Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

1959698100101105

Komentarz

  • Widzisz, @nowa, jak się odwaga opłaci! Inni śmichy-chichy, a Ty zgarniasz podejrzane fanty i jest radość. Mam nadzieję, że i poduszka Was nie rozczaruje! ;)
    Podziękowali 1Ona64
  • @uJa - bardzo to miłe, że we mnie wierzysz! Jednak, może Cię rozczaruję bardzo, ale u nas w domu zakupy, to jest działka męża akurat. Ale, istotnie, nie dlatego, żebym nie zdążała. Po prostu, zakupy to ta część życia, której organicznie nie cierpię. A mój mąż kocha mnie tak bardzo, że wziął ten przykry obowiązek na siebie :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Fstyt mi fstyt! :s
    Ale to tylko taki przykład był, nie wiem co tam @Katarzyna poduszką mogła komunikować ale na pewno nie to co przeciętny śmiertelnik ma na myśli. ;)

  • Radość to jest albo i nie, zależnie od strony poduszki...
    Podziękowali 1Milagro
  • Dla mnie zawsze radość bo się wygodnie wyśpię,ja lubię nie  pospolite rzeczy tak więc będzie fajnie
    Podziękowali 1madzikg
  • @Malgorzata przecież o te podusie pytano chyba dwa razy,
    A oprócz rajstop i podusi mam dziwny kubek i kotka skarbonkę do którego pieniądze się wkłada pod ogonkiem a wyjmuje brzuszkiem chyba 
  • A to ja kotka przeoczyłam jakś w tym wątku.
    Noż i taki waran przeszedł niezauważenie :smiley: 
  • A kubki twarz robi za organizer na biurku u kawalera bo to taki materiał że raczej na osłonkę na kwiatek czy coś chyba na herbatę b ty nie bardzo był, a kotek  pod choinkę samo dotarł 
  •  Płyta „Rekolekcje wybranców bożych” Ludwik Mycielski OSB
  • mogę 
  • tylko napisz coś więcej o płycie jak moge prosić 
  • Do słuchania.
  • dziękuję ,super że to cd 
  • MP3 a nie CD. Nie wiem, czy to coś zmienia dla Ciebie.
  • Nie , radio będzie czytać
  • Łyżwy figurowe model „Piruet” (takie ze skórzanym butem), czarne, roz. 24 (ale one raczej na ciut mniejszą stopę, bo wąskie bardzo). Stan: nienowe, bez sznurowadeł, do ostrzenia.
  • Katarzyna, Henryk Suzo ci się nie zawieruszył?
  • 24 to 37,5? Mialam kiedys takie, ale chyba na lodowisku zostawilam. Jezeli nie znajda sie chetniejsze to przygarnę je dla siebie, ale na spokojnie bo i tak moze raz w roku na lodowisku smigam. Jezeli ktos chetniejszy to odstępuję.
  • @uJa jakieś łyżwy chciała.
  • mamababcia powiedział(a):
    Katarzyna, Henryk Suzo ci się nie zawieruszył?
    Nie widziałam go ostatnio. Myślałam, że poszedł do Ciebie? Może ktoś inny dostał?
    Podziękowali 1mamababcia
  • 24 to powinno być takie małe 38, @Dorota.
  • To jak, z temi łyżwami - słać do @Dorota, czy ktoś inny się czuje w potrzebie?
  • Pewnie gdzieś poszedł, bo u mnie nie ma. Komuś bardziej się przyda  :)
  • A inne książki miałaś zgodne z zamówieniem?
  • Wiesz, wczoraj przejrzałam dokładnie i jest. Zawieruszył mi się wśród innych. Bardzo się cieszę, że jest.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To dobrze! Już posądzałałam moje dzieci, że przełożyli do innej paczki.
    Podziękowali 1mamababcia
  • edytowano luty 2018
    Katarzyna powiedział(a):
    Łyżwy figurowe model „Piruet” (takie ze skórzanym butem), czarne, roz. 24 (ale one raczej na ciut mniejszą stopę, bo wąskie bardzo). Stan: nienowe, bez sznurowadeł, do ostrzenia.
    Po gruntowyny remanencie wyszło, że tych figurówek jest 4 pary - jedne białe i 3 pary czarnych. Rozmiary od 21 do 25. Ktoś chętny? Wiem, że sezon się kończy, ale dopiero teraz się dokopałam.
    Jeszcze inne łyżwy są, ale dziś nue dam rady opisać, bo choruję. A co! Wolno mi wszak! ;)
  • To ja jakieś kolejne największe, jeśli można prosić
  • @uJa chciała. 

    Chodź tu
  • Juz mam dziekuje za pomoc;) meskich szukam 43 rozmiar
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.