Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uwaga na serial dla dzieci! Ania z Zielonego wzgórza.

14567810»

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    Paprotka powiedział(a):
    Prostowanie bujd powtarzanych jako prawdę nie jest przekonywaniem. Silny dysonans poznawczy chyba masz.
    Diagnozuj jak chcesz , zapraszam do głębszej analizy :) 
    Lubię jak Ktoś oburza się na wycieczki personalne natomiast sam szasta na lewo i prawo pisząc /mówiąc że ja to nigdy tego nie robię bo jestem tolerancyjny i otwarty na innych


    Nie wiem jaka jest siła Twojego dysonsnsu ale rów marjsnski to za płytko  :) 
    Diagnoza to była wcześniej, jak ktoś pisał ze jestem tylko trochę mniej zaściankowym ciemnogrodem. To tez narracja tych portali które linkujecie, ustawianie osób na jakichś wymyślonych pozycjach, np tu nie rozmawiasz ze mną tylko z jakaś wyimaginowana osoba która jest mega tolerancyjna i otwarta. Taki schemat Ty kontra lewak czy postępowiec, nie? Przypisujesz mi jakieś cechy, a ja tylko wykazałam ze portale które dość często przewijają się na forum, kłamią. Te sama fałszywa wersje powieliły tez np pch24 i telewizja republika. 

    Maciek - zalinkowałeś tabloida. Wole jednak bardziej rzetelne źródła np protokół z tej rozprawy, nie trzeba czytać całości. Można tez sprawdzić jak wyglada aktualne prawo Kanady w tym zakresie, tez linkowałam. Clue jest w każdym razie takie ze Kanada nic nie zalegalizowała.
  • Jakie tytuły prasy brytyjskiej uważasz za wiarygodne?
  • edytowano lipiec 2018
    Na wykładzie zaprezentowanym w ramach popularnej serii TEDx doszło do promocji pedofilii. Prowadząca tłumaczyła, że to zboczenie jest czymś całkowicie normalnym, a sam pociąg do dzieci jest kolejną „orientacją seksualną”. – Byliśmy w błędzie kiedy zdelegalizowaliśmy homoseksualizm, może mylimy się także co do pedofilii - powiedziała prowadząca. 

    http://telewizjarepublika.pl/upadek-cywilizacji-ndash-bylismy-w-bledzie-kiedy-zdelegalizowalismy-homoseksualizm-moze-mylimy-sie-takze-co-do-pedofilii,67810.html


  • Przypomniał mi się hit lat osiemdziesiątych, "Dirty dancing" . Jak główna bohaterka , miła i skromna dziewczyna zorganizowała potajemnie pieniądze na aborcję dla byłej dziewczyny głównego bohatera. Ponieważ odbyła się w "podziemiu" dziewczyna dostała powikłań , ojciec bohaterki uratował ją i wszyscy żyli długo i szczęśliwie (oprócz dziecka).  Film z 1987 roku, miałam koło 10-12 lat jak go obejrzalam i wnioski, że pomoc w aborcji jest dobra, podziemie złe. 
  • edytowano lipiec 2018
    Tak to jest zorganizowane. Promotorem pedofilii nie jest obleśny facet, tylko ładna dwudziestolatka opowiadająca o smutku swojego kolegi, którego pociągu do dziesięcioletnich dziewczynek nie da się zmienić.
  • Nie wiem czy ten link będzie aktywny bo jest z FB z zamkniętej grupy. 
    Ale zdaje się być w temacie dyskusji.

    https://www.facebook.com/groups/NieDlaGenderwPolsce/permalink/1024441414398139/
  • @Maciek_bs a z czym się konkretnie nie zgadzasz z tego wykladu co linkujesz?
  • To ze pedofilom świadomym swoich zaburzeń, którzy się pilnują i nie molestują dzieci należy się szacunek, czytałam nawet tu na forum. No i taka prawda, póki nie skrzywdzi żadnego dziecka jest niewinny i nie ma za co go sadzić. 
    Inna sprawa czy jakiś rodzic odważyłby się by jego dziecko spędzało czas z taka osoba.
  • Już napisałem wyżej. Nie zgadzam się z oswajaniem kolejnej dewiacji, budowaniem postawy współczucia, przekonania, że każdy z nas zna jakiegoś pedofila, że każdy z nas mógłby urodzić się pedofilem. To są socjotechniczne sztuczki prowadzące do określonego celu.
  • Katechizm mówi o wspolczuciu dla homoseksualistów. I o traktowaniu ich z delikatnością. Oswaja z dewiacja?

  • Po pierwsze odniosłaś się do stosunku do ludzi, a nie do ich skłonności, którą katechizm jednoznacznie potępia. Po drugie miła dwudziestolatka na filmie jednak przyznaje, że spora część pedofilów atakuje dzieci.
    Podziękowali 2maliwiju Rogalikowa
  • Uważasz, że pedofil, która nie realizuje swoich skłonności, nie jest godny współczucia? Ja należałoby się wobec nich zachowywać? Trzymać w zamknięciu gdzieś czy jak?

    Co do tego, jakie są źródła pedofilii, to jak zwykle, zdania są podzielone. Ale był taki przypadek człowieka, który nagle zaczął czuć pociąg do dzieci, którego nigdy nie miał. Poszedł do lekarzy, by mu jakoś pomogli, bo oczywiście nie chciał nikogo skrzywdzić. Po jakimś czasie się okazało, że ma guza mózgu. Po jego wycięciu, skłonności mu przeszły. Po jakimś czasie znowu zaczął je odczuwać, oczywiście sprawdzili najpierw głowę i okazało się, że guz znowu się pojawił.
  • Jest wiele osób z zaburzeniami psychicznymi, którym należy współczuć.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2018
    jak napisał Anawim:

    "kto przeżyje, ten żyć będzie"

    i tyle

    (to tradycyjne systemy norm społecznych pokazują, co się sprawdziło,
    a ostracyzm ma ich pilnować, by ludzka pycha i głupota nie narobiły szkód)
  • http://polityka/169967-to-byl-blad-amerykanskie-towarzystwo-psychiatryczne-tlumaczy-sie-z-zakwalifikowania-pedofilii-jako-orientacji-seksualnej

    To jak dla mnie też jest próbą zbadania reakcji społecznych i wycofanie się w momencie krytycznych artykułów, bo się okazało że społeczeństwo jeszcze niegotowe
    Podziękowali 2OlaN. Klarcia
  • edytowano lipiec 2018
    na taki fragment natknąłem się dzisiaj w artykule na zerohedge

    (z przemówienia Putina na Konferencji Wałdajskiej w 2013)

    Kolejne poważne wyzwanie dla tożsamości Rosji wiąże się z wydarzeniami rozgrywającymi się na świecie. Tutaj są zarówno polityka zagraniczna, jak i aspekty moralne. Widzimy, jak wiele krajów euroatlantyckich faktycznie odrzuca ich korzenie, w tym wartości chrześcijańskie, które stanowią podstawę zachodniej cywilizacji.  Odmawiają zasad moralnych i wszystkich tradycyjnych tożsamości: narodowych, kulturowych, religijnych, a nawet seksualnych. Wdrażają politykę, która równoważy duże rodziny z partnerami tej samej płci, wiarę w Boga z wiarą w Szatana.

    Nadmiar poprawności politycznej osiągnął punkt, w którym  ludzie poważnie mówią o rejestrowaniu partii politycznych, których celem jest promowanie pedofilii.  Ludzie w wielu krajach europejskich są zawstydzeni lub boją się mówić o swoich religijnych przynależności. Święta są zniesione, a nawet nazywane czymś innym; ich istota jest ukryta, podobnie jak ich moralny fundament. A ludzie agresywnie próbują wyeksportować ten model na cały świat. Jestem przekonany, że otwiera to bezpośrednią ścieżkę do degradacji i prymitywizmu, powodując głęboki kryzys demograficzny i moralny.

    Cóż innego, jak tylko utrata zdolności do samodzielnego rozmnażania, może stanowić największe świadectwo kryzysu moralnego, przed jakim stoi ludzkie społeczeństwo? Dzisiaj prawie wszystkie rozwinięte narody nie są już w stanie się rozmnażać,  nawet przy pomocy migracji. Bez wartości zakorzenionych w chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez norm moralności, które kształtowały się przez tysiąclecia, ludzie nieuchronnie utracą ludzką godność.  Uważamy to za naturalne i słuszne do obrony tych wartości. Należy szanować prawo każdej mniejszości do odmienności, ale prawa większości nie mogą być kwestionowane.

    Jednocześnie widzimy próby ożywienia znormalizowanego modelu unipolarnego świata i zatarcia instytucji prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. Taki unipolarny, wystandaryzowany świat nie wymaga suwerennych państw; wymaga [niewolników]. "

    (tłumaczenie z angielskiego przez guglowy chrom)

  • edytowano lipiec 2018
    W Rosji przyrostu też jak na lekarstwo. A trzyma się przez obszary azjatyckie. W europejskiej części to raczej depopulacja.

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Russia_natural_population_growth_rates_2012.PNG
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2018
    tu trochę nowsze dane, widać dynamikę

    https://www.google.pl/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&met_y=sp_dyn_tfrt_in&hl=pl&dl=pl#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=sp_dyn_tfrt_in&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=country&idim=country:POL:RUS&ifdim=country&hl=pl&dl=pl&ind=false

    te "obszary azjatyckie" sa chyba słabo zaludnione, więc niewiele wnoszą do ogólnej dzietności;
    zresztą, wychodzenie z upadku to (początkowo) powolny proces...
    (vide Polska pod zaborami)
    Podziękowali 1Anawim
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.