Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

18384868889140

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2019
    Mam podobną figurę, tylko nogi ok ;)
    Najlepiej mi w kieckach- workach zwężanych na dole i z dekoltem w szpic.Albo lekko dopasowanych, tylko numer większych niż normalnie noszę. Wtedy biust się nie opina a wcięcie w talii widać. 
    Podziękowali 2mamuma palusia
  • palusia powiedział(a):
    Coś takiego może?
    Wtedy brzuch ma szansę się nieco ukryć pod fałdami sukienki 
    https://tono.sklep.pl/product-pol-4304--Sukienka-ARRIVA-Plus-Size-Wzor-2.html
    Piękne te sukienki ale szkoda że od rozmiaru 44. Ja bym chętnie wzięła 42. Wesele mam w sierpniu.
  • Odkryłam przez przypadek fajną stronę. Co prawda UK ale sukienki niektóre piękne..... https://www.lindybop.co.uk/dresses.html
  • Piękne te sukienki, takie bardzo kobiece.
  • awia powiedział(a):
    Odkryłam przez przypadek fajną stronę. Co prawda UK ale sukienki niektóre piękne..... https://www.lindybop.co.uk/dresses.html
    Kiedys na ciuchach znalazlam jedna w groszki czerwoną tej firmy i bardzo ją lubię :smiley:  
  • @Pipijo ja kupiłam w lumpeksie córce przepiękną wizytową sukienkę
  • A mi się kojarzy jedynie ze starą ciotką i szafą pachnącą naftaliną.
    Ale ja mam specyficzny gust.
  • Super sukienka! Delikatna, trochę retro - lubię takie klimaty. Ale jakoś zupełnie nie pasuje mi do Kate Middleton. Nie wiem, dlaczego, po prostu coś mi mocno zgrzyta na tych zdjęciach - takie dziwne wrażenie :P
    Podziękowali 1E.milia
  • Czy wypada jutro skorzane dosc eleganckir sandały ubrać? Kurczę nie mam butów na procesje... tylko porządne kozaki, sandałki albo szpile... Ale nie podejrzewam że wyrobie w szpilkach tyle km.
  • Ja ubieram...i nawet nie wpadłam że może nie można :smile:
    Podziękowali 1E.milia
  • Nie wypada.
    Ale co toj komu.. 
    U nas 1/3 wiernych w croksach.
    Podziękowali 1E.milia
  • Nie porównywałabym croksów do eleganckich skórzanych sandałków.
  • No tak, wypada się wystroić jak stróż w Boże Ciało...;)Oczywiscie że wypada, sandały to buty na lato, jakie inne można zaliczyć przy 30 stopniowym.upale? Mężczyźnie może jakos mniej wypada w sandałach ale kobietom jak  najbardziej. 
  •  Mi sie kreacja Kate baaardzo podoba. Sama bym takiej w zyciu nie ubrala bo wyglada jak na podwieczorek z angielska królową. No i mnie nikt na takie podwieczorki nie zaprasza. 
    Podziękowali 2Bagata Hope
  • Kate podoba mi się najbardziej w casualowym stylu i w sukniach balowych. Ostatnio garsonki i stroje koktajlowe ma tragiczne.
    Ta niebieska ładna, ale gdzie by to mogła założyć zwykła śmiertelniczka? Nie widzę siebie w czymś takim do kościoła w niedzielę. Na bal (co prawda, nie chodzę) też nie bardzo.
    Podziękowali 1asiao
  • Na oddział psychiatryczny jak znalazł ta sukienka
    Podziękowali 2andora aga---p
  • Ej, no, bycie KSIĘŻNĄ samo w sobie jest trochę retro i matronowe! Takie stroje są jak najbardziej na miejscu!
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ja tam zresztą uważam, że królowa powinna pokazywać się publicznie tylko w koronie i w gronostajach. Od czegoś jest tą królową, nie?
  • Malgorzata powiedział(a):
    To jest świetna kiecka do fioletowego kapelusza , w dalszym czasie wiekowym ;) 


    Kiecka mi się nie podoba u Kate. Ale też nie wyobrażam sobie w niej starszej pani.
  • edytowano czerwiec 2019
    @mamlu widziałam dziś na procesji niemal identyczna sukienkę tylko w kolano i granatowa i białe kropeczki. Dziewczyna naprawdę fajnie wyglądała chociaż rozmiar 38/40 raczej. Także pewnie gdzieś można ją dostać u nas. 
    A nasze siostry zakonne wszystkie w sandałach, chyba się nie znają;)
    Ja jak zwykle jedyna osobą  w rajstopach bylam...
  • Pytanie było czy wypada. Zgodnie z savoir Vivre - nie. 
    Nie chcecie wiedzieć jak u nas procesja ubrana.
    Podziękowali 3E.milia Joannna AgaMaria
  • edytowano czerwiec 2019
    Royal Ascot rządzi się swoimi prawami. Mi ta sukienka niezbyt się nie podoba, choć wcale nie ze względu na długość. Ogólnie przeładowana taka. Kate wygląda w niej dobrze głównie dzięki własnemu urokowi i figurze. Natomiast na tle innych pań o błękitnej krwi i błękitnych kreacjach wygląda świetnie. Niektórym te błękity wyszły dość... koszmarkowo.



  • edytowano czerwiec 2019
    @apolonia jak ktoś ma wolę torturować się rajstopami to jego wybór.  Ale dlaczego odbierać innym prawo do sandałów i gołych nóg w upał? Nie rozumiem takich konwenansów. Ale prawda, że dość antysystemową naturę mam i nie widzę sensu reguł, które mają jedyne uzasadnienie w tym, że ktoś tak sobie wymyślił.
  • Nie kazdemu pasują takie koronki:) Same w sobie są super ale ja tez wygladam ciotkowato w czyms mocno retro. 
    Do kosciola nawet tradsi czasem przychodza w sandałach latem i na krotki rekaw... ale wytyczne są jakie są. Jak ktos chce byc formalistą to rękaw do łokcia spodnica przynajmniej do kolan, rajstopy i buty zakryte. 
  • Taki dreskod formalny. Sama odpuściłam na rzecz wygody tym razem.
  • Szpilki na trawie? To się w ogóle da iść?
  • wielorybek powiedział(a):
    Nie kazdemu pasują takie koronki:) Same w sobie są super ale ja tez wygladam ciotkowato w czyms mocno retro. 
    Do kosciola nawet tradsi czasem przychodza w sandałach latem i na krotki rekaw... ale wytyczne są jakie są. Jak ktos chce byc formalistą to rękaw do łokcia spodnica przynajmniej do kolan, rajstopy i buty zakryte. 
    Te wytyczne są gdzieś spisane, czy to taki nieformalne zasady?
  • Atsd...kreacja ksieżnej tak naprawdę to spódnica + bluzka
  • Były kiedyś spisane, owszem. Ślady tych zaleceń spotyka sie we wspołczesnych poradach savoir vivre ale nie potrafie znalezc oryginału.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.