Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

13435373940105

Komentarz

  • @Dorota - a czego Ci potrzeba, oprócz tych "styropianków"? Może akurat mam coś, żeby w nie wrzucić i do Ciebie posłać.
  • @Dorota, rozumiem Cię oczywiście. Ot oryginalna mi się wydała taka przesyłka. Ty lepiej namiar podaj na Wasz sklep. Ja się bez wypełniaczy obejdę  w kwestii odbioru ;)
  • generalnie gratow mam sporo. Co potrzebuje konkretnie to juz pisalam . Stroj narciarski 130 i lyzwy 33/34 . Mam biale figurowki ale mlodej noga nie wchodzi na szerokosc.

    A czasem jakis waranek sie trafi niekoniecznie niezbedny ale taki z ktorego ktos z domownikow by sie ucieszyl np toster poranny bo nam niedawno padl. Oczywiście nowa byla piewsza, to tylko przyklad waranow niekoniecznych.  
  • amberlyson.com  Dopiero na dniach starujemy. Nasi serdeczny znajomi bedą to prowadzic i zajmować sie odbiorcami detalicznymi, bo maz nie ogarnial wszystkiego




    Podziękowali 1Bambidu
  • Ja tak sie czaję na coś jeszcze, bo Katarzyna nie dała sygnału , ze wysyła paczki :) Zreszta ja moja mogłabym jakoś odebrac osobiście?
    A moze sa jakies plecaki lub torby sportowe?
  • Plecaki rozdane. Paczek nie wysyłam, bo czekam na drukarkę.
    Łyżwy jakieś mam.
  • a chłopiece 36 masz może?
  • Nie wiem, jakie mam. One są w tej części garażu, której tymczasem unikam, bo się tam spodziewam niezłej puszki z Pandorą ;)
    Podziękowali 3kika0 jan_u Dorotak
  • A może broszka jakaś. ..
    Połamaly mi się zapięcia w moich srebrnych
  • Biżuterię hurtem posłałam jednej forumce.
    Teraz zaczynam dział z firanami. Na początek:
    3 wielkie firany typu woal biały gładki. Na górze wszyta listwa do marszczenia (ale pozrywane są sznureczki, więc trzeba by nowe wciągnąć. Dołem ołowianka puszczona. Wymiary: długość 230 cm, szerokość, coś ze 3 metry każda.
  • Jak gladkie bez wzorow to biore. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Yes  jestem piewsza! Upolowalam. Tego jeszcze nie bylo firanki w styropianie!
    Podziękowali 1Dorotak
  • tylko jaki to woal. Jezeli matowy taka jakby drobniutka siateczka to chce. Jak z polyskiem to na innych poszukiwaczy waranow odstąpie.
  • Dorota powiedział(a):
    tylko jaki to woal. Jezeli matowy taka jakby drobniutka siateczka to chce. Jak z polyskiem to na innych poszukiwaczy waranow odstąpie.
    Chyba z połyskiem, choć nie nachalnym. 
  • Agnicha, bierz. Ja mam reszte matowa i takie lubię.
  • Filcowe podkładki pod gorące kubki - 12 zielonych i w bonusie jedna bordowa. O takie:

  • Pierwsza. :-) 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jestem pierwsza, ale nie potrzebuję:))
  • No niestety...
  • coś nie moge być pierwsza w tych wyścigach ;-) a Tobie Katarzyno gratuluje że masz chęci i znajdujesz czas na fotografowanie i wysyłke :-)
  • @Katarzyna a nie masz w garażu metalo
    wych puszek na ciastka, np z ikei?
  • Nawet, jak miałam, to wszystko co jest metalową puszką, a wpadnie mi w ręce w najbliższych dniach, zostało obiecane @Basja. I, nie obraź się, bardzo mi ten układ pasuje.
    Inna rzecz, żadne duże puszki mi w oko nie wpadły. Same takie do 1-1,5 litra objętości. Na ciastka za małe. Raczej na herbatę albo jakieś duperele.
  • @MAFJa - do Ciebie można znów razem wysłać dla Ciebie i @Wiol? A może tym razem do @Wiol słać, żeby było sprawiedliwie? Tylko adres bym potrzebowała, bo nie znam.
  • Trudno, jak zalegają... nie  będzie tego dreszczyku emocji przy wchodzeniu na forum ;-)
  • @uJa , ostatnio w Lidlu widziałam puszki. A najlepiej kupić sobie taką z ciastkami. ;) W Biedronce też chyba coś jest. Wiem, to nie to samo, co warany od Katarzyny, ale zawsze coś.
  • Wlasnie z poszukiwan internetowych wyszlo ze najtansze i najładniejsze sa w biedronce ale trzeba je tam utrafic. Wczoraj bylam i niw bylo. Moze do świat sie pokażą.
  • PaniWiosna powiedział(a):
    A czy jest jakaś większa szkatułka na biżuterię? 
    Raczej nie. Jak by była, to by moje sroki zaraz porwały.
  • Ja zwalniam podkladki... Chciałam wygrać ale zawaranie się. Choć ładne podyibaja mi się :-) 
  • Katarzyna powiedział(a):
    Filcowe podkładki pod gorące kubki - 12 zielonych i w bonusie jedna bordowa. O takie:

    Znów aktualne.
  • Ładne : )
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.