Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

13637394142105

Komentarz

  • No, to stoliczek, dla Ciebie. Dopisuję do waranów Twoich i Wiol.
  • To w tym watku pozwole sobie mojego waranka zaprezentowac. Łyżwy jak powyzej  biale figurowki. Rozmiar teoretyczny 34 ale na moja core ktora 34 nosi za male i waskie wiec rzeczywisty ok 31-32. Pierwszenstwo oczywiście ma Katarzyna a potem uja bo juz daaawno sie pytala. Wysylka 16 zl kurier dhl, bo na poczte nie chce mi sie biegac z ogonami. Chetne prodsze na priw a w priwie dane do wysylki tel i mail dla kuriera.
  • Ja dziękuję, bo sama mam za dużo.
  • Waran zbiorowy:
    Różne przebrania. Chcę oddać, jako kota w worku, hurtem w jedno miejsce. Może ktoś prowadzi teatrzyk amatorski, albo inne coś. Nie mam siły tego mierzyć, opisywać i fotografować.

    Waran sportowy: kask snowbordowy Salomon, chłopięcy, roz. xxs. Na mojego jedenastolatka się mieści na styk.
  • edytowano grudzień 2017
    Kask ja. Tylko nie mam warana żadnego,  może @balum ;am ma coś,  albo Cart? 
  • Katarzyna dorzuc kask prosze.
  • I waranki sportowe rozne z checia przygarne.
  • Katarzyna. Pomysl na biznes wypozyczalnia strojow karnawalowych!
  • Mloda chodzi do szkoly sportowej i trenuje bno. A w szkole w ramach 10 lekcji wfu tyg. wyjscia na łyżwy, wyjazdy na narty i inne takie.
  • oj , przepraszam Monira nie zauwazylam ze prosilas o kask. Wycofuje się.
  • błagam, jeśli wśród tych przebrań jest indianka to desperacko go potrzebuje:) Od dwóch tygodni szukam, a młoda ryczy ze wciąż nie ma stroju na jasełka
  • Przebrania chetnie i w kazdej ilosci bez sprawdzania co to.


    Aaa widze ze sie spoznilam. Trudno.

    Kitek Indianke moge pożyczyć ale taka wieksza. Abo kupić ci w ciuchu ostatnio byla 122 rozmiar.
  • @kitek - nie ma Indianki.
    Kask dla @Monira
  • moja nosi juz prawie 134 więc w ten na 116 już się nie wciśnie, dziękuję @joachm.

    @uJa z wdzięcznością pożyczę ten większy (mąż "pilnuje" ciucha w którym są przebrania ale jak na złość w tym roku nie trafiła się żadna indianka)
  • Mały plecak Quechua. Kolor coś około fuksji. Dziewczęcy, zdecydowanie. Nówka sztuka, tyle, co bez metek.
  • A te puzzle dla mnie to poproszę we wspólnej paczce do Mafja i Wiol. Mam nadzieję, ze dziewczyny nie mają nic przeciwko... ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano grudzień 2017
    To do Mafji ślijcie. Bo ten stół będzie zalegał do Wielkiego Postu ;) 
    E. A mi kurtki na wiosnę potrzebne. Wanda możesz przy odbiorze te pantofle I suknie trojakom podrzucić,  jak jeszcze są gdzieś. A nr konta do mnie bo nasza kolej.
    Podziękowali 1WandaB
  • @uJa jednak mam strój :) - mąż właśnie wynalazł na olx i jutro go odbierze :)
    Podziękowali 1uJa
  • Mini-piłkarzyki:

  • Fajne,pierwsza, ale nieporzebne mi.
  • Obiad chyba jedzą, brak polujących ;).
  • uJauJa
    edytowano grudzień 2017
    Fajne;) ale tez nie potrzebne.
  • edytowano grudzień 2017
    Mogę ja?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jasne! Tylko gdzie Ci wysłać?
    Podziękowali 1Patia
  • Do rodziców, u nich zbieramy różne rzeczy i co jakiś czas zbiorowo sobie wysyłamy ;)
    Dzięki!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A czy planujesz jeszcze jakieś rzeczy z kategorii gry lub książki? To bym poczekała i może udałoby mi się coś jeszcze upolować?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.