Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

19091939596140

Komentarz

  • Co racja to racja @Yucami
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ja to sobie tę nianię ściągnęłam na telefon
    Przepiękna dziewczyna  <3
    Co racja to racja!
    Podziękowali 3madzikg kiwi Milagro
  • Sukienka też piękna, i jakby forumowa...ja dostałam ją od Predikaty, a Ona od Odrobinki
  • Tez się napatrzeć nie mogę! Wyglada na taka mega fajna osobę!  <3
    Podziękowali 1mammamia
  • Niania piękna, ale Córeńka MartyB....! <3
    Jak ona urosła !!!!!
  • Byłam w naszym Carry. Niestety tych sukienek nie ma :(
  • Hmmmmm. To przyjedź do nas. U nas jest wszystko
  • Czerwona Dalia!!! <3
  • A zebys wiedziała, ze lubie taki fason.
    Jak mi sie uda zrzucic kilka kg to sobie taką kupie. A co!
  • @jukaa bardzo ładna, gdzieś ja ja widzialam tylko nie pamiętam gdzie.
  • No właśnie. Bardzo jest ładna.
  • @jukaa bez zdjecia sie nie liczy.

  • A mi się porobiło coś takiego jak ma moja 8latka. Założę tylko to co jest wygodne i nigdzie mnie nie drażni 
    To chyba jakaś nadwrażliwość ... 
    I już widzę po zdjęciu że ta sukienka ma straszny materiał w którym bym się udusiła 
  • @asiao - ja tak mam od dziecięctwa i mi nie przechodzi ;)
  • Mnie naszło.wczesniej tak nie miałam
    Ale do tego stopnia że najchętniej bym wyrzuciła wszystkie niewygodne ubrania i zostawiła tylko te miłe i przyjemne 
    No coz..powinnam iść w kaszmir
    Ale tego Jarosław też nie przewidział... 
     :D 
  • 500+ na kieckę :D
    Podziękowali 2asiao Polly
  • Kaszmir, dobra bawełna
    Ale to nie zakrywa niedoskonałości ;)
  • W tym roku miałam postanowienie nie kupowania ubrań, tylko wyrzucam stare. Ale ciągle nie wiem co bym chciała. Też mi się zrobiła nadwrażliwość , ciasnego nie lubię, ale luźne mnie denerwuje, długie się dynda, krótkie podciąga. 
  • @Joanna36 mam tak samo. A jeszcze jak już dorwę jakiś fajny sweterek czy coś co wyjątkowo polubię nosić to się okazuje, że akurat ten ciuch szybko się niszczy- albo zmechaci albo poplami. A te co nie lubię to są długowieczne i niezniszczalne.
    Podziękowali 2asiao Joanna36
  • @jukaa, śliczna. Do mnie własnie jedzie podobna, tylko w niebieskiej tonacji.
  • Coś jest na rzeczy z tą nadwrażliwością...
    Mi ostatnio przeszkadza wszystko, co nie jest sukienką albo dresem...
    Nawet mąż już ostatnio rzucił jakby od niechcenia: "ty tak w tym dresie to już do śmierci?"
    Bo po domu śmigałam w sukience jak było ciepło a teraz przesiadłam się w dresowe alladynki i wyleźć z nich mi ciężko ;)

  • Mam tak samo. Dzis bylam jedyna osobą w mieściew sandalkach i sukience. Reszta w kurtkach:)
  • Sukienki są spoko jak tych głupich rajstop nie trzeba nosić 
    Ja tam bym cała jesień i zimę przechodziła w spodniach bo zakłada się je szybko i jest poprostu wygodnie 
    Podziękowali 3Joanna36 Joannna Kasik
  • Z tego tez względu, czyli uwielbienia dla miekkich spódnic z naturalnych tkanin i nieznoszenia rajstop i spodni wpadlam na pomysl uszycia sobie dlugiego welnianego na bawelnianej podszewce plaszcza. ( a wlasciwie dania do krawcowej) znalazlam juz bawełnę poszewkowa taka bardziej sliską. Moze to jest rozwiazanie. Jeszcze uszyje sobie do tego luzne barchanki do kolan to juz w ogole bedzie cieplo.

    Takze dziewczyny nie jestescie same w tym.
  • Ja tam nawet lubie te grube rajstopy z takim jakby polarem w srodku. Tylko musza byc dobrane, wtedy wygodnie sie w nich chodzi. Koniec koncem cieplejsze od gaci.
  • A pończochy,  dla tych co nie lubią rajstop?
  • Jeszcze gorzej.
    Podziękowali 1Joannna
  • Pończochy nie spadają z d... Nie lubię rajstop bo się zsuwaja.
  • @jukaa ;   b fajna!   Dziś widziałam te kiecki .Jeszcze super długie koszule były.  Zastanawiałam się nawet, ale kupiłam sobie w Reserved  bladoróżową plisowaną sódnice jesienną.

    A tak w ogóle pocieszyłyście mnie

    Myślałam, że to ja odjeżdżam psychicznie (z tą nadwrażliwością)

    Od kilku lat też lubię mięciutko i  naturalnie

    Nawet dżinsy, które kocham zaczęły mi przeszkadzać

    I jeszcze tusz na rzęsach ostatnio...coś dziwnego mi się dzieje ;)


  • A Niania CZAD!


    Zamiast dzieci niańczyć, to niech gdzieś do Agencji fotomodelek idzie:)  

    Najlepiej od razu z tą małą blondyneczką !

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.