Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

12728303233140

Komentarz

  • Dziewczyny jak o sukienkach mowa moze podpowiecie, co prawda nie dla mnie ale mam 7 letnia wymagajaca dziewczynke - lubi klasyke, nieprzejdzie kicz z odpustu a choinka tuz tuz, widzialam w niektorych sklepach opcje dla mamy i corki ale ceny zwalily mnie z nog. Mozecie cos polecic dodam ze ona z tych szczuplutkich? I dla mnie cos ciazowego tylko nie worek - na wiosne swieta a potem slub siostry (bo Boze Narodzenie spedzilam w dresie :p )
    Podziękowali 1Joannna
  • @Dorotak chodź sie pochwal swoimi sukienkami dla mamy i córki. Z gotowci
  • Prosz, zaszaleje i nas wstawie. Znalazlam krawcowa na fb, dogadalam się o rozmiarach i opcji wszycia zameczkow dla karmiacej. Transakcje  finalizował mój Mąż. Malinova Atelier nauczymy cię szyć lub uszyjemy dla ciebie - na FB ;)
  • edytowano styczeń 2018
    Zdjęcie.jpg
    Podziękowali 2Agmar Aga85
  • Super :) wystroilabym tak i siebie i corki :) 
  • Marzyłam o trzech podobnych czerwonych sukienkach na Święta dla nas ;) hehe ;)
  • @asiao w ferio
    Podziękowali 2asiao Joannna
  • Super wyglądacie wszystkie trzy :)
    Ja kupiłam córce starszej taką 
    https://www.kappahl.com/pl-pl/dziecko/86-128/sukienki-spodnice/swiateczna-sukienka/146043
    I tak mi się podoba, że chętnie bym sobie kupila taką samą <3
    Podziękowali 1Rejczel
  • A niesmialo zapytam jak to finansowo wyszlo?
  • @Agmar generalnie korzystnie, male jakoś po 80, duża w wersji do karmienia z wszytymi zamkami z przodu 180? Szczerze? Transakcje finalizował mój Mąż i nie wiem ile ostatecznie zapłacił. Mnie się wydawało wariactwem wydać tyle na ubrania i zrezygnowałam ;)
  • Hehe tp jak i ja dusigrosz - choc jesli chodzi o dzieci to jakas bardziej rozrzutna jestem :) 
  • Rejczel powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Majtkowy kolor, ja bym nie wybrala spodnicy w tym kolorze. Z jednej strony swietna dlugosc i ta koronka( mrrrr kocham) ale ciezko Ci bedzie ja ograc. Takie morelowe kolorki lubie miec na gorze, przy twarzy - bluzeczke sobie taka kupilam w zeszlym tygodniu, delikatna koronka na dekoldzie i na plecach.

    Ja odwrotnie. W różu przy twarzy wyglądam mdło, dlatego lubię takie kolory na dole, a bluzka czarna najlepiej. Do twarzy mi w czarnym.
    Spódnica ładna, tylko trzeba mieć długie nogi i szczupłą pupę.
  • @Agnicha noo. Dlatego na początku po wycenie zrezygnowałam :P ale ostatecznie taniej może by wyszło gdybym sama chciała szyć, a nie umiem, więc mogłabym też kupić dużo drożej. Jak schudnę do niej tyle ile chce to będzie ok :D tylko wtedy dziewczyny wyrosną hehe;)
  • @Agmar,  wcale nie trzeba identycznych sukienek. Wystarczy kolor. U mnie cztery córki mają śliczne granatowe sukienki z koronki z cooclub za 30-40 zł. - Kupione na wyprzedażach. Ja dokupilam nieco inna z granatowej koronki. Wygląda bardzo dobrze.


    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano styczeń 2018
    Na aliexpress też można takie komplety dopasować. To dla tych, co nie mają czasu i cierpliwości, sił i za dużo dzieci, żeby biegać po sklepach i dobierac podobnych sukienek ;)
    Inna sprawa że mega trudno jest znaleźć kiecę do karmienia dla mamy podobna do kiecy dla córki. Czy do karmienia, czy ciążowa. Choć pewnie za miliony monet się da.
  • No właśnie nie trzeba tego samego fasonu - lepiej gdy jest inny, a za to dobrze leży. Wystarczy jeden szczegół:  kolor, tkanina, itp.
      
    Podziękowali 3Skatarzyna ewaklara Joannna
  • Moje mialy na chrzciny takie same kremowe sukienki a ja kremowa ale nie taka samą. Glupio wygladam z falbankami a one głupio w kopertowo olowkowych;) choc gdybym byla chuda to bym ubrala taka jak one mialy bo widzialam wersje do karmienia.
    Podziękowali 1Monira
  • @Monira do karmienia super wygodne są sukienki i bluzki Coolmama.
    Podziękowali 1Monira
  • Potrzebuję na narzeczonych,  kwitnie się cały weekend poza domem.
  • @Monira jeśli fason by Ci pasował, to powinnaś być zadowolona. One do karmienia mają najlepszy system. Karmi się bardzo wygodnie i dyskretnie.
    Podziękowali 1Monira
  • edytowano styczeń 2018
    Juka, na takie chude nie ma sukienek :)
    Monnari, simple dla Ciebie,  dla młodej sieciowka 
  • @jukaa, zobacz tu:
    https://quiosque.pl/wyprzedaz/sukienki.html

    Mają teraz wyprzedaż, ceny bardzo dobre, lubię ich za różnorodność :)

    Podziękowali 1apolonia
  • Ooo, @Cart&;Pud faktycznie jest tu pare ciekawych sukienek, dla kazdego cos milego. Najfajniej prezentuje kiecki ta pani czarnulka w dlugich, spietych wlosach. Sliczna dziewczyna!
  • ja sie obraziłam na nich za tą sukienkę https://quiosque.pl/ciemnozielona-sukienka-z-dekoltem-na-zamek-77298.html?fee=3&fep=77298&utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel dwa tygodnie prosiłam pisalam i dzwonilam żeby mi długość podali to nie mogli bo ona jest na magazynie nie wiadomo gdzie i nie da sie tego sprawdzić

  • @uJa oni mają specyficzną obsługę przez neta. Jak mi się zepsuł w mojej zamek do chciałam dopytać czy gdzieś jest jeszcze dostępny mój rozmiar odpowiedź: jak w Internecie jej nie ma to nie ma. Okazało się, że w sklepie był jeszcze jeden mój rozmiar :P
  • A nie przeszkadza Wam, że one są w całości z poliestru?
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Bagata powiedział(a):
    A nie przeszkadza Wam, że one są w całości z poliestru?
    Mam od nich jedną ze szlachetnej bawełny, świetna jest :)
    A  druga z poliestru właśnie i ta jest jeszcze świetniejsza! Ma genialną opinającą podszewkę, dzięki czemu wierzch ładnie leży i nie opina się na fałdkach ;)
    Jest mięsista i bardzo miła w dotyku.
    Ale fakt, ja generalnie lubię materiał dotknąć, bo bawełna bawełnie i poliester poliestrowi nierówny.
    Podziękowali 1Bagata
  • Cart&Pud powiedział(a):
    @jukaa, zobacz tu:
    https://quiosque.pl/wyprzedaz/sukienki.html

    Mają teraz wyprzedaż, ceny bardzo dobre, lubię ich za różnorodność :)

    @Cart&;Pud a czy oni mają sklepy stacjonarne?
    Fajne te sukienki.

  • Problem w tym, ze ja jestem "nieproporcjonalna w budowie. I jeszcze nigdy nie udało mi sie kupic nic netowo, co by pasowało. Kazdą rzeczy musze mierzyc. I tak naprawdę mam spory z tym problem.
  • U nas w okolicy są w dwóch lub trzech centach handlowych, więc u Ciebie na pewno więcej :)
    Przymierzyłam tam z 20 sukienek, wybrałam dwie. Z czego jedną kupiłam w końcu przez net, bo ta, którą mierzyłam w sklepie była ciut za wąska. A większą mieli tylko w necie.
    Jeśli masz możliwość, to faktycznie przymierz.
    To prawda, że w necie mają trochę inny asortyment, na żywo w tych z wyprzedaży jakby większy wybór.
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.