Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

17071737576105

Komentarz

  • Wyprowadzilabym mężowi książki prawnicze. Tylko leżą. Kurz zbierają, po aktualności i tak do netu zagląda, ale ruszyć nie da.
  • Tylko, jak one książki prawnicze nie są aktualne, to raczej nikt z nich nie będzie miał pociechy. Może wywalić trzeba? Mój mąż w końcu dorósł do tego by powywalać swoje informatyczno-komputerowe "białe kruki" sprzed 20 lat...
  • Pewnie, że o wprowadzeniu do kontenera na makulaturę myślę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • No, dobra, mam dla Was karafkę. Bez sweterka wprawdzie i, co gorsza, bez korka, ale może komuś potrzebna akurat karafka bez korka? O, taka, tylko bez korka:

    A może komuś się po karafce sam korek został i akurat, będzie miał do kompletu?
  • Jasne! Jest Twoja. Dołożę do Twojego waranka. @Bambidu się ucieszy ;)
    Podziękowali 1Bambidu
  • Z kryształowym korkiem może się godnie prezentować :)
  • Moja najstarsza corka nie potrafi zrozumiec, ze po scianach nie piszemy. Ona sie nawet podpisuje, a potem zaprzecza, ze niby nie ona mazala.
  • Czy to tu był o  zakupach mężów. 


    -Jutro  przyjdzie przesyłka. 
    -jaka? 
    - Dhl
    -ale co? 
    - a takie cos.... 
    - no ale co? 
    - no taka rzecz? 
    - jaka? 
    - przypadkowo mi sie wylicytowała? 
    - jak przypadkowo i co  jest. 
    - no patrzyłem sobie co ma ten sprzedawca i
    zobaczyłem że ma taką przystawkę R254 ( wymyslam nazwe bo nie pamiętam)  do grania.  I sprawdziłem co to jest i okazało się że on to ma za 50zł a normalnie jest za 300 to zalictowałem i przypadkowo wygrałem. I nawet nie wiedziałem o tym ale facet napisał że czeka na zapłate. 
    No to juz kupiłem bo facet by mi negatywa wstawił.  
    - yhym a co to jest. 
    - oj nie pytaj, Wito bedzie sie cieszył. 


  • No, jak chodzi o męskie zakupy, to może Wasi mężowie po prostu trafiają na dobrych sprzedawców?
    B)

    Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować.
    Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:
    - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.
    - Jedną, szefie.
    - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?
    - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.
    Szefa zatkało.
    - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?!
    - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...
    - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?
    - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.
    - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!
    - Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...



  • A propos zakupow  ...mąż się mnie pyta "a co to" przy okazji porżądków w apteczce...
    "No..pompka do odsysania jadu insektów"
    Macie takie coś?




    :D
  • My mamy. Kupiliśmy jak mieliśmy jechać do Tylicza, aby odsysać jad żmiji.
  • Nie. Ale mamy zamrazacz na kleszcze :)
  • wielorybek powiedział(a):
    A propos zakupow  ...mąż się mnie pyta "a co to" przy okazji porżądków w apteczce...
    "No..pompka do odsysania jadu insektów"
    Macie takie coś?




    :D
    Nie mamy. My, jak McGyver, wyłącznie paszczą! ;)
    Podziękowali 2annabe wielorybek
  • Ja mam taka chuste. Didymos.krotka cos okolo 220 cm. Szkida wywalic a ja z niej pozytku nie mialam nigdy. 
  • Za.przesylke.
  • Oj, nie umiem zdjecia wstawic...
  • edytowano styczeń 2018
    @szczurzysko, ale przesyłka od Ciebie to jak cena chusty chyba... ;)
  • Zależy jak droga ta przesylka. Chetnie bym przyjęła i zrobila z nien kolkowa. Bo na normalne wiązanie dla mnie za krótka 
    Podziękowali 1tymka
  • Waga do 400g powinno sie w 6GPB zmiescic. 
  • Wstawie zdjecie jak bede miala komputer. Tzn jeszcze.dzis. moge zabrac ja ze soba do Pl ale to czerwiec\lipiec.
  • Waran na dziś:
    Chusta długa wiązana lniana w fioletowe paski jaśniejsze i ciemniejsze. Pościelówa - niestety.
    Może kogoś nie zraża, że pościelówa?
  • Ubolewam, ale nie potrzebuję. ;)
  • To do noszenia dzieci? Jak tak to nie potrzebuje 
  • Do noszenia dzieci. Raczej nie dla noworodków, bo ze względu na splot nie dopasowuje się tak dobrze, jak chusty skośno-krzyżowe. Ale starszaki można nosić i zadawać szyku ;)
  • nowa powiedział(a):
    To do noszenia dzieci? Jak tak to nie potrzebuje 
    Oj tam...zawsze mozna przeszyc i worek na kartofle będzie ;)
    Podziękowali 3nowa Odrobinka babka4
  • Polski len 100% przerobić na worek na kartofle, to tylko @Małgorzata32 może wymyślić...
  • A co to xd? Krzysztof tez by szukał. 
    Podziękowali 1Rejczel
  • O przerobieniu też z miejsca pomyślałam, choć bynajmniej nie na worki na kartofle. Ale szkoda by było skoro do noszenia człowieka moze się nadać.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Cudnie, tylko ce te krówki XD mają do moich waranów?
    ;)
  • Katarzyna powiedział(a):
    Polski len 100% przerobić na worek na kartofle, to tylko @Małgorzata32 może wymyślić...
    No...ja tylko chciałam... Dobrze chciałam no!

    Ale...ze to Polski len...to zmienia postac rzeczy...

    Moze zatem...worek na mąkę?
    @Katarzyna chyba sama rzyznasz, ze szlachetniejsze zastosowanie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.