Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Będzie się działo wieczorem - pozamiatane ws.aborcji :-)

12357

Komentarz

  • edytowano styczeń 2021
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
  • edytowano styczeń 2021
    M_Monia powiedział(a):
    Nie wiadomo co ta pani wyprawiala wczesniej ze zostala tak potraktowana
    nie została tak potraktowana :-) to są urojenia biednej chorej kobiety a to co wyrabia TVN powtarzając je to podłość.
  • Już samo nazywanie kogoś Babcią Kasią jest chore i poniżające.
  • Według posła Piotra Borysa, który widział całe zdarzenie, powodem zatrzymania Babci Kasi miało być szarpanie jednego z funkcjonariuszy. Jak relacjonowała pani Magda w rozmowie z Onetem, to właśnie Katarzyna Augustyniak reagowała na przemoc wobec protestujących, jakiej miała dopuszczać się policja. "Kasia nie sprowokowała policjanta. Zostałyśmy przez niego odepchnięte i Kasia zareagowała na jego przemoc. Zostałyśmy przewrócone na ziemię, z każdej strony leciały na nas ciosy ze strony policjantów, którzy nas okrążyli. Na pewno jest mocno poobijana" - mówiła.
    ______________________________
    w USA i we Francji dostałaby z miejsca pałą po łapach. 
  • oczekuję zdecydowanych działań policji wobec ulicznych bandziorów i terrorystów.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Nie podoba mi się takie traktowanie, przykro mi.
     I inne brutalne traktowanie też. Widziałam kiedyś w necie zdjęcie jak ludzie wisieli głową w dół powiązani za nogi, czarnoskórzy, w 21 wieku okazuje się że takie rzeczy się dzieją, nie mogę zapomnieć tego.
    W ZSRR istniała schizofrenia bezobjawowa, nie wiem czy to przypadek tej pani, na zaświadczenie ze szpitala psychiatrycznego w jej sprawie nie natknęłam się.
    Jeśli będziesz wrzucał brutalne opisy to możliwe że zareaguje.
  • ale nikt nikogo tak nie traktował, to urojenia chorej osoby
  • Izka powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Nie podoba mi się takie traktowanie, przykro mi.
     I inne brutalne traktowanie też. Widziałam kiedyś w necie zdjęcie jak ludzie wisieli głową w dół powiązani za nogi, czarnoskórzy, w 21 wieku okazuje się że takie rzeczy się dzieją, nie mogę zapomnieć tego.
    W ZSRR istniała schizofrenia bezobjawowa, nie wiem czy to przypadek tej pani, na zaświadczenie ze szpitala psychiatrycznego w jej sprawie nie natknęłam się.
    Jeśli będziesz wrzucał brutalne opisy to możliwe że zareaguje.
    ___________
    no to teraz pojechałaś

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • biedne niewinne lewackie myszki atakujace policję. Pooglądaj sobie filmy z Francji,
  • Albo poczytaj sobie o Baader Meinhoff.
  • Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Nie podoba mi się takie traktowanie, przykro mi.
     I inne brutalne traktowanie też. Widziałam kiedyś w necie zdjęcie jak ludzie wisieli głową w dół powiązani za nogi, czarnoskórzy, w 21 wieku okazuje się że takie rzeczy się dzieją, nie mogę zapomnieć tego.
    W ZSRR istniała schizofrenia bezobjawowa, nie wiem czy to przypadek tej pani, na zaświadczenie ze szpitala psychiatrycznego w jej sprawie nie natknęłam się.
    Jeśli będziesz wrzucał brutalne opisy to możliwe że zareaguje.
    ___________
    no to teraz pojechałaś

    Handel żywym towarem niestety nadal istnieje a propos tego zdjęcia.
    A propos Twojej opinii o działaniu policji to powtarzam że nie zgadzam się na brutalne traktowanie. 

  • edytowano styczeń 2021
    chodziło mi o kontekst w jakim to piszesz a nie że nie ma handlu, szkoda czasu widzę beton nie rozmowa, dobranoc 
  • Też podejrzewam że potrzeba by dużo czasu aby znaleźć płaszczyzne wspólną. Dobranoc
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano styczeń 2021
    Kobieta twierdzi, że po rewizji w toalecie w Pruszkowie nie zwrócono już jej rajstop. - Jestem cukrzyczką, więc jest mi zawsze zimno - podkreśla.
    --------

    Ta. I dlatego chodzę na protesty w zimie no bo wtedy jest mi ciepło. Logiczne 
    Wierzenie w tę banialuki urąga zdrowemu rozsądkowi.

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2021

    29 stycznia 2021. Podczas manifestacja zwolenników aborcji na życzenie, kilkuletnie dzieci skandowały hasła wykrzykiwane przez Martę Lempart. Między innymi: "Hej, hej aborcja jest ok".


  • paulaarose powiedział(a):
    @Pioszo54 przecież w sklepach jest dużo drożej niż było kiedyś

    Ceny poszybowały w górę, w całej UE - nie tylko w Polsce.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Na pięćset plus idą dziesiątki miliardów napędzając inflację. 

    T

    500 plus, to jest po prostu zwrot VAT, jaki rodziny odprowadzają robiąc zakupy.
    Podobnie zresztą jest z 13 i 14 emeryturą/rentą.
     Państwo oddaje emerytom i rencistom, odprowadzone od tych świadczeń podatki.
  • paulaarose powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa Mi nie podoba się faworyzowanie różnych grup społecznych przez PiS i rozdawanie pieniędzy dookoła. Ja rozumiem pieniądze dla emerytów, osób niezdolnych do pracy, chorych, nawet dla bezrobotnych z UP, jakieś wsparcie dla najbiedniejszych niepatolgicznych rodzin ale jak słyszę o tych wszystkich pięćsetplusach, jednych dodatkach, drugich, dziesiątych czy matek czwórki dzieci (z całym szacunkiem dla takich matek, naprawdę was szanuje i doceniam) to nie dziwię się że jest coraz gorzej i drożej.

    A służba zdrowia leży i kwiczy. 
    Po prostu, ten rząd nareszcie prowadzi politykę pro rodzinną.
    Poprzednie ekipy tego nie robiły, a pieniędzy w budżecie i tak więcej nie było.
    Drożej jest we wszystkich państwach - wzrost cen jest powiązany ze światowym rynkiem.
    Rząd cen nie podnosi, bo nie ma ku temu prerogatyw. Gdyby nie różnego rodzaju świadczenia, to w Polsce nadal była by skrajna bieda, szczególnie w wielodzietnych rodzinach. A gdyby nie obecna "tarcza", to ludziska mieli by się okazję przekonać, jak naprawdę wygląda nędza.

    Służba Zdrowia wymaga głębokiej reformy - ten, kto się za to zabierze i pomyślnie przeprowadzi, będzie geniuszem. Teraz, choćby wrzucono tam dziesiątki dodatkowych miliardów, niewiele by to poprawiło.
    Z opieki medycznej są niezadowoleni ludzie w całej Europie, bo każdy chciałby mieć dostęp do kosztownych procedur medycznych, a żadnego kraju na to nie stać.
  • paulaarose powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa Seba z Karyna to w ogóle powinni się zastanowić czy chcą mieć dzieci.

    I uważam, że ciężko jest mieć dzieci gdy jest drogo a zarobki są odległe od tych niemieckich. Ludzie nieraz aby żyć na jakimś poziomie muszą oboje harować. Z drugiej strony zbyt duży dobrobyt może w tej kwestii zniechęcać, bo mają inne źródła poczucia bezpieczeństwa. 

    W Niemczech zarobki są niewiele wyższe, aniżeli w Polsce - mam na uwadze wartość nabywczą. Utrzymanie dzieci kosztuje niemało; te żyjące w Niemczech mają już wysokie wymagania i potrafią wycisnąć z rodziców odpowiednią ilość kasy na swoje "potrzeby".
    Wyjątkiem są tutaj dzieci muzułmańskie, one są jeszcze normalne, może dlatego, że w wielodzietnych rodzinach się wychowują.
    W Niemczech również muszą pracować dwie osoby, jeżeli rodzina chce żyć na jakimś poziomie - tutaj mam na uwadze rodziny z max. 2 dzieci.
    Niemiecki system podatkowy jest niekorzystny dla drugiej osoby pracującej.
  • Prayboy powiedział(a):
    oczekuję zdecydowanych działań policji wobec ulicznych bandziorów i terrorystów.

    Ja również - dlaczego policja nie używa armatek wodnych? Błyskawicznie zmyto by tę hołotę.
  • Opozycja coraz bardziej sobie grabi.

    Europejscy internauci wstrząśnięci po filmie z aborcjonistami demolującymi plakat pro life w Warszawie


    Coraz szersze kręgi zatacza film z młodymi aborcjonistami niszczącymi plakat pro life reklamujący hospicja perinatalne podczas Strajku Kobiet. Film opublikował profil Visegard24 na Twitterze.

    - Jak to zwykle bywa, zaczyna się od rozbicia szyby i rozbicia wyświetlaczy. A kończy się obozami koncentracyjnymi, komorami gazowymi i krematoriami.

    - Naprawdę nie chcą płacić alimentów

    - Są opętani

    - Wandale

    - Soros

    - Są nietolerancyjni

    - Współistnienie z tymi demonami jest niemożliwe

    - Wyglądają na mężczyzn, którym nie podoba się fakt, że można od nich oczekiwać, że wezmą na siebie odpowiedzialność za ojcostwo.

    - Robią z obrazem niewinnego dziecka to, co chcieliby zrobić z ciałem niewinnego dziecka. Prawda jest taka, że zło nie lubi długo się ukrywać

    - To nie może skończyć się dobrze dla Europy...

    - Demony nienawidzą życia

    - Z satysfakcją można zauważyć, że lewica jest taka sama na całym świecie

    - Dokładnie jak bandyci z Antify. Ta ciemność ogrania wszystkich


    https://www.tysol.pl/a60571-Europejscy-internauci-wstrzasnieci-po-filmie-z-aborcjonistami-demolujacymi-plakat-pro-life-w-Warszawie#.YBXncWoEJd0.twitter
  • Co do "babci Kasi" - skąd wiesz @Prayboy , ze to wymysły? Bo policja zaprzecza, czy ma choćby nagrania z przebiegu zatrzymania? Ja osobiście zerknęłam się ze skladaniem przez funkcjonariusza w sprawie w sumie nieistotnej , acz dla niego nieco ośmieszającej fałszywych zeznan przed sądem)dodam, ze nie do udowodnienia, bo słowo przeciwko słowu, ale byłam przy zdarzeniu, wiec wiem jak było), co mnie skutecznie wyleczylo z zaufania w takich sprawach policji. Jesli zdarzenie dotyczyło ich, nikt nie potwierdzi, że miało miejsce, jesli nie ma innych dowodów.
    Podziękowali 3beatak stephanos Wilfrid
  • Wszystko zalezy co babcia Kasia nawyprawiala wczesniej
    Skad wiesz, ze Babcia Kasia jeszcze podlej sie nie zachowala niz zachowano w stosunku do niej?
  • Za malo danych zebysmy tu dyskutowali o babci Kasi
  • Jest grupa osób, które od początku demonstracji robią wszystko by oberwać i sprowokować,  dlatego wszystko jest filmowane i każdy policjant wie, że akurat w tym przypadku wszystko co zrobi będzie dokumentowane.  Dlatego też niw wierzę w te banialuki, juz zresztą kilka razy policja pokazywała nagrania sprzeczne z podobnymi skargami. Ale nagłaśniane zawsze tylko tylko takie wyssane z palca historie.  Zgadzam się,  że często policja sobie pozwala przy aresztowaniach ulicznych awanturników,  ale w tym przypadku mało to prawdopodobne. 
    Podziękowali 3Rogalikowa Klarcia Elf77
  • Co by nie robila, policja nie jest od wyciągania konsekwencji i poniżania kogokolwiek. A co do nagrań - są z komendy?
    Podziękowali 3stephanos Wilfrid persa

  • aborcjoniści ze Strajku Kobiet powiadasz? tego samego co dziś gra z Owsiakiem?
  • Tak.  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy miała poparcie ze strony Radia Cosmo (nadaje także dla Polonii). 
    Wiodący główną rolę, w sekcji polskiej dziennikarz Tomasz Kycia (wychowanek carlsberskiego ośrodka) cieszący się dużą sympatią Polonusów, opublikował w mediach społecznościowych i nadał w Radiu, że:


    Niewątpliwie przełoży się to na wysokość datków do puszek.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Na jakiej podstawie stwierdzasz u tej kobiety zaburzenie psychiczne? Można napisać, że kłamie, ale żeby od razu lecieć z diagnozą. Żeby stwierdzić mitomanie, podobnie jak inne przypadłości, trzeba wykonać szereg badań, nie wystarczy styl pisania
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.