Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

18889919394140

Komentarz

  • Sukienke od Garczynskiej tez odesłałam. Fatalny krój.
  • Dorota powiedział(a):
    Niepozornie wyglada, ale przyjrzyjcie sie z bliska tkaninie..
    @Dorota, pierwsza partia zeszła w dwa dni chyba. a ta nowa jeszcze jest? Nie ma szans, że coś się uchowa do jakiejś sensownej promocji w moim rozmiarze... Ale no, potwierdzam, boskie są ;)
  • @kitek zobacz w KappAhl, kupowałam tam bardzo fajne rzeczy koleżance w takim rozmiarze, mają też duże przeceny.
  • Uuu, na zdjeciach ta Garczynska wyglada fajnie, u kolezanki na zywo tez mi sie podobala. 
  • A tak ogólnie to ja też przerzucił się na spódnice i sukienki. W.zasadzie spodnie noszę od święta. Wolę spódnice bo mam duży biust i biodra w dość wąska talię więc zdecydowanie łatwiej mi dopasować. Ale czuję się super i mój mąż zachwycony. Teraz czekam na wyprzeda w Reserved bo tam setki pięknych spódnic nanie czeka.
  • Bea powiedział(a):
    @Katarzyna przywołasz link do tej kiecki? Nie znalazłam choć wątek przeszukałam. Oczarowała mnie
    https://www.freeshion.pl/produkt/sukienka-rosa/

  • @kitek - w większym rozmiarze taki pasek może być w porządku. obserwuję moją znajomą, która tak się nosi  i jest to lepsze niż sukienka-worek.
    trzeba mierzyć 
  • Dorotak, druga partia zeszla w jeden dzien. Sa jeszcze na jasnym tle. Wzielam ostatnia czarna. Rozmiar wieksza niz nosze ale albo zweze albo oddam. Z kdr ciut taniej.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Dorota powiedział(a):
    Dorotak, druga partia zeszla w jeden dzien. Sa jeszcze na jasnym tle. Wzielam ostatnia czarna. Rozmiar wieksza niz nosze ale albo zweze albo oddam. Z kdr ciut taniej.
    A tak, kdr to czasem jedyna szansa, żeby kupić taniej jakieś perełki, które nie zostają do wyprzedaży. -20% już robi różnicę przy takich cenach ;) 
    Ja jestem teraz na etapie łowienia tanszych kiecek i będę wszywać zamki do kp;)
  • Sama bedziesz wszywac czy dasz do krawcowej?  Zamki kryte wszywa sie smiesznie latwo w szwy. Prawie ich nie widac. Tylko trzeba miec odpowiednia stopke do zamkow krytych. Jezeli nie masz to jedno i drugie kupisz za grosze na aliekspres. Chociaz ja zamki kryte kupuje w tani w lokalnej hurtowni tkanin  lub drogo w pasmanteri i ide z kawalkiem materialu.
  • Nie polubiłam się z maszyną, będę szukała kogos, kto mi hurtowo zrobi kilka sukienek. Kilka modeli z MZ - melie, asterie, Melanie ma właśnie ładne szwy, w które można wszyć zameczki, chce z tego skorzystać ;)
  • @Bea mam wrazenie, ze ta sukienka wyglada ladnie jedynie na bardzo szczuplych, wysokich kobietach.
  • Bea powiedział(a):
    Jeszcze dopytam @Katarzyna czy wg Ciebie ta kiecka przy grubych solidnych łydkach dobrze będzie wyglądała?
    Może wyglądać źle, bo sięga tą dłuższą stroną prawie do pół łydki.
  • Dorotak. Wbijaj do mnie. Ostatnio niestety czesto jestem w twoich okolicach. Niestety bo okolicznosci przykre. Moge od ciebie odebrac i potem jakos sie umowimy. Tylko u mnie nie bedzie to od reki niestety. 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Bea. Ja mam masywna budowe i wyglada dobrze. Mam xl do sprzedania. Czyli ok 42/44. Musze odchudzic swoja szafe. 
  • Tylko ona naprawde duza jest.
  • @Dorota masz do sprzedania xl taką jak @Katarzyna? Jaki kolor? Bo chciałam kupić, ale nie wiem jaki rozmiar i czy tego materiału nie za dużo tam ogólnie.
    Alternatywnie taką nie udrapowaną:


    Mam b. podobną z Carry i jest rewelacyjna. Ale nie wiem czy ta nie jest nieco bardziej workowata niż moja z Carry.
  • Tak , taką jak Katarzyna. Kolor ciemnozielony leciutko melanżowy lekko zgaszony. Tylko wiesz z jednej strony widac udo, a z drugiej zaslania kolanko. Mi to nie przeszkadzalo zazwyczaj.
  • To ja chetna na taką sukienkę. Jest kolejka? Za kim stoje? Za ile?
  • Spokojnie. Moze najpierw zrobie zdjecie. Na sobie i tkaniny.Bo lojalnie uprzedzam nie jest nowa.
  • @asiao a ja taki  <span>:smile:</span>
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano wrzesień 2019
    @Dorota chetnie bym przymierzyla, bo jakos przez neta nie bardzo  potrafię sobie coś kupić,  chociaż reszcie rodziny bez problemu tak kupuję.  Pewnie za mało się przejmuje ich wyglądem  ;)
    Nie wybierasz się gdzieś w moja okolicę?
  • Jak sie wybiore to dam znac. A prze net zawsze mozna zwrocic .
  • Wiem @Dorota, ale to dla mnie trochę zawracanie gitary i dodatkowy problem. Zamawiać, odbierać, odsyłać, wymieniać, znowu odbierać. Mi w sklepie z możliwością przymiarki trudno cokolwiek wybrać,  to tak przez neta marna szansa,  że akurat trafię i pożądany rozmiar, i kolor, i krój, i jakość.
    Naprawdę jakoś lepsze mam oko do kupowania zdalnego komu innemu. Rzadko zdarza się, że muszę wtedy zwrócić. Sobie - nie bardzo.
  • Tak, mam sporo ulubionych sukienek z Top secret, od 10 lat tam kupuję.
    Jakość kiedyś bdb, teraz gorzej.
    Ale zawsze coś fajnego tam znajdę.

  • Na wyprzedażach za grosze można kupić bardzo porządne rzeczy. Zerknij.

  • Top secret na swojej stronie ma ciągły outlet.
    Ale ich 42 jest małym 42.
    Podziękowali 1Monira
  • Odkad ich plaszcz zeszmacil mi sie w miesiac tez od 10 lat omijam...
  • Byłam dzisiaj w sklepie Zary, co raz na ruski rok sie zdarza, bo zwykle wszystko przez neta kupuje. Taka niby prosta, zwykła sukienkę wypatrzyłam, jest świetna! Kolor w realu tez ładniejszy:
    https://m.zara.com/pl/pl/sukienka-z-paskiem-p05580648.html?v1=24766582&v2=1281625
    Podziękowali 1MartaB
  • Kolor to jest rewelacyjny skóry tej modelki!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.