reszta swiata bedzie wygladala w tych wzorach(optycznie dzielacych sylwetke w poziomie) jak Slon Beniamin.

    Trzeci link: pekniecie galek ocznych, kto jeszcze nie kliknal i nie widzial niech tego nie czyni  :p
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Zamowilam taką
    http://www.tatuum.com/pl/sukienki/30610-fara.html

    Uwielbiam kwiatowe wzory. Ta dodatkowo ma byc z dobrej jakosci bawelny, zobaczymy. Nie znosze ubran poliestrowych, zwlaszcza latem, czuje sie w nich koszmarnie.
    Podziękowali 2Joannna madzikg
  • Kupilam sobie sukienke w Tatuum, model morena, granatowa. Wstawi ktos linka, bo z tel nijak nie umiem? Poprosze? Bardzo wygodna, nie pogrubia, ma rekawy - dla mnie wazne, bo mam pulchne ramionko. Uniwersalna, mozna z niej zrobic wizytowa albo codzienna. 
    Podziękowali 1aqq
  • Tak, dzięki! Bardzo mi w niej komfortowo, nadaje się na okazje, łatwo ją ożywić dodatkami. Bdb.
  • Kupilam dziś w lidlu sukienkę z domieszką lnu (35%), biała, rozmiar 40, przy moim wzroście 165 do kolan, prosta, ładna. Dla mnie za duża, jutro chciałam iść zwrócić, ale może któraś z Was chce? Mogę posłać dalej.
  • Te sukienki z Lidla chyba były większe niż rozmiar wskazywał, mama chciała mi kupić rozmiar  36 ale wychodzil w biuście koło 100cm.
  • w lidlu są duże rzeczy. Ja mam M a w innych sklepach śmiało potrzebowałam XL. 
    Podziękowali 1Joanna36
  • @Marcelina zmierz proszę jak długa ta sukienka jest, wyglada  na świetna, krój tez dla mnie, tylko boje sie ze długość nie koszer :)
    Podziękowali 2tymka Marcelina
  • @Marcelina, chyba też ją kupię :) mały brzuszek ciążowy powinien się zmieścić?
  • Maly tak. Wielki juz podniesie przod kiecki, ale taki wstepny spokojnie wejdzie.
    Podziękowali 1tymka
  • Co do Lidla to warto zajrzeć dwa trzy dni później. Dużo ludzi zwraca ubrania i potem leżą sobie i można spokojnie przejrzeć. Nie zawsze i nie wszystkie rozmiary ale tak ostatnio kupiłam buciki dziecku. W dzień sprzedaży wszystko zniknęło żeby potem pojawić się z powrotem
    Podziękowali 2Joanna36 hipolit
  • właśnie kupiłam w lidlu lnianą :) przyzwoita długość, 6miesięczny ciążowy brzuch się mieści, trochę gryzie:D ale len tak ma :)
    Podziękowali 1Pompejanka
  • A mi sie podoba ta sukienka 

    http://www.mohito.com/pl/pl/collection/wedding-and-parties/qh406-42x/lace-dress-with-cut-back

    Ale nie wiem jak moglabym w niej nakarmic malucha ...    :o
  • Hahaha dobre z tym tylem na przod :D Ladna sukienka tylko ja bym inny kolor wziela, czerwonego nie lubie nosić. 
    Tydzien temu w kosciele stala przede mna kobieta w bluzce z identycznym tylem jak w tej sukience @annabe .Masakra. Mogla sobie cos zarzucic na plecy...ale gdzie tam.
  • Do koronkowych ciężko dobrać "cos na ramiona" ;)
    przerabialam na Chrzcie Hani. Nic nie pasowalo, stanęło na sweterku  B)
  • Luknelam teraz na jasnorozowa i czarna. Czarna taka troche za bardzo teatralno-dramatyczna, choc na wieczorne wyjscie kapitalna. Pudrowy roz bym wziela, jakbym miala wybierac :)
  • a mi się taka podoba
    do (o zgrozo) jakichś trampek. Albo właśnie do szpilek
    http://www.tatuum.com/pl/sukienki/30563-semira.html#/rozmiar-l/kolor-bialy
  • do koronkowej futro ładnie pasuje  B)
  • Ja na piknik weselny potrzebuje wiec dekolt z tylu moze byc ale raczej nakarmic w niej nie dam rady.. 
    To nie jest czerwony :) Ja czerwonego nie nosze bo nie lubię.
  • Wątek o kolanach? Gdzie? B)
  • To jest ciemny róż nie czerwony  B)
  • @annabe odpinasz guziczek z tyłu zsuwasz z ramienia i karmisz ;) jeśli góra jest choć trochę elastyczna to się powinno spokojnie dać radę tak to załatwić. Tylko duża chusta, apaszka tetra żeby się okryć przy takim karmieniu potrzebna. Dzięki za znalezienie tej sukienki, chyba pójdę do mohito ją przymierzyć, może i mi się przyda :smiley: 
    Podziękowali 2annabe Kalinosia
  • A, przebrnęłam przez kilka stron, ponad 500 mam do nadrobienia. Warto? ;)
  • Jak co trzecia strone przeczytasz to sie nic nie stanie ;)
    Podziękowali 1Cart
  • @Agnieszka88 dzieki ! Tez pojde ją przymierzyc w taki razie :) W miejscu publ zawsze karmie przykrywając sie duzą chustą bambusową wieć jest nadzieja ze i z tą sie uda :-) 
  • annabe powiedział(a):
    To jest ciemny róż nie czerwony  B)
    Zdjecie niezbyt dobrze oddaje kolor. Ciemny roz, hmm. A mierzylas? Ladnie Ci w niej, do twarzy? Roz to raczej chlodny kolor. Jesli bylby to kolor koralowy to by mi sie podobala calosc. Jak jestes pani zima( karnacja) to Ci bedzie ladnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.