Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

13738404243140

Komentarz

  • Super. Ja się właśnie wahałam między czerniaa beżem. Teraz wiem że bez też sobie kupię. Ten wygląd i komfort za taką cenę to szok dla mnie:)
  • @Agnieszka82 szukałam właśnie i na asos i allegro i alieexpres ale poszukiwania idą już w tygodnie i nie widzę nic dla siebie. Ta annabe jest sliczna, ale na komunię chyba za strojna, i ja lepiej w dopasowanych wyglądam bo tak to szeroka baba jestem. Tylko właśnie materiał nie może być cienki i elastyczny bo źle na boczkach się układa.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @uJa a te Twoje buty to bardziej w cielisty czy biały kolor wpadają?
  • cielisty, taki nude
    Podziękowali 1kika0
  • @aga---p piękne buty kupiłaś! Ja się nigdy nie odwarzylam butów przez net kupić - jedna stopę mam ciut dluzsza a druga szersza :( czasem mam 38 a czasem 39 a jeszcze czasem 38,5. I sie naprzynierzam tych butow a i tak Malo które mi się podobają :(
  • @uJa, cielisty ciepły czy zimny odcień?
  • Hmmm nie wiem;) zrobię im zdjecie i wstawie.
    Podziękowali 1czekolada
  • uJauJa
    edytowano marzec 2018
  • @kika0 a poszukaj sukienek mamalicious , na zalando są na przykład. Ja tez szukam na Komunie czegoś - ciążowego i do karmienia ;) Tamtą mam na dwa wesela. 
    Podziękowali 1kika0
  • Czy te sukienki asos trzymają rozmiarówkę? Może też się na coś skuszę.
  • Ja kupilam w swoim rozmiarze i mysle ze jest ok.
  • @uJa czy te buty nadają się na szeroką stopę, czy raczej na wąską?
  • Yucami powiedział(a):
    Joannna powiedział(a):
    a ja kupiłam taką, leży jak ulał, choć niestety nie jestem taka szczupła, jak ta modelka:
    https://quiosque.pl/granatowa-rozkloszowana-sukienka-76349.html
    cena mnie urzekła ;)

    @Joannna,  oglądam ją od paru miesięcy i tak się czaję na nią i czaję.  Mnie też się bardzo podoba. 
    Powiedz mi to jest taki grubszy materiał?  Czy brzuszek pociażowy jest w stanie ukryć? I jeszcze zmierzylabyś mi jej długość, bo na stronie nie mogę znaleźć?
    A w ogóle pokażesz się nam w niej?
    To jest raczej grubszy materiał i nadaje się na wszelkiego rodzaju brzuszki :) Zresztą brzuszkiem w ogóle nie trzeba się przejmować, bo jak zauważyła Bagata odcięcie jest tuż nad, więc ona w ogóle nie opina się na brzuchu.
    Materiał jest umiarkowanie elastyczny, tzn. naddaje się trochę, ale generalnie trzyma kształt. Skład: nylon 65%, wiskoza 30%, elastan 5%.
    Długość 109cm - ja mam 176 wzrostu i ta długość bardzo mi odpowiada, bo dokładnie trafia w zgięcie pod kolanem.
  • Nadają się na szeroką.
    Ja mam haluksy i jest ok
    Podziękowali 1Quintana
  • aga---p powiedział(a):
    Nadają się na szeroką.
    Ja mam haluksy i jest ok
    och, no właśnie ja też... 
    dzięki!!!
  • Yucami powiedział(a):
    @Joannna dzięki. Wszystkie Twoje odpowiedzi mi się podobają z wyjątkiem tej długości. Ja mam 168 cm więc mi będzie zdecydowanie za długa. Ja najlepiej czuję się w takich tuż przed kolano. A poza tym widzę, że rozmiaru 38 nie mają :(
    W takim razie inne sukienki tej firmy powinny być dla Ciebie w sam raz na długość - wydaje mi się, że zazwyczaj piszą, że modelka ma 170cm. Ja wybrałam tę bo widziałam na modelce, że jest dłuższa.
    Jestem fanką tej marki. Stanowi z 70% mojej garderoby. A jak bym nosiła rozm.38 to bym brała wszystko jak leci ;) ;) 
  • @Joannna, dzięki!
    Zamówiłam granatową i czerwoną (jedną większą, drugą mniejszą - jak już zejdę z "pociążowej" wersji brzusznej) - w końcu nie muszę stale chodzić w strojach pt. "Alma Mater".
    Jakby jeszcze do soboty przesłali, to akurat na Święta będą :)
  • a jak tam jest z rozmiarami? bo mi się wydają bardzo małe przynajmniej w opisie cm, bierzecie swój rozmiar czy większy?
  • ja biorę wg wymiarów
    i wydaje mi się, że to jest mój rozmiar, ale może to dlatego, że właśnie prawie nigdzie indziej nie kupuję...
    (oczywiście głównie stacjonarnie robię tam zakupy, bo mam dość blisko, internetem tylko ten jeden raz)
  • edytowano marzec 2018
    czy taki płaszcz pasowałby to takiej sukienki  ;) ?

    Paszcz z domieszk weny

  • no nie mogę wkleić tej sukienki...


  • Na pewno bardziej do tej sukienki niż do tego czegoś co modelka od płaszcza ma na sobie. Kto w ogóle takie stylizacje wymyśla?
  • Mi tam sie podoba taki styl  :) 

    ale nie jestem pewna czy taki wiosenny płaszcz pasuje do jesiennej sukienki... 
    Podziękowali 1Monica
  • Stylizacja z płaszczem byłaby całkiem ok, gdyby nie to coś pod spodem - bluza dresowa czy co. Ani kolorem modelce nie pasuje, ani do płaszcza czy do spodni. Stylem tym bardziej.
    A sukienka ładna. Rajstopy trochę za grube i tyle. Ale gusta są różne i każdy może mieć swój. To nie dogmaty na szczęście. ;)
  • Tak się teraz nosi Bambidu. Trend taki.
  • edytowano marzec 2018
    Tak, @aga---p, ale nie wszystko co "się nosi" jest ładne, no i nie każdemu pasuje ;) Na szczęście nosi się różne rzeczy, jest wybór.
    Podziękowali 3Wela apolonia Katia
  • Ciekawe, jak ten plaszczyk prezentuje sie gdy jest zapiety. Czy to plaszczyk tuba, caly prosty? Podoba mi sie, ze jest taki jasny, rozweseli kazdy zestaw. Do tej sukienki by pasowal pod tym wzgledem, ze rozjasnilby calosc i nadal takiego mlodzienczego, wspolczesnego sztychu. Sama sukienka bardzo klasyczna, zachowawcza, potrzebuje fajnych dodatkow.
  • no więc sukienkę pogrzebową już mam  ;) i potrzebuję jasnego płaszcza do rozświetlenia 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.