Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

...no ale w "polskich" mediach o tym cicho
«13456710

Komentarz

 • Na razie jedna pani z Twittera, którą wykorzystano jako minę na Kaczyńskiego. Wiceminister podał się dymisji i wytoczył jej sprawę w sądzie.
 • No. Spodziewam się zmasowanej dyskredytacji  pani Emi ( swoją drogą to chyba nie jest kryształowa postac). Oby tylko jej seryjniak  nie dopadł 
 • Ciekawe jest to, skąd ta pani zdobywała kompromitujące informacje o sędziach. Wygląda na to, że jest ktoś, kto gromadzi takie dossier. Miejmy nadzieję, że sprawa w sądzie to wyjaśni.
 • Pytanie,czy to były kompromitujące fakty czy plotki

 • Maciek_bs powiedział(a):
  Na razie jedna pani z Twittera, którą wykorzystano jako minę na Kaczyńskiego. Wiceminister podał się dymisji i wytoczył jej sprawę w sądzie.
  Już zdążył wytoczyć?

 • Maciek_bs powiedział(a):
  Ciekawe jest to, skąd ta pani zdobywała kompromitujące informacje o sędziach. Wygląda na to, że jest ktoś, kto gromadzi takie dossier. Miejmy nadzieję, że sprawa w sądzie to wyjaśni.
  znajac zycie wyjasnianie sprawy zajmie lata :( a szkoda - im szybciej by byla wyjasniona tym lepiej dla wszystkich
 • Owa Emilia dysponowała zdjęciami porno jednego z sędziów i próbowała je rozpowszechniać w sieci:
 • A był to sędzia dobrozmianowy, zaufany obecnej władzy i oficjalnie gorliwy katolik... 
 • Sama, zostałam ostro shejtowana na Twitterze po moim udziale z Iustitia na Woodstocku... To jest sieć osób mających bezpośredni dostęp do informacji i dokumentów niejawnych. Dymisja wiceministra nic nie załatwia.... A sprawę będzie prowadziła prokuratura, na czele której stoi minister :) 
 • Oczywiście te wpisy są pełne jadu , przeklaman i insynuacji. Mają na celu zastraszenie i dyskredytacje danego sędziego. Ja od razu zaznaczam, że w tym co o mnie napisano jest bardzo mało faktów. A oświadczenie majątkowe mam jawne i trochę inne, niż mi sugerowano.... 
 • Spotkało mnie to za prowadzenie warsztatów z prawa rodzinnego na Woodstocku. 
 • Osoby te kryją się za nickami na Twitterze, wiedząc że Amerykanie tylko wyjątkowo ujawniają it.... I czują się bezkarnie. 
 • Są też screeny korespondencji Emilii z innym pracownikiem ministerstwa, Jakubem Iwan em.... To jest sędzia delegowany do ministerstwa, zaufany Piebiaka który miał być odpowiedzialny za zwalczanie mowy nienawiści... 
 • Rzadko ostatnio tutaj pisze, ostatnio znowu podczytywałam. Sprawa z ŁP mną wyjątkowo wstrząsnęła, a teraz czytam tutaj ze w sumie się nic nie stało, ze to pomówienie tylko jakiejś jednej Pani, nie do końca zwrownowaxinej, ze przecież Piebiak podał się do dymisji i wytoczył powództwo (rzeczywiście szybki jest, ale zawsze był, również jako przewodniczący XIV wydz Gosp w Wwie). Po takiej sprawie ten rząd powinien być całkowicie już skompromitowany. Tzn nie wyobrażam sobie, ze nie może być do tej pory, ale są nieprzekraczalne granice, tak należnej do PZPR w czasie i po stanie wojennym. I Ziobro który się tylko śmieje, któremu włos z głowy nie spadł. A jak sobie pomyśle, ze na naszą. To jest karykatura Państwa, a na pewno państwa praworządnego, to jak PiS zniszczył mocno już wcześniej nadwerężone instytucje państwowe, a szczególnie wymiar sprawiedliwości będzie bardzo trudne do odbudowania. Nadzieja w takich ludziach jak @Monika73, ale (trudno się dziwić) tych odważnych az tak duzo nie ma... ludzie mają kredyty, rodziny (jakby Monika nie miała) boja się wychylać..... i naprawdę fakt, ze sprawę będzie badała prokuratura podległa ministrowi, który za tym wszystkim stał... absurd goni absurd. 
 • Niestety mam dobrą pamięć i pamiętam wyczyny sędziów Tulei czy Łączewskiego, którzy jawnie angażowali się w politykę i zwalczali PiS. Oczywiście nie zapomnę też mojego "ulubieńca", sędziego Żurka, którego mam na oku od czasu, kiedy bronił skrzywdzenia rodziny Bajkowskich. Jedni i drudzy są patologią w środowisku sędziowskim i pracują na brak zaufania do wymiaru sprawiedliwości u 70% Polaków.
 • A metody ministerstwa akceptujesz Maćku??? 
 • edytowano sierpień 2019
  To nie są metody ministerstwa. To jest wewnętrzna nawalanka wewnątrz zamkniętego środowiska. Bo przecież Piebiak się z niego wywodzi, był przecież członkiem zarządu SSP Iustitia, które go potem wyrzuciło. Z kolei upublicznienie rozmów jest efektem tego, że Emilia rozwodzi się z mężem, też sędzią.
 • Ja, przypominam, że zostałam shejtowana przez ten sam zespół osób... I sporo innych sędziów. I naprawdę nikogo nie zastanawia fakt, że obecnie osoby powiązane z ministerstw sprawiedliwości mogą czuć się bezkarnie??? 
 • Przecież nie są bezkarne. Piebiak wyleciał w ciągu kilku godzin, następni też wylecą. Możecie nie lubić PiS-u, ale Kaczyński nie ma litości dla takich ludzi.
  Podziękowali 2Polly Aneczka08
 • W tej korespondencji Piebiak pisze coś o Szefie, że będzie zadowolony... 
 • Gdzie się podziewa elokwentny Pan Ziobro? Nie wiedział o tym, co robił najbliższy współpracownik? To by świadczyło o braku nadzoru i kompetencji.  A jeśli wiedział, to czemu dalej jest na stanowisku?
 • Najwyraźniej źle przewidział reakcje Szefa, bo nie jest już wiceministrem.
  Podziękowali 1Malia
 • Maciek_bs powiedział(a):
  Najwyraźniej źle przewidział reakcje Szefa, bo nie jest już wiceministrem.
  Być może po prostu nie spodziewał się tego, że to zostanie ujawnione. 
 • Myśle Maćku, ze podwijasz dyskusje i tyle. Kogoś musieli poświecić, to poświęcili Piebiaka, a ZZ się tylko śmieje. Nie wiedział? Tzn ze jest bardzo nieudolnym szefem, ale myśle, ze nawet zagorzali zwolennicy wiedza ze tak nie było. Zreszta jak wiedza i zdają sibie sprawę z wielu innych rzeczy, ale cel uświęca środki. Dokopanie sędzia, zawłaszczenie całego wymiaru sprawiedliwości, jest celem nadrzędnym, no i przecież..... za PO... i to już wszytko tłumaczy. Można rozwalić w pył każdą instytucje państwowa, bo przecież za PO... ze ta narracja się jeszcze trzyma...
 • Ale ja w ogóle tego Piebiaka nie bronię. Uważam, że niezależnie od kompetencji zawodowych wykazał się niskimi kwalifikacjami moralnymi. Na pewno na jego miejsce znajdzie się lepsza osoba.
 • I ciekawe z czyich pieniędzy wypłacano Emilii wynagrodzenie... Bo jakos nie przypuszczam, że z prywatnych środków wiceministra... 
 • Poza tym pomyślcie, kogo możecie mieć jako alternatywę dla PiS-u. Platformę, która pozwoliła ukraść 200 miliardów VAT-u i w której wszyscy aferzyści byli kryci a nawet awansowani? Lewicę oszalałą na punkcie walki z Kościołem? A może Kukiza z PSL-em?
  Podziękowali 1Aniela
 • Czyli każde dranstwo można usprawiedliwić,  bo niby nie ma lepszej alternatywy. 
 • Przecież napisałem, że słusznie go wyrzucili z rządu.

  Bardzo podobało mi się załatwienie sprawy Kuchcińskiego. Niezależnie od dymisji tworzy się regulacje, które pozwolą eliminować takie nadużycia w przyszłości. Jakoś wcześniej nikomu się nie chciało tego zrobić, bo wszystkie partie korzystały na możliwości wożenia krewnych i znajomych rządowymi samolotami.
  Podziękowali 3Polly PawelOdOli Aniela
 • Maciek_bs powiedział(a):
  Przecież napisałem, że słusznie go wyrzucili z rządu.

  Bardzo podobało mi się załatwienie sprawy Kuchcińskiego. Niezależnie od dymisji tworzy się regulacje, które pozwolą eliminować takie nadużycia w przyszłości. Jakoś wcześniej nikomu się nie chciało tego zrobić, bo wszystkie partie korzystały na możliwości wożenia krewnych i znajomych rządowymi samolotami.
  Ale nie w ramach instrukcji HEAD.

  I szkoda, że trzeba było aż regulacji, by politycy ,,lepszej zmiany,,  nie robili rzeczy, które są bardzo wątpliwe moralnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.