Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

1969799101102105

Komentarz

  • Jeśli są czarne to 24 chetnie
  • Zwlokłam się i popatrzyłam na te figurówki. Są:
    - białe 24 (38)
    - czarne 24 (38)
    - czarne 23,5 (37)
    - czarne 22 (34)
    @groszek i @mamaa - doprecyzujcie się, co komu.
  • uJa powiedział(a):
    Juz mam dziekuje za pomoc;) meskich szukam 43 rozmiar
    Męskich rozmiarów nie mam żadnych. Łyżwy po dzieciach wyłącznie.
  • zapominajka powiedział(a):
    Jeśli są czarne to 24 chetnie
    Jak się doprecyzują wcześniejsze chętne i czarne 24 zostaną bezpańskie, to są Twoje.
  • @Katarzyna, a to są totalnie dziewczęce? Te czarne 37 mnie interesują, są wolne?
  • Katarzyna powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    Jeśli są czarne to 24 chetnie
    Jak się doprecyzują wcześniejsze chętne i czarne 24 zostaną bezpańskie, to są Twoje.
    Ja miałam jakąś inną rozpiskę rozmiarow i wg tego co napisałaś to potrzebuje 22  to już zajęte więc odpada
  • MonikaN powiedział(a):
    @Katarzyna, a to są totalnie dziewczęce? Te czarne 37 mnie interesują, są wolne?
    Wygląda, że wolne. One się dla chłopca nadadzą, jeśli ma szczupłą stopę, bo wąskie są.
  • To dla chłopca. Poproszę i dziękuję. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Łyżwy hokejowe chłopięce firmy FILA roz. regulowany 32-35, kolor: czarno-biało-srebrne.
  • edytowano luty 2018
    pierwsza :) 

    e. ale nie potrzebuję, u nas nie ma gdzie jeździć :) 

    tak z radości polowania tylko ;) 
  • E, tam! Na podwórkowego hokeja na wiejskim lodowisku były idealne! Gustaw w zeszłą zimę grał w nich przez 2 miesiące. Ja wiem, że one dla profesjonalisty się nie nadadzą pewnie, ale piszę, że hokejowe, bo to nie są figurówki.
  • @Katarzyna, jednak rezygnujemy, czasu za malo w tym roku na jeżdżenie. Przepraszam za klopot.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna jeżeli nie było innego chętnego na te łyżwy z których zrezygnowała @MonikaN to ja chętnie wezmę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Miałam migrenę, zjazd na studiach i nawał pracy zarobkowej, więc wymiękłam i nie podałam specyfikacji łyżew... A poza tym chyba przez tą migrenę nie rozumiem opisu. Te rozmiary 22-25 to są w numerach butów, czy w cm? Bo ja z chęcią wzięłabym jakieś młodszochłopięce, takie 24-25, oraz figurówki dla nastolatek 39 i 41... @Katarzyna - czy coś jeszcze w tym stylu jest, czy z braku mojej interwencji poszło?
  • Jeszcze coś będzie. Wykaż czujność. Gdyby nie grypa bym Wam wszystko wrzuciła w niedzielę, ale się nie czuję na siłach.
  • @mamaa - się doszukałam, że Ty zaklepałaś sobie czarne figurówki roz. 24 (to jest 38). To je chcesz, czy nie? Bo z tego opisu, co powyżej, to wychodzi, że taki rozmiar to Ci nie będzie pasował. Daj znać, czy je bierzesz, czy szukać na nie innego chętnego.
  • No, to waran za wczoraj:
    - figurówki damskie białe z błękitnym, but plastikowy z zapięciami takimi, jak w butach narciarskich roz. 38
    I jeszcze waran na dziś:
    - hokejówki czarne roz. 37, 2 pary, jedne skórzane sznurowane, drugie plastikowe nowoczesne.
    Tymczasem, to koniec łyżew.
  • Hokejówki nowoczesne poproszę
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Figurowki damskie 38 poprosze
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To przypomnę, że do wzięcia jeszcze:
    - hokejówki czarne sznurowane roz. 37
    Prawdopodobnie też figurówki czarne skórzane roz. 24 (38)
  • Jak te  figurówki czarne 38 wolne to mogę przygarnąć...
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Katarzyna jeśli ostatnie hokejowki 37 sa wolne to ja jestem chętna.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @kika0 - cudownie! Wreszcie będzie coś do kompletu do Twojej blachy, co czeka już o nie wiem kiedy :)
    To jeszcze tylko @mamaa daj mi znać, jak z tymi figurówkami rozmiar 24 cm (38) - jak ich nie chcesz, to pójdą do @Monica. Btw, łyżwy rozmiar 24 (nie cm, tylko wg rozmiarówki francuskiej, czy jak tam ona się nazywa), to by były na dwulatka. Ja sobie nie bardzo wyobrażam dwulatka na łyżwach. Nasz Ed, co ma 3,5 radzi sobie kiepsko, choć determinację ma ogromną.
    Podziękowali 1kika0
  • Katarzyna powiedział(a):
    @kika0 - cudownie! Wreszcie będzie coś do kompletu do Twojej blachy, co czeka już o nie wiem kiedy :)
    To jeszcze tylko @mamaa daj mi znać, jak z tymi figurówkami rozmiar 24 cm (38) - jak ich nie chcesz, to pójdą do @Monica. Btw, łyżwy rozmiar 24 (nie cm, tylko wg rozmiarówki francuskiej, czy jak tam ona się nazywa), to by były na dwulatka. Ja sobie nie bardzo wyobrażam dwulatka na łyżwach. Nasz Ed, co ma 3,5 radzi sobie kiepsko, choć determinację ma ogromną.

    nie dyskryminuj mojej najstarszej ;) Ona 4,5 i w 24 jeszcze na początku zimy pewnie bym ja wcisnęła, na cienką skarpetę. I Antka 3l też, jego może i na grubszą nawet ;)
  • Sorry :( Ede wyrasta z 28, a nie wydaje mi się szczególnie wielki, jak na 3 i pół.
  • Ostatnio w ciuchu widzialam lyzwy rozm 22 nasze polskie 22;)
  • Ale, 22 cm (czyli 34), czy 22 takie na maleństwo, co się chodzić uczy?
  • na takie maleństwo, ja bym powiedziała ze to tak na rok półtora te lyżwy byly, malutkie takie.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Może to taka dekoracja tylko była? Kierowcy autobusów czy TIRów sobie takie różne cuda wieszają czasem przed nosem, żeby im drogę zasłaniały. ;)

    Podziękowali 1Katia
  • edytowano marzec 2018
    Katarzyna powiedział(a):
    Sorry :( Ede wyrasta z 28, a nie wydaje mi się szczególnie wielki, jak na 3 i pół.
    Mężowi mojemu nie mów, on ma kompleks małych dzieci ;) haha ;) Zosia wzrostowo na 3pc, Antek bodajże poniżej 25.
    Teraz ta dwójka starszaków jakoś chyba naraz rozmiar 25, z różnych firm buciki, więc raczej idealnie równych szpytek nie mają jeszcze. Młodszak (1,5r), 23 nosi, z lekkim zapasem.
    Mąż nosi 43, ja 38, więc "kajakarzami" to nie jesteśmy.

    Na lodowisku byli ostatnio, buciki były dla nich, ale radzić to sobie nie radzili... ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.