Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

13435373940140

Komentarz

  • W carry maja fajne materiały. 
  • Niektóre, trafaja sie tez słabe. Jak wszędzie w sumie. Ja ostatnio mam sporo fajnych ciuchów z reserved i fajnej jakości.
  • O widzisz. Ja oprócz swetra nie mogłam nic znaleźć dla siebie w reserved choć na stronie sporo rzeczy mi się podobało.
    Podziękowali 1andora
  • Ale mój must have tego sezonu to czarna ramoneska, białe adidasy i ew plisowana spódniczka  :)
  • https://www.butyjana.pl/obuwie_damskie/obuwie_sportowe/reebok_classic_leather_50151

    któreś z tych polecam. Super są, a na ramoneske tez poluje, ale nie moge dorwać jakieś takiej w której sie zakocham. Jestem nawet gotowa zainwestować i kupić z prawdziwej skory, ale musze sie zakochać bo to inwestycja na lata. No i oczywiście czekam na okazje, tak do 350 zl.
  • edytowano marzec 2018
    No ja teraz tylko ze sztucznej mogę nabyć ale i tak ładnie wyglądają  :) 
    a adidasy to w trochę innym stylu- mniej sportowe niż wkleiłas. Adidas superstar albo stan smith bym chciała .... 
  • edytowano marzec 2018
    @andora te adidasy reebok nie są skórzane. . 
    Edit : mają kawałki skóry  
    Podziękowali 1andora
  • W sumie w takim razie dobra cena. . 
  • Pola powiedział(a):
    @andora te adidasy reebok nie są skórzane. . 
    Edit : mają kawałki skóry  
    A patrz, ale na pewno są prawie identyczne cale ze skory. Ja w tym roku kupie sobie szare z zamszu ale tez w tym fasonie.
  • Zamsz jeszcze lepiej . . . w rozmiarze 41 optycznie korzystniej. 
    Szukam

  • www.dariuszgrabowski.pl

    Polecam Wam przy okazji usługi mojego dobrego kolegi Darka Grabowskiego.
    Jeżeli macie zniszczone bądź uszkodzone buty torbę on sobie z tym poradzi. Działa w kilku miastach Polski . Poki co.
  • andora powiedział(a):
    https://www.butyjana.pl/obuwie_damskie/obuwie_sportowe/reebok_classic_leather_50151

    któreś z tych polecam. Super są, a na ramoneske tez poluje, ale nie moge dorwać jakieś takiej w której sie zakocham. Jestem nawet gotowa zainwestować i kupić z prawdziwej skory, ale musze sie zakochać bo to inwestycja na lata. No i oczywiście czekam na okazje, tak do 350 zl.
    Zerknij na bodaskins, choćby na modele bo ceny .... ;) 
    Podziękowali 1andora

  • annabe powiedział(a):
    No ja teraz tylko ze sztucznej mogę nabyć ale i tak ładnie wyglądają  :) 
    a adidasy to w trochę innym stylu- mniej sportowe niż wkleiłas. Adidas superstar albo stan smith bym chciała .... 
    popatrz na 50style 
    https://m.50style.pl/damskie-buty,plec,WW,B/filtr-marka,AD,adidas/
  • edytowano marzec 2018
    @andora tylko skóra! jak jeszcze piszesz, że na lata i musisz się zakochać (to ja rozumiem!) to tylko skóra, szkoda kasy na półśrodki, zostaje bubel i żal.

    W Sb, na 'wychodnym' łaziłam po galeriach i na wyprzedaży zanabyłam właśnie skórzaną (dlatego odzywam się w temacie skór) sukienke. Jedyna wada że odcień czerwieni to nie karmin ale taka cegła lekka. Długość w kolano, dopasowanie w sam raz. Tylko nie wiem jak/z czym to nosić by efektu przesady nie było.


    Podziękowali 3kluska hipolit Milagro
  • Wiesia, piekna! Skora zeby złagodzić to dobrze z zamszem (buty) i swetrami wygląda.
    Podziękowali 1wiesia
  • Wiesia sukienka świetna! Ramoneske tez wolałabym skórzaną.. ale to jednak ze 300zl więcej..
    Podziękowali 1wiesia
  • Wiesia, świetnie wyglądasz! Sukienka jak szyta na miarę. Podoba mi się bardzo, szkoda że ja taka konserwa mentalna jestem i nie mam odwagi takich rzeczy kupować.
    Podziękowali 1wiesia
  • Bardzo mi się podoba sukienka Wiesi, ceglany jako kolor o dziwo pasuje często i chłodnym typom urody, wg mnie lepszy to kolor dla odzieży skórzanej niż malinowa czerwień (z tapicerką samochodową mi się kojarzy).
    Podziękowali 1wiesia
  • @annabe czy dotarły do Ciebie już te ciążowe sukienki o których pisałaś kilka stron wcześniej? Jestem ciekawa opinii.
  • edytowano marzec 2018
    ja do spódnic takie noszę - adidas

    Buty Adidas Vs Advantage Clean K Dziecice Czarny AW4883
  • Możecie polecić sklep w Warszawie z sukienkami ciążowymi? Potrzebuję nabyć coś eleganckiego na Komunię najstarszego i wolałabym jednak pomierzyć i wybrać stacjonarnie.
  • @kika0 mam do odbioru z paczkomatu. Niedługo pojadę  :)
    Podziękowali 1kika0
  • Oo zamsz, nie wpadlabym! Dzięki, rozejrze sie.
    Dzieki wszystkim.
  • Wiesia wyglądasz zabójczo! 
    Jesteś śliczna i zgrabna!
    Podziękowali 3Hope Quintana mamaw
  • Podpisuję się pod postem Agi i zazdraszczam!
    Podziękowali 1aga---p
  • A ja sie wylamie, nie bijcie. Tak w ogole to @wiesia jestes sliczna, taka zgrabna i drobniutka, eteryczna. Ta skorzana sukienka kompletnie mi sie nie podoba. Sprawia wrazenie ciezkiej zbroi. Poza tym wydaje mi sie niepraktyczna, bo ni to na zimno( ma krotki rekaw) ni to na cieplo( bedzie za goraco i nieadekwatnie). Przytlacza Twoj delikatny typ urody. To moje skromne zdanie.
    Podziękowali 1szczurzysko
  • Mi się podoba :) myślę, że super będzie wyglądała "przełamana" jakimś szarym sweterkiem o ładnym, grubym splocie

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dzięki za szczerość @Rejczel. Mąż mnie tak lubi także nawet jak mi nie do twarzy to czasem idę w tę stronę. Wiecie wtedy jest pełne błogosławieństwo na wydatek i wychodne ;)
    Ale ja jestem prócz biustu drobna, i faktycznie jak tych skór nawkładam na całość, na nogi to już za dużo.
    W futra znaczy się trzeba iść... ;-P
    Podziękowali 1aga---p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.