Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

17980828485140

Komentarz

  • W CCC są takie same chińskie sandałki dla dzieci za 50zl które w Pepco kosztują 20zl a u chińczyka pewnie 10zl  ;)
  • U nas chińczyk drogi.... Tyle że blisko i wszystko tam jest.
  • Dziecięce to za 40zł Bartka kupiłam Weronice. 
    Podziękowali 1Monira
  • Lasocki w ccc jest ok. Kupiłam posiada koniec sezonu buty dla dzieci po ok 25 zł. Skórzane.  Całkiem fajne.
  • Czy któraś z Was kupowała sukienki na aliexpresie? Mi bardzo podobają się długie , letnie tam w stylu boho ale boje się kupować bo nie wiem czy nie dostanę jakieś tandety 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Quintana - ja kupuje często na aliexpress. Kupiłam sobie jedna sukienkę boho, jest fajna. Wrzucę jutro linki do tych sukienek które tam kupiłam, z telefonu nie umiem- ale spróbuje 
    ogólnie jestem zadowolona z jakości tych sukienek, jeszcze mi się żadna szmira nie trafiła. O, na forumowym bazarku sprzedaje jedna z aliexpress ale nie dlatego że mi się nie podoba bo jest śliczna ale dlatego że wzięłam za dużą.
    Podziękowali 1Quintana
  • z telefonu nie umiem wstawić linka ani wrzucić zdjęcia :( no nic może jutro uda mi się sp w komputerze wrzucić te sukienki które kupiłam.
  • @Quintana na aliexpress nacięłam się 2x i od tego czasu nie kupowałam już tam żadnych sukienek.

    Skusiłam sie na Romwe i Shein i jakość nieporówywalnie lepsza
  • Kupiłam sobie dwie sukienki na born2be z tym kuponem z wcześniejszego komentarza . Wyszło 37 zł za jedną . Zobaczymy jak w realu będą wyglądać . Obie maxi na lato 
  • Na Ali spadnie na rozmiar trzeba patrzeć bo i L to nie jest nasze L.
  • Skorzystałam z kuponu, który podała ewap na Born2be i po zsumowaniu rabatów mam dwie pary sandałków za 74 zł z przesyłką - dziękuję bardzo.

    Ja na jakość butów z CCC nie narzekam, a wyprzedaże są super. Tyle że od czasu ostatniej ciąży, cięzko mi było już z ekipą i brzuszkiem robić wypady do sklepów, więc sprzedaż wysyłkowa wygrała.
    Podziękowali 1ewap
  • Piękna
  • Bardzo ładna, tylko z czego ona jest? Nie umiem rozszyfrować tego skrótu.
  • Poliamid, poliamidy są a spoko, śliskie i trwałe. Mam kopertową Diany Furstenberg, tylko mogłaby być dłuższa.
  • Diany mam z jedwabiu, poliamid w rajstopach jest np. Jak dla mnie lepszy niż poliester, poliestru i poliakrylu w ogóle nie mogę nosić.
  • Majtki mam z poliamidu.
  • @Joanna36 człowiek się w tym nie poci jak w poliestrze? Ja kiedyś poliester nosiłam czasem a po ostatnim porodzie nie mogę. Za 30min śmierdzi potem  :/
  • Ja nie mogę poliesteru - mam wrażenie, że bardziej się poce 
  • Poliamid toleruję bo nie zahacza mi szorstkiej skóry na dłoniach itp. tak jak akryl. Mam kilka rzeczy z nylonu, lepiej mi w naturalnych włóknach ale nie ma tragedii, teraz po porodzie wszystko szybko się zapaca.
    Podziękowali 1annabe
  • https://www.cudmoda.pl/produkt/cm3812-trapezowa-sukienka-z-dlugim-rekawem-zielona

    Ładna , trapezowa . Ktoś kupował z tej strony ? 
    Podziękowali 2awia Pipijo
  • https://www.cudmoda.pl/produkt/cm3851-asymetryczna-sukienka-wieczorowa-z-falbanami-bordowa

    Myślę o tej  na wesele siostry . Drużki będą mieć sukienki w podobnym kolorze .... Czy wypada tez mieć coś pod kolor ? 
  • Wypada. Nie wypada biała i czarna. Ta jest ok, jeśli się dobrze czujesz w tym kolorze, to śmiało.
  • Świetna ta druga!
  • Zielona przepiękna!
  • Sama miałam do ślubu sukienkę bez ramion ale już teraz uważam to za bardzo odwazne ubranie  
  • Dzięki za opinie . Ja mam małe piersi wiec ta bez ramion jest ok dla mojej figury . ( tak myślę) 
    Ciekawa tylko jestem czy ktoś zna  stronę bo wyskoczyła mi na fb i stąd podglądnęłam fajne kiecki . 

    Co jest tez na plus , że wysyłka tania 9-10 zł 
  • Miałam spódnicę z BE. Fajna gruba bawełna, brawarystyczna długość. Te inne fajne o ile do kolan, ino te poliestry...no nie moge sobie wmówic ze sie w tym dobrze czuję.  To chyba najtańsze do produkcji..
  • edytowano maj 2019
    Tragedia z tym poliestrem ostatnio, co ladniejsza kiecke gdzies widze, to plastikowa. I to czesto za gruba kase. O ile rozumiem, ze bawelna w niektorych modelach by sie tak nie ukladala, to juz nie rozumiem, dlaczego nie stosuja wiskozy. Przydalby sie chyba jakis uniwersalny bojkot, ale jakims cudem ludzie nadal to kupuja  :/
    A ja w poliestrze czuje, jakbym owinela sie plastikowa folia. Masakra :|
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.