Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

16566687071105

Komentarz

  • @Katarzyna, osobiście nie mam możliwości się pofatygować. Proszę o wysyłkę, ciekawe w jakim opakowaniu:)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Wiem, ale ostatnio dostałam rzeczy w pudełku po grze, którą mamy. A był to czas kiedy spływały jeszcze prezenty zamówione. Ciśnienie mi się podniosło, bo wyjścia były dwa. Albo córka przyjęła przesyłkę nie dla nas albo ktoś zamówił to co już mamy.

  • Plecak dla cyklisty. B'twin. O taki:

    Wygląda jak prawie nie używany. Malutki jest, taki na bidon, przekąskę tudzież pelerynę przeciwdeszczową. Nie na wycieczkę. Raczej na trening dla cyklisty. A4 się nie zmieści. A5 powinno wejść bez trudu. Dużo fikuśnych kieszonek i schowków.
  • edytowano styczeń 2018
    Ym
    Znaczy poprosimy!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Poproszę!
  • Józkiem na najbliższą szkołę, czy potrzebujecie pilniej?
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Nie potrzebujemy pilniej. Dzięki!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • apowojek powiedział(a):
    @Katarzyna, osobiście nie mam możliwości się pofatygować. Proszę o wysyłkę, ciekawe w jakim opakowaniu:)
    Na opakowanie mam już pomysł. Ale chyba będzie mało zaskakujące :( Tak, czy inaczej, potrzymam Cię chwilkę w niepewności... ;)
  • Ok, czekam! 
  • edytowano styczeń 2018
    Co tu tak cicho? Pufami skończone waranowanie?
  • Na dziś koniec. Pufy mało frywolne to i dyskusji okołowaranowych brak ;)
    Przy okazji zapytam, czy odzież dziewczęca w rozmiarach od 6 do 10 lat będzie miała branie, czy sobie darować i hurtem ponieść do kontenera?
  • Też mało frywolny... ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • będzie miała branie, moja 6 latka wyrosła ze wszystkich strychowych zapasów :_)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To może Ci te na 6-7 wszystkie hurtem zapakuję? Tylko wymiary bym poprosiła. Głównie obwód w pasie i długość nogawki, żebym Ci za małych nie pchała.
  • AB powiedział(a):
    ja bym była chętna na 128/134 
    Ważniejszy obwód w pasie i długość nogawki, bo te rozmiary, to takie nie zawsze godne zaufania. I czy wszystko, jak leci chcesz w tych rozmiarach?
  • Katarzyna powiedział(a):
    Na dziś koniec. Pufy mało frywolne to i dyskusji okołowaranowych brak ;)
    Pufy były fantastyczne. Aż wszystkich zatkało. A gazety w  środku to już w ogóle odlot.
    Zaś nowa nauka z wątku taka, że co frywolne co nie w dużej mierze od użytkownika zależy. Można sobie np. w takich rajtkach po prostu wietrzyć zadek... A pufy z pewnością da się ufrywolnić, gdyby komu zależało.
    Podziękowali 1jan_u
  • edytowano styczeń 2018
    Zaiste, mądrość i doświadczenie przez Ciebie przemawia.
    ;)
    Podziękowali 2Dorota AgaMaria
  • Mi 7latka też powyrastala. Jak masz jakieś sukienki zwłaszcza na 134-140, koszule,  tunikowate też raczej chodzi o to żeby nie na chuda bardzo dziewczynkę w przeciwieństwie do Asi AB bo moja raczej z tych większych to ja chętnie.jak zostanie coś. .Bo w reszcie asortymentu jeszcze pochodzi raczej..  Mogą byc pojedyncze sztuki choć myślę że na fa to raczej większe niż na córeczki UJA i AB
  • Dobra, to już wiem, że mniejsze do @uJa, a większe do @AB do podziału z @MAFJa. A jak Wam coś nie podpasuje, to się martwcie, komu dalej wypchnąć.
    Z tej radości, że zagospodarowałam właśnie pół tony dziewczęcych waranów odzieżowych, wypuszczę Wam jeszcze na noc jednego waranka sportowego. Od biedy, ujdzie za frywolny, bo jest siatkowany prawie tak, jak te wczorajsze rajstopy udające pończochy. Ale jednak klimat całkiem inny. Oto, worek pływacki:

    Ten mój jest całkiem taki, tylko napis i sznureczek jest srebrny, a nie pomarańczowy. Stan - bdb. Ma ktoś pływaków w domu, co docenią taki woreczek?
  • Do noszenia sprzętów basenowych? Jak wilgotne to mają przewiew i się nie ukiszą? Nie wiem! Toż nie ja to kupowałam. Znalazłam w necie, że się nazywa "worek pływacki z siatki", to się domyślam, że na sprzęt pływacki. Może nie. Może to się na głowę zakłada na czas pływania? Ale do tego chyba raczej czepek służy? Myślę sobie jednak, że pływacy i rodzice pływaków będą wiedzieli do czego ten worek. To jest taki "waran dedykowany". Kto się nie zna, ten pewnie nie będzie się składał do strzału. ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Worek pływacki już mam wypakowany książkami dla Ciebie, to się ubrania nie zmieszczą. Ale gdyby mi się coś w podanym rozmiarze trafiło, to będę wiedziała, co z tym zrobić :)
    BTW, moja dziewięciolatka nosi rozmiar 128-134 i większość jest na nią za szeroka :( W 140 ubiera się jedenastolatek i też z niego zjeżdża, choć na długość bywa kusawe. Małe te dzieciaki mam i chude jakieś.
  • edytowano styczeń 2018
    @Katarzyna , O to tak jak moja J.- trzy miesiace statsza od twojej I. Ale ma to tez dobre strony- nie wytasta z odziezy i w jednych cuuchach trzy lata chodzi.
    Wzrost 130, waga 22kg
  • Jak tu czytam, ze czyjaś siedmiolatka 140 nosi to otwieram oczy ze zdumienia.
    Podziękowali 2Aneczka08 Aniuszka
  • Moja Irena nie wygląda chudo - ona po prostu jest chuda. Bardzo chuda. W pasie ma jakieś 5 cm mniej niż dwa lata młodsza i sporo niższa Hela, która też jest chuda. Wszystkie portki z niej zjeżdżają. I spódniczki też. Dlatego nosi dresy wiązane w pasie na sznurek albo sukienki.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Te dzieci to chyba czymś pędzone muszą być. Normalne tak nie rosną! Moje żrą, a nie jedzą, a małe i chude. Nawet Józef, co niby masy trochę nabrał (choć to i tak nieproporcjonalne do tego, ile potrafi pochłonąć), przy wzroście dobijającym do 180 cm waży 64 kilo. Ale ten, to przynajmniej nie wygląda chudo - widać, że żylasty gość, a nie chuderlawy.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Podbijam stawkę - moja 9,5 latka nosi ciuchy 122, czasami 116 - 128 (te najrzadziej).
  • A u siostry 5 łatek 134 i chłopak przy kości jest prawie równy z bratem o dwa lata starszym tylko młodszy okrągły starszy suchy tak więc każdemu oddzielnie kupować ubrania trzeba bo 12 latek to na 164-168 się ubiera i jest suchy
  • :) No cóż, Marianna w marcu skończy 7 i nosi przedział 134-140 ale wyrasta. Jest chyba najwyższa w klasie. Może zostanie Anitą Włodarczyk 
    Podziękowali 1Dorotak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.