Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

18990929495140

Komentarz

  • Cos podobnego jak naszej niani
  • Fajna Niania 
    Podziękowali 1MartaB
  • Skąd macie taką nianię? :o
  • Z internetu oczywiście
    Podziękowali 1matka6
  • Niania pochodzi z Nigerii a od 4 lat studiuje medycynę w Katowicach.
  • Była u nas w wakacje w tamtym i w tym roku.
    Podziękowali 3Skatarzyna matka6 formatka
  • Kupiłam sobie dzisaj przepiękna sukienkę w carry. Czarna w białe grochy z szeroka guma w tali. Linia A, długość taka mocno przed kostki. Piękna. Generalnie jest wiele pięknych sukienek w carry i -50%
  • Mam. Dokładnie ta. Piękna jest.
  • Tylko ja jej wywijał rękaw, wtedy jest dużo lżejsza.
  • Kocham grochy! Musze zobaczyć.
    Podziękowali 1andora
  • Ładna, uważam, że na bardziej kobiecej sylwetce ta kreacja jeszcze zyska. Modelka jest szczupła i tak trochę na niej to wisi, przy nieco większym biuście i kraglejszych biodrach pas się uwidoczni i podkreśli piękne kształty. 
    Podziękowali 2Małgorzata32 andora
  • A jak patrzę na modelkę to istna Amanda Seyfried :)
  • No właśnie na grubym czlowieku (czyli na mnie) wygląda zdecydowanie ładniej.
  • edytowano wrzesień 2019
    A generalnie w carry jest pełno sukienek bardzo ładnych. Wszystko w przedzialeod 40 do 85 zł 
    @kitek kilka było super na taką figurę o jakiej pisałaś. Polecam się przejsc. I co dlanie ważne wszystkie mają fajne długości.

    Edit. Pomyliłam osoby
  • edytowano wrzesień 2019
    Ja jestem taki zmarzlak że chyba zakończę sezon sukienkowy a rozpoczne polarowy. Wczoraj schowalam cały zestaw sukienek cienkich i tych które nie zmieszczą ciazowego brzuszka i zostaly mi 3. A jak w piatek założyłam tą najcieplejsza to marzlam cały dzień.
    Podziękowali 1mamaw
  • MartaB powiedział(a):
    Cos podobnego jak naszej niani
    Jaaaaaaa  <3
    Normalnie jak z sesii modowej
    Bomba!
    Podziękowali 1MartaB
  • Bea powiedział(a):
    @andora a w którym miejscu Ty jesteś gruba?? :o
    Obecnie poza głową i talia to w każdym.  :D
  • @andora, kobieta, która nie jest gruba w talii, nie jest gruba wcale!
  • edytowano wrzesień 2019
     Jak masz talię, @andora, to masz zachowane proporcje, które możesz podkreslac, które zawsze będą atrakcyjne dla oka, niezależnie od kilogramów. Figura to nie tyle kilogramy co właśnie proporcje ciała i co za tym idzie - cała sztuka ich eksponowania(bądź czarowania, że się je ma zachowane, bo np można być bardzo szczupły a równym w talii i wyglądać za przeproszeniem jak kloc) . 
  • Kurczę...tylko jak to zaczarować? :D
  • Tak, nawet mysle czy nie oddać jej do krawcowej w celu wycięcia małego dekoltu, ale na razie zostawię jak jest. Dzisiaj byłam w niej i ramonesce. Mąż mówi że super, sama się super czułam więc na razie zostawiam jak jest o może wiosna wytnę. I co ciekawe, ta sukienka wygląda o niebo lepiej z płaskimi butami.
  • A z talia to dużo prawdy. Zawsze wyglądam na dziesięć kilo mniej niż ważę. Ale teraz ważę 25 za dużo. Więc 10 muszę koniecznie schudnąć. Dla zdrowia.
    I nie kokietuje. Chciałabym ważyć 83,85. A ważę duzo więcej.
  • edytowano wrzesień 2019
    Jest dużo tricków na to czarowanie ;) Leciał kiedyś na Pulsie 2 taki program: Trinny i Susannah ubieraja Norwegiie( ja się na Norwegii załapałam ale wiem, że te stylistki miały serie z różnych krajów). Najfajniejsze było to, że niezależnie od liczby kilogramów te kobiety po metamorfozie wyglądały wspaniałe. T. i S. najpierw ustalaly jaki typ sylwetki ma dana osoba i w związku z tym w jakich rzeczach będą korzystnie wyglądać a z drugiej strony czego unikać w stroju, jakich elementów. Potem to już konkretnie: tej dobieraly fajny push up, innej ciekawa biżuterię na szyję czy barwna apaszke czy jakieś ekstra odlotowe kolczyki, żeby przyciągnąć uwagę do twarzy/głowy a odciągnąć od np. brzuszka, tej radziły, żeby zaczęła chodzić w sukienkach i spodniach, bo ma świetne nogi, które niepotrzebnie zakrywa spodniami, podpowiadaly kolorystykę ubran itp. Bardzo mnie ten program inspirowal :) 
  • No jestem wysoka, często chodzę na płaskim ale to jest moja pierwsza sukienka która do płaskich butów wygląda lepiej niż do obcasa. Wszystkie inne lepiej z obcasami. (Co nie zmienia faktu, że do tych innych też chodzę na płasko)  :D
  • @andora jak mąż się zachwyca Tobą i tym, jak w tej sukience wyglądasz i jak sama się w niej świetnie czujesz to zostaw ten dekolt taki jaki jest. Czasem krawcowa coś skitra, "zruszy" ten fason i to już przestaje być to... Poza tym myślę, że na jesien sukienka mniej wycieta pod szyja może lepiej się sprawdzić, bo zwyczajnie będzie Ci ciepłej a na wiosne jeszcze sobie kupisz inne :)



    Podziękowali 1andora
  • Taka z Mohito mi się podoba ale to musiałabym zobaczyć na żywo, przymierzyć, poczuć sie, wiadomo...
  • Rejczel powiedział(a):
    Taka z Mohito mi się podoba ale to musiałabym zobaczyć na żywo, przymierzyć, poczuć sie, wiadomo...
    Fajna, ale brzucha w takiej nic a nic się nie ukryje 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.