Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

You Tube - fajne filmy i kanały warte polecenia.

245

Komentarz

  • edytowano luty 2019
    Mamy Lamy 
    dla mnie super Babki!

    Z racji etapu malych dzieci zostawionego za plecami
    Niewiele tematow dla mnie

    Ale świetnie gadają
    I robią kawal dobrej roboty
    Promujac macierzyństwo

    I o fajnie bylo w Tefałenie uslyszec jak b atrakcyjne dziewczyny
    Mówią ot tak po prostu o czystosci przedmalzenskiej i o radosci bycia mamą

    (I jeszcze b dobrze spiewają <3)


    Podziękowali 3aga---p Joannna Malena
  • Joannna powiedział(a):
    No dobra, przejrzałam, co subskrybuję, i tak: 

    duchowość:
    Serce i nerki
    Langusta na palmie - choć nie ogarniam wszystkiego i też nie jest tak, że jestem 100% fanką o.Szustaka. Jednak w ogólnym rozliczeniu, dla mnie na plus.
    Oglądałam np. z dziećmi film o Ojcze Nasz w czasie Mszy św. , gdzie mówi o tym by trzymać złożone ręce - przekonało nas to, polecam ten film - klik.

    wychowanie:
    Kasia Sawicka - to moja najnowsza fascynacja ;) - o wychowaniu, językach miłości i typach osobowości
    Mama Lama - nie wiem czemu to oglądam bo już nie mam takich małych dzieci jak one, ale lubię je i tak
    Akademia Wardakowie-pl - nie ma nowych treści, ale są audycje radiowe Janusza Wardaka o wychowaniu - wg mnie 100% dobro

    lifestyle:
    ciut więcej - o sztuce, kulturze, less waste - przemiła dziewczyna, naturalna i nie zepsuta, prawie 20 lat młodsza ode mnie ale widzę wiele punktów stycznych, przypomniała mi że dużo kiedyś chodziłam po galeriach sztuki... Oczywiście nie wszystko co poleca bym poleciła, ale bardzo jej kibicuję.

    podróżniczy:
    Globstory

    moda, uroda, blablabla ;)
    ZOPHIA stylistka
    Czas Gentlemanów - tu oczywiście nie wszystko mnie interesuje, ale to co widziałam na poziomie - trzymam dla syna ;) 
    MarKa - kosmetyczny, już mi się znudził, bo ileż można o kosmetykach, ale jak kogoś interesuje temat, to polecam bez obciachu myślę ;)
    wwwlosy.pl - o naturalnej pielęgnacji włosów

    Animowane:
    Lucas the Spider
    Simon's Cat - oczywiście :D
    Minuscule - Robaczki z doliny i te sprawy - kocham
    @Joanna możesz wrzucić link do tego filmu o Ojcze nasz.
  • edytowano luty 2019
     a przy okazji czy znacie tych ludzi i to miejsce?  :)
     https://fundacjafilome.pl/kto/
  • Polecam Świadkowie Historii - KLIK
  • Malgorzata powiedział(a):
    Znam 
    lakonicznie.... ;)
  • edytowano luty 2019
    Fajne kanały (jak dla mnie) to:

    Polityka
    Stanisław Michalkiewicz
    wrealu24
    GadowskiTV

    Teorie spiskowe
    BaldTV - podaje ciekawe fakty

    Informatyka matematyka
    Pasja Informatyki - puścić dzieciom o "złotej liczbie" Matematyka zagadki logiczne
    Astronarium - warto mówią o osiągnięciach polskiej astronomii
    Reduktor szumów - o sprzęcie Hi-Fi audio - warto mówi profesjonalista
    Zbuduj sam dom - jak w tytule
    Globstory - podróżniczy

    Takie tam
    5 sposobów na - bardzo znany kanał
    Jerzy Zięba - lekarz i alternatywna medycyna
    Therapeutic mama - amerykańska miss zamieszkała w Polsce i założyła tu rodzinę ma 4 dzieci !!

    Wiara
    RCS TV

    Muzyka
    Walter Tobar - płd ameryka
    IWvideos - Ingdolf Wunder Chopin
    Podziękowali 1Joannna
  • 5-Minute Crafts 
    Podziękowali 1ewap
  • edytowano luty 2019
    Tez mi sie bardzo spodobala Therapeutic mama. Obejrzalam na razie tylko jeden filmik, nazywal sie chyba jakos "Czemu jestem ze starym dziadem"- niesamowita milosc, inspirujaca.
  • Therapeutic mama ma trochę przekaz new age ale jak ktoś jest tego świadomy to myślę że jest zupełnie nieszkodliwe. Pozytywna osoba/ rodzina.
  • Spojrzałam na kanał Therapeutic mama i cała historia wydaje się być tak niewiarygodna, że aż niemożliwa :open_mouth: 
    Z tego co się przewija na FB wychodzi, że chcą jednak wracać do Stanów. 
  • Oczywiście że nie ma nagonki. Therapeutic mama dzieli sie tym czym żyje. Też ją lubię. Tylko wydaje mi się że dla osób wierzących dobrze wiedzieć kto jest jakiego wyznania żeby wiedzieć skąd takie a nie inne poglądy.  Ja podziwiam TM jak potrafi w obcym do niedawna dla siebie języku oddać istotę sprawy prostymi ale odpowiednimi słowami. Wydaje się też szczera i prawdziwa. Da się lubić.
  • ja lubię jej męża- kucharza terapeutycznego
    (przekręcający język polski cudzoziemcy deczko mnie irytują)
  • Czy nogi już w dzisiejszych czasach trzeba golić publicznie? 

    Podziękowali 1zbyszek
  • @InSpe a masz świadomość, że język polski to jeden z najtrudniejszych języków świata i bardzo ciężko jest się go nauczyć i go nie przekręcać?
  • wiem  :p
    ale jednak pozostaję przy swoim
    nie mam cierpliwości ani wyrozumiałości dla "języka polskiego" cudzoziemców
    zmęczyłam się już i mnie nie bawi  ;)
    Podziękowali 1pustynny_wiatr
  • @InSpe dzięki za wyjaśnienie :)

    No cudzoziemcy generalnie kaleczą język nie swój, mało jest ludzi opanowujących język obcy w stopniu zachwycającym ;) Dotyczy to też Polaków mówiących nie po polsku ;)

    Ale rozumiem – zmęczenie itp., może masz tego dobra (rozszyfrowywania takiej polszczyzny) za dużo ;)
    Podziękowali 1In Spe
  • zdecydowanie po dziurki w nosie! :D
  • edytowano luty 2019
    ja bym chętnie się kiedyś wybrała na warsztaty gotowana terapeutycznego
    raw mnie pociąga
    może nie codziennie i nie wszystko, ale jednak


  • edytowano luty 2019
    sama dopiero odkrywam  :)
    http://szefirek.pl/o_mnie.html
  • przez sito trzeba przesiewać wiadomo
    takie czasy...
    w tym co mi nie pasuje nie zamierzam naśladować
  • edytowano luty 2019
    Ja to tylko polityczne kanały ostatnio:
    Media Narodowe
    Stanislaw Michalkiewicz
    Gadowski 
    Pch24
    Radio Wnet
    Historia Sztuki Krzysztofa Karonia
    Ale lubie np kanał muzyczny Wojtka Szumańskiego, choć do brawarystycznych nie należy.  Natomiast napatrzyc się nie mogę jak się rozwinął muzycznie, tekstowo i teledyskowo.
    I Pentatonix.
    Poza tym szydełkowe wideoblogi choć wolę rosyjską stronę mvk do szukania wzorów do szycia
    Np It is nutshell crochet jest fajny
    I taki bardziej z amigurumi Hand Made by Mrs. Owl

    Takie o zyciu ludzi mnie nudzą. Jakoś nie umiem czerpać  z cudzych videoblogow idei na wychowanie dzieci, czy bycie mamą. Obejrzę jeden odcinek i mam dość. 

    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano luty 2019
    W poście lubię takie z rekolekcjami. Chyba fides et ratio, ale nie jestem pewna tytułu  i nauki katolickie.
    Natomiast o Szustak to zupełnie nie moja bajka.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Elunia powiedział(a):
    @Hope ; serio chcą do USA. Ja ją trochę znam bo w moich stronach ona takie jogogimnastyki prowadzi. Przesympatyczna osoba w przeciwieństwie do gburowatego męża. Miałam wrażenie, że mimo niedogodności kochają miejsce gdzie mieszkają i nie chcą wyjeżdżać.
    Kurczę no właśnie trochę żal. Bardzo mi się podobają stare kamienice i mieszkania w nich i miałam nadzieję, że pokażą jak można im dać drugie życie.
    No i myślałam, że będzie można oglądać piękne efekty tej walki z rzeczywistością, bo póki co wygląda pięknie to co robią w tym domu. No szkoda. 
  • edytowano luty 2019
    Teraz jak są coraz bardziej popularni to może nie wyjadę ale będą mogli utrzymac siebie i dom  tutaj 
  • edytowano luty 2019
    A my rodzinnie od zawsze  oglądamy Historię bez cenzury.   Uwaga na brzydkie słowa, jak kto wrażliwy. ;) Starsi oglądają ciurkiem, młodszym wybieramy stosowne odcinki.
  • Podobne mam spostrzezenia jak Odrobinka. Mnie tez nudza takie o zyciu, wychowaniu. 

    Karon jest dobry, ale za wolno mowi.

    Ja jeszcze bardzo lubie J. Petersona. Ale to tez po angielsku. 
  • Stefan Tompson - KLIK - ciekawe
    Podziękowali 1zbyszek
  • i jeszcze kanał niezwykle niszowy, ale to moja znajoma, więc polecę
    - jeśli znacie i lubicie łacinę, może Was zaciekawi
    KLIK Noctes Wratislavienses (po łacinie)
    KLIK Łacina na skraju (po polsku)
    Podziękowali 1In Spe
  • Wydaje mi się że Therapeutic Mama gra w jakiejś reklamie ale teraz nie pamiętam czego.
     
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.