Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niebezpieczne opowieści ks. Guza

124»

Komentarz

  • To to gdzie Ci księża tchórze?
  • Zuzapola, odniosłam się do wcześniejszych wpisów, bo hurtem czytałam całą dyskusję. Do tego, że księża powinni wg niektórych wiernych myśleć głównie o przetrwaniu na potem, a nie o służbie teraz. Na szczęście jest wielu księży, którzy udzielają sakramentów. Ale bez silnego głosu wiernych, że chcą i potrzebują więcej niż nam dano (np. większego dostępu do Mszy), ich głos nie może się przebić. 
  • No @Eleonora wyraźnie o księżach pisała,  inni też... 
  • Pisałam "nie róbmy z księży...." - czasownik w 1 os. l. mn. 
  • To kto z nich robi tchórzy? Pisałaś dokładnie o księżach, że nie wypada,  żeby się migali od swoich obowiązków,  to napisz ,którzy się  migają . 
  • edytowano kwiecień 2020
    .
  • A bierzecie pod uwagę, że dla jednego uświęcający będzie post i pozostanie w domu, a dla drugiego stanie godzinę przed mszą przy bramie kościoła, by dostać się na mszę? Pan Bóg ma różne drogi, nie prowadzi nas wszystkich tak samo. Czy koniecznie "moja" wizja praktykowania wiary w czasie epidemii musi być jedyną słuszną?
    Podziękowali 4Barbasia Tusia zoia Katia
  • No dokładnie tak @Polly.
    Oby to działało w obie strony, bo inaczej z czasu łaski zrobimy czas podziałów.

    Podziękowali 1Zuzapola
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.