Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«134

Komentarz

  • edytowano maja 2017
    Bardzo bliski, prosty i wzruszający fotoreportaż!

    Dziękuję :)

  • widziałam to wcześniej i mam wrażenie, że przez to że zdjęcia czarno-białe, że mało w nich radości to ja to oglądając pierwsze wrażenie miałam, że jaką patologię pokazują w bałaganie, wrzeszczącą itp Wiem, że ta rodzina taka nie jest ale taki jest mój odbiór tych zdjęć.

    BYć może o to redakcji chodziło, tak sobie też pomyślałam.
  • Ee tam, moze jestem slepa ale nie widze smutku w tych zdjęciach. Kolor wprowadziłby niepotrzebny bałagan. Komentarze pod artkułem załamujące.
  • Komentarze zalamujace i zwyczajnie głupie. Strach, co w ludziach siedzi.
    A fotoreportaż piękny, fajna rodziną jesteście, gratuluje!
  • edytowano maja 2017
    komentarze do przewidzenia
    co w komentujących artykuł ludziach siedzi???
    egoizm, przekładanie wszystkiego na pieniądze, strach i zazdrość
    normalne,
    tylko w necie można bez obaw to napisać :|


    edit; i już trudniej palnąć, że kobieta w domu z dziećmi siedzi B)
  • Jesteście wspaniali
  • @pierniki a to Wasza rodzina?
    mam nadzieję, że nie uraziłam komentarzem, ale ciekawa jestem jak ludzie odbierają te zdjęcia.
  • Gdyby to byly czarno- białe zdjecia singli, bylyby artystyczne 
    A tak patologia ;)
  • Mi zdjecia sie podobaja, choc szału nie ma. Za to opowiesc o rodzinie wzruszyla mnie bardzo. To Wy @pierniki?
  • Bardzo podobają mi się zdjęcia - mają to co najważniejsze czyli Emocje i to przez duże E :) Historia piękna i prawdziwa, szkoda że komentujący (nie powiem że w dzisiejszych czasach, bo od zarania dziejów ludzie tacy są) patrzą z wyższością swojego egoizmu (którego nie dostrzegają bo im czubek własnego nosa zasłania) na innych i jeszcze wytykają ją komu tylko się da. Ale nie warto się na nich oglądać - oni po prostu żyją w iluzji wolności i bezpieczeństwa. 
  • Piękne zdjęcia i wzruszająca historia Franka. Też mam Franka, tylko rok starszego. Mam nadzieję, że chłopczyk będzie już zdrowy.
  • Piękna rodzinka :smile: 
  • Piękna Rodzina i zdjęcia!
  • Bardzo wzruszające 

  • Uwielbiam czarno białe zdjęcia :) Rodzinę na zdjęciach też uwielbiam :) W rzeczywistości są jeszcze bardziej uroczy :)
  • Z wyboru nie spotykam się z ludźmi o poglądach ,jak w komentarzach pod reportażem 



    Podziękowali 3ewaklara Anna78 Malena
  • Zdjęcia piękne, bardzo mi się podobały , i wywiad super, gratulacje za odwagę pokazania Waszej codzienności :)
    K
  • Dużo dobrego dla tej rodziny i zdrowia dla Franka! Super :)
  • @Aneczka08 nie, to nie my.
    Znalazłem to na stronie gazety - stąd mój komentarz co do źródła. Komentarzy nie czytałem i nie zamierzam wiedząc, że ludzie wypisują taki głupoty.
    Możliwe, że zdjęcia celowo cz-b.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • edytowano maja 2017
    Przeczytałam parę komentarzy :( Niestety Kamila też przeczytała. Proszę wesprzyjcie Ją modlitwą. Znam ich Rodzinę osobiście. Nasze dzieci chodzą, chodziły razem do szkół. Oni wszyscy  są bardzo odważni, mądrzy, ciepli, radośni. Nasza rodzina otrzymała od nich wiele wsparcia. Dzielą się radością życia :) A wszyscy wiemy komu nie podoba się radość, szczęście w Rodzinach, w Małżeństwach. 
  • edytowano maja 2017
    @Anna78 - anonimowy " internet "pozwala na to ,że musimy czytać te wydumane mądrości, 
    Życie realne ma tę przewagę,  że jest realne
    Pozdrów Kamilę
    Podziękowali 2Skatarzyna Anna78
  • Z racji miejsca zamieszkania, pewnie mamy jakichś wspolnych Znajomych! Szacun za zorganizowanie sie i przejscie trudnej drogi choroby!
  • Przeczytałam komentarze i niestety odzwierciedlają nasze społeczeństwo:(
    Mi jest smutno bo wiem, że ludzie tak myślą o nas....jak o patologii. Ja pamiętam jak byłam dzieckiem i moja mama pokazywała mi palcem rodziny wielodzietne i się z nich nabijała:( daleko nie trzeba szukać!
  • Tylko, czy te komentarze są prawdziwe, czy administrator dodaje tylko te, które mu pasują?
    Podziękowali 1kawusiowa
  • Też możliwe...
  • Niestety hejt w necie rzecz powszechna, niezależnie o czym się napisze:(. Nie czytać najlepiej.
    Rodzina piękna i zdjęcia też super! Takie artystyczne :)
  • Nie wiem, moze wyswietlaja mi sie inne komentarze niz wam, ale gdzie w nich jest hejt? Mowie o tych kilku na gorze pod artykulem. Ze ktos zwrocil uwage na  9 opiekunek i wywnioskowal ze w takim razie z 5 dzieci nie da rady sobie poradzic samemu i mama w takiej rodzinie wiecznie nie ma czasu? Trzeci komentarz pod tekstem jest pozytywny, autor sklada gratulacje. Nizej ktos pisze, ze widzi na zdjeciach brak przestrzeni i biede. No coz, ja tego drugiego na zdjeciach nie widze ale to dalej nie jest hejt. Po waszych komentarzach spodziewalam sie tam jakiejs jatki, a wiekszy hejt to juz tutaj lecial na bezdzietnych singli.
    A jeszcze jedna osoba trafnie zwrocila uwage na fragment jak to z kazdym dzieckiem weryfikowalo sie ich grono znajomych. Powody moga byc rozne, moze panstwo nie mieli ze znajomymi innych tematow niz dzieci, a moze zawsze odwiedzali znajomych z dziecmi ktore nie potrafily sie zachowac. Ale wydzwiek tego zdania mial byc pewnie taki, ze mniej dzietni czy tez single sie od nich odwrocili.
    Zdjecia jak zdjecia, jesli to reportaz o wielodzietnych to troche brakuje ujec wiekszej liczby osob na jednym zdjeciu. 
  • byc moze chamskie usuneli. Wczoraj niestety byly. Nic ciekawego.
    Podziękowali 3nowa Milamama Mamuska
  • edytowano maja 2017
    Kopulacja za 500, nadprodukcja  -rzeczowe ?
    Podziękowali 1nowa
  • A mi się bardzo podobają zdjęcia.
    Sam wywiad trochę cukierkowy,ale z drugiej strony trudno się spodziewać po kochającej mamie,ze inaczej opowie o swojej rodzinie.
    Mnie zdjęcia wzruszyły,bo są prawdziwe a jednocześnie,co jest naprawdę sztuką,widać na nich i cierpliwość rodziców i relacje między rodzeństwem i ciepło jakie sobie okazują.
    Super.
    A bałaganu ani patologii nie zauważyłam.
    Chyba na co innego mam skierowana uwagę.
    Podziękowali 1Karolinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.