Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

18788909293140

Komentarz

  • Fajny styl @Katarzyna taki sportowo luzacki. Jak na sportowo bylas ubrana do naszego wspólnego porodu bardzo mi się podobalo. A tu jeszcze sukienka wiec juz wogole ekstra;)Ja tez lubie oversajzowe sukienki i swetry. 
    Podziękowali 2AgaMaria Katarzyna
  • kiwi powiedział(a):
    Macie jakieś sprawdzone sklepy z dziewczęcymi wyjściowymi? Na wesele? Te od Aga82 niestety już za małe, a muszę ubrać chudziutką 10latkę i nieco mniej chudą 8latkę....

    Jak masz miesiąc to Ali express
    Podziękowali 1kiwi
  • W kolorze smietankowym moge Ci wyslac obydwie
  • @kiwi mam na allieexpress fajny sklep z sukienkami dla dziewczynek, zamawialam w tym roku w marcu i przyszły w lacznie wszystkie trzy chyba w miesiac. Powierzyć się trzeba dokładnie, rozmiarowka jest idealna. jak chcesz to Ci linka wyśle to sobie zobaczysz. sukienki bardzo ładne, żadna fuszera, naprawdę dobrze wykonane. Chyba że Ci zależy na czasie to Ci mogę podesłać te dwie co ja je kupiłam i sobie założycie na uroczystość, a tam sobie na spokojnie zamowicie
    Ja w każdym razie tam będę zamawiać na przyszły rok bo wyrastają,  ceny przystępne naprawdę. najdroższa mnie kosztowała bodajże 90 zł. 
  • wrzucilabym link tutaj ale nie umiem.
  • Daj tel to Ci wyśle fotki
  • Bardzo Wam dziękuję!!!!
    @wielorybek, priv
  • o przepraszam najdroższa 70 zł kosztowala. normalnie szał:)
    Podziękowali 1kiwi
  • @Aga85 jeśli chodzi o kroj to miałam bordowa. Nie mam już, bo się nie da w niej karmić ;) krój mi bardzo odpowiadał, ładnie maskował brzuszek, a dopasowywał się u góry, dekolt kobiecy, na plecach się ładnie układał.
    co mnie wkurzało, to długość rękawów - one nie są typowo długie ani 3/4 tylko takie przed nadgarstki - 7/8. 

    Jeśli chodzi o dzianinę to jest trochę elastyczna, ja nosząc u nich 36/38 te semillon miałam s i była idealna ;)
    Podziękowali 1Aga85
  • Zamawiam, sporo mi się podoba na zdjeciach. Chyba musze się kiedyś wybrać do sklepu:))
  • Ten ich showroom jest dość specyficzny ;) i z tego co wiem, jeśli kupuje się na miejscu, to zwrot produktu jest możliwy tylko w ramach bonu na inne zakupy. Wysyłkowo dają 30 dni na zwrot bez podania przyczyny (można zwrócić wtedy już osobiście). Ja tak robię, bo jednak lubię mieć wybór jak wróci kasa,.czy chce ją dalej inwestować w kiecki czy w coś innego ;) 
  • Można oddać w sklepie sukienkę zamówiona przez neta? 
    Też nie lubię tych bonów, zdecydowanie wolę gotówkę :)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Aga85 powiedział(a):
    Można oddać w sklepie sukienkę zamówiona przez neta? 
    Też nie lubię tych bonów, zdecydowanie wolę gotówkę :)
    Tak, trzeba tylko wcześniej napisać że się jedzie ze zwrotem, oddają kasę na konto tak jak szła płatność ;) 
    Kupione na miejscu tylko na bon.
  • gdzie w sieci kupię sukienki w rozmiarze 44-46 w sensownej cenie? byłam dzisiaj po zakupy  i się załamałam:( przymierzyłam chyba ze 20 sukienek i w żadnej nie mieściłam sie biuście, a jak już były w dobrym rozmiarze to we wzorach dla 70-latek :(  kupiłam sobie wiosną sukienki na karko.pl i xl-ka.pl ale teraz nie mają nic co by mi się podobało, a w szafie pustka :( 
  • Zalando i asos maja swoje kolekcje w większych rozmiarach, całkiem fajne! HM chyba tez.
  • W filtrach ustaw „plus size” i sporo fajnych rzeczy wychodzi.
  • Carry ma ładne sukienki na duże biusty.ja tam wchodzę na luzie a mam Dobrze ponad 120 cm. 
  • Ja w tym roku noszę spodenki i spódnicę z tchibo.bardzo dobra jakość w relacji do ceny. Widziałam też sukienki
  • dzieki:) ja mam ten problem ze oprócz biustu mam także brzuchol, za to  biodra mam szczuplejsze. Muszę zmieścić biust, ukryć brzuch a przy tym nie wyglądać jak w worku.
  • Brzuch to problem bo większość sukienkek które dzisiaj widziaam miały gumkę w pasie a u mnie to nie przejdzie
  •   Mowilam ze marie zelie nie dla mnie bo w kwiatkach wygladam jak w zaslonkach ale toto mnie oczarowalo.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Niepozornie wyglada, ale przyjrzyjcie sie z bliska tkaninie..
  • Ja mam taki ulubiony zestaw na wczesną jesień 
    Podziękowali 2kluska annabe
  • W tym roku w carry było dużo sukienek na taka figurę. Głównie dresowej. Trapez zwazajacy się dołu. Na duży biust, duży brzuch i szczupłe nogi. Bardzo ładne były, ja cierpiałam bo na mnie nie pasowały. Ale pasowały inne
  • @kitek, Garczynska robi ladne sukienki z bawelny do rozm 50/52. Ceny chyba w okolicach 200zl. Czasem bywaja promocje ale nie wiem kiedy ich wypatrywac
  • matka6 powiedział(a):
    https://www.tchibo.pl/m/sukienka-damska-midi-w-paski-wiazana-w-talii-p400134000.html
    Kitek - taki fason by chyba krył i eksponował? ;)



    problem w tym ze ja mam brzuch jak w 7 miesiącu ciązy:) żaden pasek czy gumka w tali nie wchodzi w grę :) :) 
  • @mysikrolica fajne sukienki ma ta Garczyńska:) chyba sobie jaką upatrzę, zaszczędzę sobie i kupię :)
  • Fajne, tylko jak u nich ostatnio zamówiłam upatrzoną sukienkę, to przyszła z zupełnie innym dekoltem niż na zdjęciu. I to nie, że trochę głębsze wycięcie czy coś, na zdjęciu dekolt w łódkę (Sara Long), na żywo w serek. Przyjęli zwrot, ale za przesyłkę zapłaciłam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.