Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

12425272930

Komentarz

  • Jakubiak o Konfederacji dla TVP :smiley:
  • @Małgorzata Nie wiem, co jest dziwnego w chodzeniu wąwozem...  :o
    Osiedla bloków są nimi porozdzielane i można iść dołem z punktu A do punktu B tak jakbyś szła każdym innym miejskim terenem zielonym albo z jednej strony na drugą schodami lub ścieżką.

  • Jakubiak już dawno nie jest w Konfederacji. Malo tego jest obrażony na Konfederację bo mu się nie uda dostać do sejmu. A poza tym prywatnie jest burak straszny. 
    Podziękowali 1apolonia
  • Odrobinka, czy oglądałaś niedawny materiał na Mediach Narodowych z Liroyem?
  • Tak. Korwin denerwuje nawet samych korwinistów. I sami go nie chcą wysyłać na debaty, bo odpala protokół 1 procent. Dziś miał być w Polsacie i było oburzanko że przyszedł Winnicki.
  • edytowano październik 2019
    Nie ma mowy o żadnej umowie z PO. Serio Jakubiak taki znawca? A po drugie nikt się tam nie kłóci. Ci co chcieli się kłócić odeszli vide Jakubiak i Kaja Godek. A Liroy obecnie popiera PO, więc też jest niewiarygodny.
    Podziękowali 1Hope
  • A koalicja w sprawach ważnych czy raczej porozumienia w sprawach ważnych dla Polski można szukać  u polityków z każdej opcji i nie jest to zdrada swoich przekonań ani ślepe wspieranie konkretnych opcji politycznych.
    Podziękowali 1apolonia
  • Pod koniec nagrania kobieta mówi do księdza: "Chętnie popatrzę jak pan będzie umierał" Towarzysze temu wycie i oklaski
  • jak to czemu był sam, pewnie z nikim się nie umawiał. To co mówi pod koniec to ohydne, przypomina początki rewolucji francuskiej, bolszewickiej.
  • Chyba narodowcy zostali "urobieni" na grzecznych chłopców
  • Nie rozumiem w czym się narodowcy mylą?
  • Konfederacja dla facetów:



    Konfederacja dla kobiet:



    Znajdź różnicę.
    Podziękowali 1Polly
  • Po komentarzach sympatyków widać, kogo zrzesza partia...
  • Szukam i ani jednej kobiety z Ruchu Narodowego tam nie ma :)
  • Bezsensu to zdjęcie
  • Dla panów piękne panie, dla pań tradycyjny obrazek religijny. Z jednej strony zdjecie seksownej kobiety w czerwieni, z drugiej dostojnej matrony. Dla każdego coś dobrego.  Czy oni zawsze musza się tak podkładać?  :D
    Podziękowali 1Klarcia
  • Paprotka powiedział(a):
    Dla panów piękne panie, dla pań tradycyjny obrazek religijny. Z jednej strony zdjecie seksownej kobiety w czerwieni, z drugiej dostojnej matrony. Dla każdego coś dobrego.  Czy oni zawsze musza się tak podkładać?  :D
    Wychodzi z nich ich prawdziwa natura; ja osobiście się bardzo z tego cieszę. Pozwólmy im mówić i dalej się tak podkładać. 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Panie pokazały jak chcą być traktowane. Nie ma co, poważna polityka.
    Podziękowali 2joanna_1991 Klarcia
  • edytowano grudzień 2019
  • Pełna swoboda gospodarcza jest niebezpieczna dla państwa! Czy Polska będzie drugą Nigerią?
    https://youtu.be/n_YDGbm6TBg
  • Nawet nie myślałem że Pan Profesor potrafi takie głupoty wygadywać :(

    Najbardziej rzucające się kwiatki to twierdzenie, że koncerny wygrywają wszystko, co nie jest prawdą bez ulg które otrzymują od Państwa. A drugi to, że czarnoskórzy uchodźcy zaleją Polskę, bo przyjadą do pracy. Całość trąci udowadnianiem na siłę, że to co robi rząd z podatkami i regulacjami jest słuszne i służy dobru społecznemu, czyli klasyczna propaganda.

    Swoboda gospodarcza oznacza minimalizację wpływu Państwa na gospodarkę. Nikt nie mówi o pełnej swobodzie, bo wtedy mamy do czynienia z anarchią. Sektory kluczowe dla funkcjonowania Państwa powinny posiadać jakieś regulacje. Choćby po to żeby w czasie wojny nie okazało się że agresor posiada całą naszą energetykę i może po prostu odciąć w całym kraju dostęp do prądu. Po to właśnie wymyślono np. koncesje, ale nie wolno stosować ich bez opamiętania. Minimalizacja wpływu Państwa, to gwarancja, że wszystkie firmy są traktowane równo i taki koncern nie dostanie iluś milionów za stworzenie miejsc pracy czy nie zostanie zwolniony z podatków. To też gwarancja niskiego, ale nie dającego się obejść sztuczkami prawnymi podatku czyli w tych warunkach małe firmy będą bardziej konkurencyjne od wielkich, które w swojej marży muszą uwzględnić utrzymanie całej rozbudowanej struktury. Podobnie jest z zatrudnianiem osób z zagranicy. Brak zasiłków oraz dotacji dla firm ściągających takie osoby skutecznie ograniczy egzotyczne transfery ludzi, a niskie podatki, kontrola na granicy oraz mechanizm deportacji wystarczą aby wyeliminować większość osób pracujących na czarno.

    Miałem okazję zatrudniać cudzoziemców i przechodziłem przez kontrolę Straży Granicznej (naprawdę pełna profeska). I mamy mechanizmy umożliwiające zapanowanie nad niechcianą imigracją. Każdy przedsiębiorca musi potwierdzić podjęcie pracy przez cudzoziemca w tym samym dniu w którym ją podjął, albo w ciągu 7 dni zgłosić niepodjęcie pracy lub rezygnację z pracy. Wiąże się to z opłacaniem podatków i ZUS'u. Można zatem stworzyć listę osób które przekroczyły granicę i nie pracują oficjalnie, chociaż powinny, po czym przy różnych okazjach kontrolowania, systematycznie pozbywać się takich osób z zakazem powtórnego wjazdu. Wystarczy żeby oprócz Straży Granicznej, także Policja miała dostęp do takiej listy.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Sejm przyjął uchwałę broniącą przed Putinem prawdy historycznej o II Wojnie Światowej. Ale nie wszystkim się ona podoba.


    Podziękowali 1Klarcia
  •  Dzielna nasza władza walczy uchwałami z wrogiem, haha.
  • Wojna propagandowa ma swoje prawa, najwięcej odzewu na świecie jest po tym, kiedy Duda zrezygnował z wizyty, więcej w świecie o Polsce prawdy się rozeszło, niż gdyby wygłosił przemówienie. 
  • O prawdzie historycznej maja się wypowiadać historycy nie sejm! Uchwałami historii się nie pisze. Według mnie wizerunkowo tylko zaszkodzili nam w ten sposób.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    O prawdzie historycznej maja się wypowiadać historycy nie sejm! Uchwałami historii się nie pisze. Według mnie wizerunkowo tylko zaszkodzili nam w ten sposób.
    Weszlibyśmy w rolę chłopca do bicia - ja wiem, że np Korwinowi to właśnie się marzy, szczególnie jak bijącym jest Rosja.
    Ja wiem, że Tobie się marzy marzy taka silna socjalistyczna partia u władzy decydująca o wszystkim i wszystkich, ale ja wolę nie schodzić z obłoków jeżeli ma to oznaczać popieranie niezbyt mądrych działań jedynie słusznej myśli politycznej.

    Tych ustaw co powinni zrobić, a które uporządkowałyby raz na zawsze cały bałagan odziedziczony po peerelu dający nam jeszcze we znaki, jakoś nie robią mimo tylu lat rządów. I nie wiem czy to brak kompetencji czy woli, bo można sobie na tym dorobić. Za to jak chodzi o udawane działanie, to nagle wszyscy są jednogłośni i chwalą się co też wielkiego uchwalili. A tymczasem jedyne co światowa opinia publiczna się dowie, to to że u nas pisze się ustawy manipulujące historią. Najpierw afera z ustawą penalizującą kłamstwa o odpowiedzialności Polski za II WŚ, z której tak szybko się wycofywaliśmy (dokładnie jak chłopiec do bicia), a teraz to. Nie mamy takiego PR który skutecznie przedstawiłby prawdę, a środowiska dokopujące Polsce dysponują naprawdę potężnymi środkami i czekają aż Polska za wszystko zapłaci. Ta ustawa jest kolejnym kamyczkiem który może zostać w nas rzucony.
    Podziękowali 2apolonia Odrobinka
  • Turturek powiedział(a):


    Tych ustaw co powinni zrobić, a które uporządkowałyby raz na zawsze cały bałagan odziedziczony po peerelu dający nam jeszcze we znaki, jakoś nie robią mimo tylu lat rządów.

    O braku jakich konkretnie ustaw piszesz?
  • Konkretnie piszę o źle uregulowanych kwestiach w sprawie zwrotu zagrabionego przez komunistów mienia, o bałaganie przy ustalaniu własności, o braku programu precyzyjnego zewidencjonowania strat wojennych, o pełnym otwarciu archiwów i o wielu innych rzeczach które umożliwiają różnym środowiskom na działania naruszające nasz interes oraz dobre imię. Wygląda to tak jakby wszyscy czekali, aż wymrze całe pokolenie którego te sprawy dotyczą, reszta zapomni albo zostanie po cichu spłacona jeżeli będzie dysponować odpowiednimi wpływami.
    Podziękowali 1Polly
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.