Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ważne wydarzenia z Polski i świata

1161718192022»

Komentarz

 • edytowano wrzesień 2020
  Próba postawienia tamy "wędrownym gwałcicielom" staje się przyczyną szykan. Doświadczył tego prof. Aleksander Nalaskowski, który za napisany felieton na łamach "Sieci" został odsądzony od czci i wiary w liberalnych mediach i na forach społecznościowych; a następnie, przez rektora UMK, pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

  "Przez trzy miesiące prof. Nalaskowski nie może kształcić i wychowywać studentów. Nałożono na niego również zakaz nadzorowania opracowywanych przez studentów prac pod kątem merytorycznym i metodycznym. Nie może też prowadzić badań naukowych i prac rozwojowych."

  "Władze uczelni zabroniły profesorowi uczestniczenia w pracach organizacyjnych uczelni oraz kształcenia kadry naukowej. Przez trzy miesiące nie może też pełnić funkcji Kierownika Katedry Edukacji Dziecka na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu."

 • Poniżej treść "bulwersującego"felietonu:

  (fragmenty, zachęcam do przeczytania całości)

  Wypełzają na główne ulice polskich miast. Odurzeni złą ideologią, zwykli nieszczęśnicy, których dopadła tęczowa zaraza. Podrygują tanecznie, niosąc tęczowe orły, tęczową Matkę Boską i tęczą upstrzone cytaty z Ewangelii. My w tym czasie jesteśmy zepchnięci na chodniki i trawniki. Ich policja pilnuje, a nas filmuje. Mają wszystkie prawa przysługujące obywatelom Rzeczypospolitej, prawa, które przysługują kobietom (np. zamążpójście) i mężczyznom (ożenek). Mają prawa wyborcze, nikt im nie zagląda do alkowy, nie zmusza do spowiedzi, nie zakazuje sekswyjazdów do Tajlandii. Tak jak nam nie zakazuje. Ale mają coś więcej – mają przywileje, których nikt z nas nie ma. Mogą lżyć nasz Kościół, drwić z nas bezkarnie zza muru policyjnych tarcz, oczekiwać darmowej ochrony policyjnych legionów, która wszak nie jest za darmo. 

  (...) Już dawno zgwałcili Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Niedawno brutalnie zdeflorowali Białystok. Obca kulturowo i historycznie tęczowa zaraza, objazdowa tyrania chronionych przez policję gwałcicieli okupujących nasze ulice teraz sięga po  kolejne, już mniejsze miejscowości. Wzmacniani przez zaciężną armię policyjną pojawią się zapewne znów pod Jasną Górą.

  (...) Ich znak pokoju to nasz niepokój. To obleśna wagina niesiona na patyku, a udająca monstrancję, to dręczenie hasłami tolerancji w tym najbardziej tolerancyjnym (bo katolickim!) kraju, to hasła „miłości” i „wolności”. Jakby trzeba było nas o nich pouczać. My jesteśmy wyłącznie łysymi karkami, rozwydrzonymi kibolami, chuliganami, bandytami, antysemitami, chamami, moherami. Jesteśmy obiektami szyderstw w TVN i w „GW”. Oni to elita.

  Nikogo nie dzielę – tylko nazywam istniejący i faktyczny podział. Bo jesteśmy zdumieni, bezradni „my” i gwałcący Polskę „oni” laufry tęczowej zarazy. Nie możemy się dłużej godzić na własną bezradność. Wrzeszczmy tam, gdzie jesteśmy, że się na to nie godzimy. Krytykujmy, dajmy słowami i argumentami upust swojej wściekłości. Nie nadstawiajmy kolejnego policzka. Mamy tylko dwa i oba już dobrze obite. Jeden przez komunistów i współczesnych lewaków, a drugi przez sodomitów. Nie bójmy się już dłużej, bo za chwilę będzie jak z Holokaustem, za który to nam, a nie Niemcom, każą się wstydzić. Nie powtarzajmy tego błędu. Nie podawajmy ręki propagatorom tęczowej zarazy, nawracajmy niezdecydowanych i „obiektywnych”. Obudź się, profesuro, dopóki togi są jeszcze czarne, a nie tęczowe! Niech nasz opór będzie betonowy, głośny i jawny. Niech każdy duszpasterz mówi wprost o tym, że także tęczowemu złu mamy się sprzeciwiać. Ale już bez eufemizmów. To już wręcz misja. Przerwijmy ten zbiorowy gwałt. Dosyć negocjacji. Niech znajdzie się włodarz miasta, który powie „nie” tęczowej ideologii. Potem drugi, trzeci, kilkunastu. Abp Jędraszewski też był pierwszy, a dziś wielu biskupów mówi już tym samym głosem. 


 • A tutaj mamy odzew na stanowisko Konferencji Episkopatu w kwestii LGBT+

  OKO.press
  KALINA BŁAŻEJOWSKA 28 SIERPNIA 2020

  Episkopat o LGBT+. 30 najbardziej antynaukowych, bezdusznych i przygnębiających cytatów


  Tekst jest bardzo długi, ale warto z nim się zapoznać.
  Jestem przekonana, że to przełoży się na stanowisko Brukseli względem Polski - czy ktoś ma wątpliwości, że tak będzie?
 • Najlepiej by było jakby nas sami usunęli albo jakby UE padła.
  Podziękowali 1Klarcia
 • pisz łaskawie "moim rozumieniem interesu Polski"
 • Unia to powinna być gospodarczą a nie taka jak teraz.
  Podziękowali 2Rogalikowa Klarcia
 • Najgorszym wrogiem Polski były zawsze Niemcy. 
 • edytowano wrzesień 2020
  Niesamowity horror, trudno uwierzyć, że coś takiego mogło mieć miejsce w - jak by nie patrzeć - cywilizowanym kraju. Oprawcy powinni dostać kilka lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

  Rosjanin przez 23 lata był zmuszany do niewolniczej pracy na fermie pod Lubinem


  Mikołaj Jerofiejew przez ostatnie 23 lata pracował jak niewolnik u państwa Ś. na fermie drobiu pod Lubinem. Rosjanin bał się komukolwiek powiedzieć o swoim losie, bo w Polsce przebywa nielegalnie. Gdy zabrano go z fermy, był wychudzony, przestraszony, miał wzrok wbity w ziemię, nie znał wartości pieniądza. Teraz uczy się życia na nowo. Jego losy przedstawiła "Interwencja" Polsatu.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-interwencja-rosjanin-przez-23-lata-byl-zmuszany-do-niewolnic,nId,4746842#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  Podziękowali 1Izka
 • o to się zaraz zacznie dobieranie się do ferm drobiu. Już ktoś coś o tym wspominał, chyba nawet Krzysztof Bosak na mównicy sejmowej. Ciekawie się robi. 
 • Odrobinka powiedział(a):
  o to się zaraz zacznie dobieranie się do ferm drobiu. Już ktoś coś o tym wspominał, chyba nawet Krzysztof Bosak na mównicy sejmowej. Ciekawie się robi. 
  Już mają spisy...u nas obszar zapowietrzony bo asf. Była inspekcja wetenaryja spisywać ile kto ma zwierząt podatnych na asf wg tabelki świnie, kozy, drób i krowy. Obstawiam że tam gdzie hodowla drobiu odżyła zaatakuje ptasia grypa, a jak krów będzie wystarczająco dużo to i choroba krów się znów odezwie
  Podziękowali 1Rogalikowa
 • Zerowy PIT obowiązuje w przypadku umów zlecenie, a także umów o pracę, ale rząd planuje to rozszerzyć. - Dołożymy również zerowy PIT dla stażystów, osób, które chcą rozpocząć pracę w formie stażu i zwiększyć ich motywację finansową do pracy w administracji publicznej, zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Jest to sposób rządu na przyciągnięcie młodych ludzi do pracy w administracji publicznej. Czy ci się skuszą?
  https://www.biznesinfo.pl/zerowy-pit-220920-pt-mateusz-morawiecki
 • Zwalniać mają w administracji publicznej a tu chcą przyciągać? Jakoś to niespójne 
 • Brytyjskie banki będą zamykać konta rezydentom UE


  "Konta zostaną zamknięte, a karty debetowe i kredytowe unieważnione" - ostrzega Nigel Green, założyciel deVere Group, międzynarodowej firmy konsultingowej zajmującej się specjalistycznym doradztwem finansowym. Green podkreśla, że bez zawarcia umowy handlowej z UE banki brytyjskie nie mogą obsługiwać klientów mieszkających w krajach Unii.

  Według badającego sprawę portalu Moneysavingexpert.com, zamknięcia kont osobom bez adresu w UK potwierdziły obecnie: 

  • Bank of Scotland
  • Barclaycard
  • Coutts
  • Halifax
  • Lloyds

  Pozostałe instytucje finansowe poinformowały jedynie, że "monitorują sytuację".

  Dla wielu Polaków posiadających konta w brytyjskich bankach zapowiadane zmiany mogą oznaczać, że - jeśli porozumienie na linii UK-UE nie nastąpi - w przyszłym roku banki będą zmuszone do weryfikowania naszego miejsca zamieszkania poprzez wymóg posiadania statusu zasiedlenia (settled status).


  https://londynek.net/wiadomosci/Brytyjskie+banki+beda+zamykac+konta+rezydentom+UE+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=71075


 • w USA o Polsce

  Nasila się amerykańsko-niemiecka wojna hybrydowa z Polską


  Polska znalazła się pod zintensyfikowanym atakiem Wojny Hybrydowej ze strony USA i Niemiec po tym, jak budowa Baltic Pipe została opóźniona przez ich duńskiego sojusznika, wpływowy Washington Post opublikował zjadliwy artykuł wstępny, wzywając amerykańskich decydentów do odparcia polskich planów odzyskania kontroli. należącego do USA nadawcy antyrządowego i stało się oficjalne, że USA i Niemcy zawarły z Rosją umowę w sprawie Nord Stream II.

  całość https://www.zerohedge.com/geopolitical/us-german-hybrid-war-against-poland-intensifying

  tłumaczenie gugla
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.