Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1345678

Komentarz

• Nie pierwsza, była juz reklama H&M. Może i więcej? Nie wiem bo nie śledzę tego. 
  • Żeby nie @Prayboy nawet nie wiedzieibysmy o takiej reklamie..

Kaganek oświaty niesiesz  B)
  • Ja się w ostatniej chwili zreflektowałam @Bea, że chyba nie warto  i nie wchodziłam, ale też nie rozumiem po co @Prayboy rzyga publicznie. ;)
    Podziękowali 2Bea Tola
  • edytowano 8 czerwiec
    lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć i mówić potem że się nie wiedziało
    po wygranej Trzaskowskiego będziecie mieli ją wyswietlaną na okrągło plus jeszcze więcej pedalstwa w przestrzeni publicznej i to obowiązkowo. Jak w czasach rzymskich cesarzy kiedy to zmuszano chrześcijan do oglądania publicznych orgii na ulicach.
    dlatego piszę publicznie bo różni lewacy tu zaglądają misie różne z dobranocek o ich poziomie umysłowym, wypchane trocinami zamiast mózgów, głosujące na Trzaskowskiego. 
    albo inni nie głosują na Dudę bo im sie kandydat nie podoba bo woleliby wcielony ideał na czele Państwa - jak oni sami.
    Lewacka hydra w natarciu a niektóży śpią w swojej domowej twierdzy.
    NIech dalej śpią, obudzą się jak im - jak w Sodomie - tłuszcza podejdzie pod drzwi i zacznie w nie walić domagając się uznania ich zboczonych  praw.

Podziękowali 2Zuzapola Klarcia
  • Ikea też już miała podlaskie reklamy. 
  • I sieciowka House chyba. Bo że H&m to wiadomo.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ikea też już miała podlaskie reklamy. 

Jedli proziaki na golasa :)
    Podziękowali 2Odrobinka jukaa
  • edytowano 8 czerwiec
    Odrobinka powiedział(a):
    Ikea też już miała podlaskie reklamy. 
    nie takie. MIeli dwa ludziki stojące obok siebie.
    to film z całującymi się z języczkiem i szykującymi do kopulacji facetami sięgającymi po kondomy. To kolejna bariera przekroczona. Szykują się do ofensywy. Każdy zmarnowany głos to współudział w oddaniu Polski pedałom.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Przecież Duda nie ochronił polskiego widza przed narażeniem na obejrzenie reklamy. Nie będzie jej w tvp, ale w innych stacjach już tak.
    Ewentualna zgoda Trzaskowskiego na takie reklamy również w mediach publicznych ma dla Ciebie istotne znaczenie? 
    Nie to, że popieram Trzaskowskiego, ale argument za Dudą, że broni Polskę jest nietrafiony. 
    Podziękowali 1Bea
  • @matuleczka, a dla ciebie nie ma znaczenia co w mediach publicznych się pokazuje?
    Podziękowali 2Polly Rejczel
  • edytowano 8 czerwiec
    Bambidu powiedział(a):
    @matuleczka, a dla ciebie nie ma znaczenia co w mediach publicznych się pokazuje?

Ja nie matuleczka, ale dla mnie nie ma żadnego znaczenia.Od kilkunastu lat nie korzystam z mediów publicznych i oburza mnie finansowanie tego barachła i to niezależnie od władzuni.
    Gdyby nie ten wątek, żyłabym dalej w nieświadomości, bo reklamy w internetach przewijam i mam pozakładane różne blokady.
    Kompletnie nie kumam linkowania takiej reklamki, podbijania im oglądalności oraz prowokowania tym propozycji innych tego typu reklam.

Podziękowali 2Bea Laf2011
  • @Elunia ja TV nie oglądam od ponad 20 lat, wcześniej też sporadycznie, ale widzę jaki wpływ ma na tych, którzy oglądają i uważam,  że nie dobrze,  żeby wszystko było w "prywatnych" ( czyt. zagranicznych, niekoniecznie  całkiem prywatnych zresztą) rękach. Przy czym nie wypowiadam się konkretnie o tym co jest i o poziomie, no bo nie oglądam.
    Natomiast opłakane efekty owych "prywatnych" mediów widzę aż nazbyt często.I boli mnie jak słyszę od bliskich z zagranicy, że są one wykorzystywane jako " głos z Polski" przeciwko nam. :(
    Podziękowali 2Rogalikowa Klarcia
  • Nie cierpię telewizji, jeśli chcę obejrzec jakiś konkretny film lub serial, to oglądam. Mimo wszystko, zgadzam się z Bambidu. Nie powinno być zgody na promowanie homoseksualizmu w mediach publicznych, a najlepiej w żadnych.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Na razie Prayboy promuje na wielodzietnych.

Podziękowali 1Bea
  • Bambidu powiedział(a):
    @matuleczka, a dla ciebie nie ma znaczenia co w mediach publicznych się pokazuje?
    Dla mnie nie ma po prostu różnicy czy ktoś obejrzy jakąś reklamę w tvp czy TVN. Odniosłam się do wpisu o wyższości Dudy nad Trzaskowskim. W tym zakresie. Co zrobił Duda by nie była emitowana na terenie Polski ta reklama, że jest gwarancją przeciwstawienia się 

Prayboy powiedział(a):
    w oddaniu Polski pedałom.
  • matuleczka powiedział(a):

Dla mnie nie ma po prostu różnicy czy ktoś obejrzy jakąś reklamę w tvp czy TVN.
    Jest i to ogromna. Świadczy o linii ideologicznej polityków, a więc informuje nas o tym czy możemy być bezpieczni jeśli chodzi o ekspansywną promocję gejostwa czy też nie. Aktualnie nie ma na ten trend przyzwolenia i to jest duży plus.

• A co zmienia niby brak przyzwolenia skoro ta reklama będzie u nas emitowana? 
  • Jesli będzie w państwowej tv, to i w szkole, taka różnica 
    Podziękowali 2Barbasia Klarcia
  • Zmienia tyle że ogranicza się liczbę widzów (w tym choćby dzieci), które to obejrzą. Chociaż tyle.
    Podziękowali 2Barbasia madzikg
  • Akurat uwzględniając fakt, że będą tam, gdzie reklamami są przerywane filmy i programy, to  jej brak w tvp nie zmniejszy istotnie liczby Polaków, którzy jej nie zobaczą. 
  • Zuzapola powiedział(a):
    Jesli będzie w państwowej tv, to i w szkole, taka różnica 
    To trafia do mnie. :) 
    Zuzapola powiedział(a):
    Jesli będzie w państwowej tv, to i w szkole, taka różnica 
    To trafia do mnie. :) 

Całe szczęście :)
    Bambidu powiedział(a):
    Dla mnie nie ma po prostu różnicy czy ktoś obejrzy jakąś reklamę w tvp czy TVN. Odniosłam się do wpisu o wyższości Dudy nad Trzaskowskim. W tym zakresie. Co zrobił Duda by nie była emitowana na terenie Polski ta reklama, że jest gwarancją przeciwstawienia się 

Prayboy powiedział(a):
    w oddaniu Polski pedałom.
    Przecież chodzi o całokształt!!! Duda nie pójdzie nigdy na paradę zboków a Trzaskowski tak. że trzeba tłumaczyć tak oczywiste rzeczy. 
    chodzi o całokształt , ogólne przyzwolenie
  • W katalogach Ikei takie pary są od dawna. To też zasługa Trzaskowskiego? I jak prezydent miałby wpłynąć na to, co emituje się w TV? 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • @Tola, ty też głosujesz na Trzaskowskiego?
  • Może nie podpisać finansowania tv, w której są takie numery.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Polly powiedział(a):
    @Tola, ty też głosujesz na Trzaskowskiego?

Dlaczego zaraz podjeżdżasz personalnie.Moim zdaniem Tola zadała sensowne pytanie.

Podziękowali 1obwarzanek
  • @Polly - nie, w dodatku nie widzę wśród aktualnych tzw. kandydatów (=produktów od spin doctorów) nikogo autentycznego. Wszyscy są ofertami skierowanymi do określonych grup wyborców. Np. oferta "Kidawa-Błońska" nie chwyciła. Oferta "Duda" radzi sobie coraz gorzej, a oferta "Trzaskowski" zyskuje. Tak więc sorry, jeśli nie pomogłam włożyć mnie do konkretnej szufladki :)  

Natomiast jakich trzeba dokonać wygibasów logicznych, żeby powiązać prezydenta z reklamami w TV, to chyba wie tylko Prayboy. Dokonał wieeelkiego skrótu myślowego. To zresztą nagminne.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Oj, personalnie zaraz. A w jaki inny sposób jak nie przez nicka mam ją zapytać o preferencje? Oburzenie jakbym co najmniej pytała o to jakie podpaski kupuje.

Moim zdaniem, gdy ktoś ma na tyle odwagi, by krytykować, fajnie, by nie wstydził się także swoich preferencji politycznych. Co to za dyskusja, jak nawet nie wiesz z kim dyskutujesz. Nawalanka li tylko.

@Tola, tego o odwadze nie bierz do siebie. Kto się wewnętrznie oburzył, ten niech się czuje opisany.

Podziękowali 2Rogalikowa madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.