Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

13536384041140

Komentarz

  • Mam podobne zdanie do Rejczel. Ale ja się na modzie nie znam. Dla mnie skórzane to tylko buty i kurtka. 
    Aczkolwiek nie mówię, że wiesia źle wygląda w tym stroju - przeciwnie. Tylko może klucz do tego typu sukienek i spodni to szczupła, drobna sylwetka. 
  • Ej, ale te adidasy do spódnicy to do jakiego wieku pasują? Jak @annabe napisała o plisowanej spódniczce, adidasach i ramonesce to sobie wyobraziłam wiotką lolitkę. Bardzo lubię taki styl, ale obawiam się, że po 30tce, to już nie wypada, co?
    Podziękowali 2uJa Aga85
  • To nie watek o butach, ale ten o modzie zaginal.

    Zastanawiam sie na cowboy boots, nie wiem jak po pl.sie mowi, ale letnie. Czyli lekkie, chlodne i wygodne. I nie za.wysokie.
  • A masz jakies ciuchy pod taka stylowe @szczurzysko? Przemysl sprawe, kowbojki( chodzi Ci o kowbojki, czy tak?)sa ciekawe :) Pasuja do nich zwiewne sukienki i rozne spodnice, jeansowe katanki i jeszcze duzo roznych rzeczy ale pytanie: czy widzisz sie w takim stylu.
  • Rejczel - tak, jak najbardziej. Mam takie buty, ale ocieplane, swietne na jesien-zima.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Trochę się obawiam takiego efektu:
  • @szczurzysko no to, ze tak powiem: go ahead :) Extra! :)
  • Odebrałam sukienkę. Jest piękna ale wbije się w nią jutro bo dziś leżę pól dnia z bólem żołądka  :/
  • edytowano marzec 2018
    Skrzynka kompletnie nie potrafi sobie dobrac ciuchow, nie ma wyczucia niestety ale jest tak sympatyczną i ciepłą osobą, ze ja ja lubie nawet w rozowej spodnicy i trampkach :p Jest fajna babka!
    Mysle, ze nie ma limitu wiekowego odnosnie noszenia sportowych kapci do spodnicy - wszystko jest kwestia wyczucia i gustu. Jesli z tym jest ciezko - bezpieczniej trzymac sie klasyki.
  • Rejczel, no rak, ale ja kupuje wysylkowo i szukam takich letnich, bez ociepliny. Czy to w ogole sie sprawdzi na lato? 

  • że niby tak? Nauczcie młodzież szukać na pintereście :P
  • szczurzysko powiedział(a):
    Rejczel, no rak, ale ja kupuje wysylkowo i szukam takich letnich, bez ociepliny. Czy to w ogole sie sprawdzi na lato? 
    Co tu duzo gadac: w lecie sie w kowbojkach raczej nie chodzi, za cieplo na takie buty. Za to w sezonie przejsciowym ( taka wczesna wiosna lub jesien) mysle, ze moga sie fajnie sprawdzic.
    Podziękowali 1szczurzysko
  • To wy tam w Pl macie takie przejsciowe.pory roku jak wiosna i jesien ;) 

  • Oraz przedwiośnie i przedzimie :smiley: 
  • Założyłam sukienkę i mam zdjęcie ale wstawiać nie umiem  :/
  • @annabe pomogłabym ale sama nie umiem :( a gdzie ja kupiłaś? Może linka do niej można wrzucić?
  • Sukienkę już wrzuciłam z linka ale chciałam się pochwalić na sobie  :D
  • edytowano marzec 2018
    Znalazłam na brytyjskim Asos a kupiłam na Allegro duzo taniej  :)
    Podziękowali 3Marcelina Agnieszka82 asiao
  • O masz @annabe to ja przegapiłam linka. Idę go szukac bom ciekawa Twojej sukienki:)
  • Znalazłam! Śliczna ta sukienka! Jaki kolor sobie kupiłaś @annabe?
  • edytowano marzec 2018
    Te mi się ona podoba, żółtą bym wzięła. 
    Wrzucisz mi @asiao jak Ci wyślę smsem?


    https://photos.app.goo.gl/xEVTJzHvJJyDr1Bx2
  • No i sie udalo. Śliczna!
  • O matko, jaka Ty jesteś ładna! I jakie nogi masz zgrabne! A sukienka też śliczna i super w niej wygladasz. Chciałabym choc w połowie tak ładnie w ciąży wyglądać jak Ty.
    Która to ciąża, przypomnij?
    Bosko wygladasz!
    Podziękowali 2asiao aga---p
  • Pięknie wyglądasz @annabe!! Śliczna sukienka i śliczna Ty :) @annabe i @asiao to dwie kobiety przy których jak sie jest nawet najladniej ubranym to i tak się nie wygląda - obie są śliczne i maja niepowtarzalne urody :)
    Podziękowali 1aga---p
  • @annabe wyglądasz jak milion dolarów.....
    Podziękowali 1annabe
  • Hehehe dzięki dziewczyny. Nieuczesana i nieumalowana  :s ale dziękuje  :p 

    @kluska szósta ciąża
    Podziękowali 3kluska aga---p wiesia
  • To ja się schowam... ;)

    W ogóle gdzie ja tu zawędrowałam, mi w sukienkach źle, wolę spódnice. Sukienka mi lat z dziesięć dodaje...
  • Szósta... No cóż powiedziec, skręca mnie z zazdrości :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.