Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

18911131491

Komentarz

  • Janda konkuruje z Jachirą ;) Zna się na polityce mniej więcej tak jak na kremach :)
  • edytowano październik 2019
    Nie mam pomysłu jakie były motywy głosujących na Jachire. Chyba wybrali ja dla tzw beki i liczą by robiła w sejmie cyrk, przynajmniej trochę śmiesznie będzie. Tak jak z kiedyś Palikot i w ciągu dalszym Korwin.
    Podziękowali 1Subiektywna
  • Nie będzie podziału, czyli powstanie jeden klub poselski.
    News o unieważnieniu i ponownych wyborach to oczywiście fake powstały na podstawie złożonego przez Konfederację protestu wyborczego.


  • W temacie hejtu. Moje dziecko mi dziś powiedziało, że w katolickiej szkole, do której chodzi, dzieci w trakcie modlitwy ostatnio prosiły w intencji "żeby nie wygrał PiS". Dzieci z klas 1-3.  
    No jak to nie jest jakaś paranoja, to ja nie wiem.
    Podziękowali 4Katanna Polly Rejczel Katia
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Turturek nigdy nie uważałam PiS za prawicę.

    Oraz za 4 lata może być starcie w wyborach lewicy z konfederacją.
    Gdyż wejdzie do głosowania pokolenie urodzone po 2000 roku.


    Za 4 lata będzie całkiem spora nowa grupa wyborców.
    Warto brać to pod uwagę.



    100 procent racji - i tu niestety moze zyskac SLD
  • kociara powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Nie. Dasz przykład?
    Gorszy sort
    Kanalie,mordercy 
    Piąta kolumna
    Elity do wymiany
    Sam Kryształowy Kryształ raczyl wydac z siebie te obelgi
    I tak dalej
    No tak właśnie myślałem, że nie dasz żadnego przykładu. To wszystko dotyczyło tzw. elit.

    Jest dużo gorzej niż w 2015. Mieli prezydenta i senat. Duda w przyszłym roku ma duże szanse przegrać. Będzie więc pokusa zrobić nocne reformy, póki swój prezydent. Jeżeli to zrobią, Duda przegra na pewno :/
  • Nikt inny nie ma szans. Dzisiaj był sondaż, on i kidawa po 47% w drugiej turze.
  • Kidawa..ło matko
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Hmmm a jakby postawili na jedną kartę i Morawiecki był kandydatem na prezydenta?
    Dziwne? Może i tak ale w polityce wszystko możliwe
  • Malgorzata powiedział(a):
    Uważam, że warto pamiętać o nowym pokoleniu przyszłych wyborców za 4 lata.
    To będzie pokolenie Instagrama,  i całego internetu.
    I nie rozpędzać się tak bardzo nad wygraną PiS. 
    PiS to ogarnia/e ???

    Pytanie, czy będzie się chciało ruszyć cztery litery w rurkach, czy co tam będzie modne, i w ogóle iść na wybory, jeśli nie będzie można głosować przez FB  :# 
    Podziękowali 1Katia
  • Elektorat Korwina zawsze bazował na dwudziestolatkach.
  • pompowali lewicę w mediach publicznych aby osłabić PO (nadal pompują) i taki efekt. Teraz Czarzasty w jedynce np. znowu
  • Malgorzata powiedział(a):
    Uważam, że warto pamiętać o nowym pokoleniu przyszłych wyborców za 4 lata.
    To będzie pokolenie Instagrama,  i całego internetu.
    I nie rozpędzać się tak bardzo nad wygraną PiS. 
    PiS to ogarnia/e ???

    Wg mnie partia która chce zyskać kolejnych młodych wyborców musi już teraz zacząć działać w socjal mediach i nie mam tu na myśli trolli 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • teraz trzeba będzie się skupić na walce z lewicą. 
  • Rządy lewicy są nieuniknione. To tylko odsuwanie wyroku w czasie, niestety nie ma się co łudzić, że czeka nas inna drogą niż w zachodniej Europie. 
    To nie jest wojna między partiami. To jest wojna między tradycją, a jej końcem.

  • mader powiedział(a):
    Bagata powiedział(a):
    W temacie hejtu. Moje dziecko mi dziś powiedziało, że w katolickiej szkole, do której chodzi, dzieci w trakcie modlitwy ostatnio prosiły w intencji "żeby nie wygrał PiS". Dzieci z klas 1-3.  
    No jak to nie jest jakaś paranoja, to ja nie wiem.
    @Bagata mnie to niestety nie dziwi. Tzn. nie wiem jak jest w waszej szkole, ale nasz tutejszy "katolik" cieszy się dużym wzięciem wśród ludzi o najróżniejszym światopoglądzie, bo jest wysoki poziom i rozbudowana siatka zajęć polekcyjnych.  Kryterium przyjęcia z pewnością nie jest wiara ani nawet moralne życie rodziców. Jeśli rodzic posyłający tam dziecko komentuje że "są te msze" z przewróceniem oczu i śmieszkiem, i traktuje to jako koszt konieczny, to czego się spodziewać.


    To, że szkoła katolicka, to tak na marginesie zaznaczyłam.
    Abstrahując od tego, kto kogo popiera i dlaczego, niezmiennie szokuje mnie histeria wokół PiSu. Może to subiektywna ocena, ale w moim wielkomiejskim otoczeniu (szkoły, praca, znajomi, rodzina) hejt ze strony anty-PiS jest bezprecedensowy.

    Nie przeszkadza mi zupełnie, że komuś się te rządy nie podobają i wybiera inaczej, ale jeśli małe dzieci z własnej inicjatywy, wybierając dowolną intencję, modlą się o to, żeby PiS przegrał, to szczęka mi opada.
    Podziękowali 3Polly Rejczel Katia
  • edytowano październik 2019
    jeśli się komuś PIS nie podoba to zobaczcie tu:
    https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Projekt-ustawy-o-zakazie-edukacji-seksualnej-w-Sejmie.-Nie-pozostawia-zludzen

    bo właśnie dziś  zajmą się ustawą  która zabezpieczy nasze dzieci przed pomysłami typu karta lgbt itd


    wiedźmy ze Strajku Kobiet już się zwołują na Nowogrodzką na 17.30

    jeśli  ta ustawa przejdzie - a raczej tak się stanie - to będzie wielki plus dla PiS w tej kadencji
  • edytowano październik 2019
    @Bea jesteś już druga wrzucająca takie info dziś tu - skąd Wy dziewczyny takie informacje bierzecie? Pytam serio bo dopiero tu dowiaduje się o takich insynyacjach 
  • edytowano październik 2019
    to bardzo ważne
    brawo Pis
    mam nadzieję że Duda tego nie zatrzyma, trzaba tego pilnować
  • ale mają kłopot z PR-em w PIS, powinni to wyakcentować przez wyborami
  • Tola powiedział(a):
    @Prayboy - a może właśnie nie musieli? Wtedy zagrali filmem o lgbt :) w każdym razie to projekt obywatelski, to dobrze. Głos ludu :)
    tyle że lud powinien pojawić się z poparciem na Nowogrodzkiej, wiedźmy będą, już się zapowiedziały. Mam po sąsiedzku więc pójdę, znowu będę sam? 
  • Tola powiedział(a):
    @Prayboy - a może właśnie nie musieli? Wtedy zagrali filmem o lgbt :) w każdym razie to projekt obywatelski, to dobrze. Głos ludu :)

    Tola ludzie sa przekonani ze to projekt PISu - zajrzalam na tt - tam absolutna jazda ze to pisowski projekt
  • w sumie sprytnie - drugie  i trzecie czytanie oraz głosowanie będzie już w nowej kadencji. Kto będzie przeciw - ten pedofil. Pułapka na opozycję sprytnie zastawiona.
  • Przeciw czemu będzie protest?
  • asiao powiedział(a):
    Przeciw czemu będzie protest?
    przeciw obywatelskiemu projektowi ustawy której link zamieściłem


    Podziękowali 1asiao
  • edytowano październik 2019
    żeby zakazać edukacji seksualnej w szkołach?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.