Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

14567810»

Komentarz

• @kociara, dodam jeszcze że jakieś 15 lat temu byłam tam gdzie Ty. Nawet zagłosowałam na Tuska w 2005. Tak, macie to na piśmie. Ale po dyskusjach z przyjaciółmi, a szczególnie z jednym, doszłam do wniosku że bardzo się myliłam. Wtedy jeszcze w Internecie wszystkiego znależć nie można było :)
  • A skąd Ty tak dobrze wiesz, gdzie ja jestem??? Normalnie jak z cytatu podspodnicowomatkowego Jarosława 
    Podziękowali 1Ona64
  • edytowano grudzień 2021
    Moja rodzina została zmuszona, żeby dać łapówkę w szpitalu w Zdunowie, przez czekanie na forsę, dziadka o kilka dni za późno operowano,  zmarł po operacji. Jaki moja ciocia ma dowód, że kilkanaście lat temu wręczyła łapówkę,  gdzie z tym pójdzie? Zrobią z niej oszołoma, klamczuchę? Wcale się nie dziwię,  że ludzie nie lecą z taką informacją.
    Podziękowali 3Malia Klarcia M_Monia
  • kociara powiedział(a):
    A skąd Ty tak dobrze wiesz, gdzie ja jestem??? Normalnie jak z cytatu podspodnicowomatkowego Jarosława 
    Z Twoich wypowiedzi?... Po raz kolejny robisz z siebie idiotkę. Please continue.
  • Tys tez niezazbytnio bystra, o czym świadczyć mogą Twoje wpisy nt inwigilacji pegasusem chocby mec Giertycha  B)
  • @kociara, dziękuję, please continue.
  • Wmawiaj sobie, wmawiaj 
  • Tak w nawiązaniu, przypomnę kilka rzeczy o omawianej w powyższym artykule "pokrzywdzonej"

artykuł z 24 października 2019, 14:07

"W najkrótszym ze stwierdzonych przypadków, okres przekroczenia terminu do sporządzenia uzasadnienia wynosił 21 dni, natomiast w najdłuższym 111 dni"

"Wobec sędzi Frąckowiak prowadzone są też inne postępowania dyscyplinarne, w tym dotyczące m.in. niewłaściwego korzystania ze zwolnienia lekarskiego."

Im ktoś więcej rozrabia tym bardziej udaje biednego w mediach. Za takie sędziowanie, to Pani sędzia powinna zmienić pracę. W Biedronkach na kasach brakuje sporo osób.

• Nopaczpan
    Pewna sedzia, tez z poznania, miala zdaje się podobne zarzuty, min przewlekłość postępowań i ogólnie nie bardzo jej szlo. A teraz robi za odkrycie towarzyskie Kaczyńskiego a w wolnych chwilach za szefa Trybunału Konstytucyjnego. 
  • kociara powiedział(a):
    Nopaczpan
    Pewna sedzia, tez z poznania, miala zdaje się podobne zarzuty, min przewlekłość postępowań i ogólnie nie bardzo jej szlo. A teraz robi za odkrycie towarzyskie Kaczyńskiego a w wolnych chwilach za szefa Trybunału Konstytucyjnego. 

Dlatego duży sens miało hasło Cejrowskiego "wszyscy won".
    Niestety gruba kreska Mazowieckiego ma ten efekt uboczny, że stworzyły się nietykalne koterie i robią co chcą. bez względu na sympatie polityczne.
  • Turturek powiedział(a):
    Dlatego duży sens miało hasło Cejrowskiego "wszyscy won".
    Niestety gruba kreska Mazowieckiego ma ten efekt uboczny, że stworzyły się nietykalne koterie i robią co chcą. bez względu na sympatie polityczne.
    Miejmy nadzieję, że po zmianie władzy nie będzie grubej kreski, a wszystkie przestępstwa zostaną rozliczone.
  • Wilfrid powiedział(a):
    Miejmy nadzieję, że po zmianie władzy nie będzie grubej kreski, a wszystkie przestępstwa zostaną rozliczone.
    Mam nadzieję że będzie to też dotyczyć wszystkich opcji, a nie tylko jednej.

Chociaż nos mi podpowiada, że mimo pozornych waśni, wszyscy będą wszystkich kryli, a wszelkie rozliczania afer są tylko biciem piany ku uciesze gawiedzi. Za dużo poważnych Panów ma tu swoje poważne interesy.
    Podziękowali 1Malia
  • Coraz ciekawiej.
    I tylko proszę nie pisać, że źródła, że to i owo. 
    Wczorajsza cala akcja tylko dowodzi tego, że pis wcale nie chce wyjasnic tej afery, bo za dużo świństw, jakie robi obecna wladza doszłaby do suwerena

https://oko.press/sedziowie-sygnalisci-z-kasty-potwierdzaja-sledztwo-oko-press-i-onetu/
  • Opozycja nadal mąci. Silniejszych trolli od nich nie ma.
    Ta sprawa została już wyjaśniona i nie ma sensu znowu czegoś wyjaśniać.

Aktualnie rząd ma znacznie poważniejsze problemy. Przy tym nie wątpię, że portal oko.press też będzie odszczekiwał. Gdyby sędziowie nie stanowili mafii popierającej opozycję, to w wyroku zasądzono by wysokie odszkodowanie za uwłaczanie godności Dariusza Drajewicza, Macieja Nawackiego i Rafała Puchalskiego.
    Ciekawa jestem ile skasowali "skruszeni sędziowie"?

Podziękowali 1Malia
  • O. Proszę.
    Ostatnio było jak to ukarano red Siedlecką 

A tu wyrok sądu 
    https://www.hfhr.pl/sad-umorzyl-postepowanie-ws-publikacji-ewy-siedleckiej-o-aferze-hejterskiej/
  • kociara powiedział(a):
    O. Proszę.
    Ostatnio było jak to ukarano red Siedlecką 

A tu wyrok sądu 
    https://www.hfhr.pl/sad-umorzyl-postepowanie-ws-publikacji-ewy-siedleckiej-o-aferze-hejterskiej/
    nie uniewinnił, a umorzył postępowanie. Czyli kasta stara się jak może. Wyrok w pierwszej instancji był druzgocący. Od tego "umorzenia" będzie odwołanie.
  • Już czytałam, jaki to doskonały wyrok, który obie strony uważają za swoje zwycięstwo ;)
    Podziękowali 1Malia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.