Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bilety do kościoła

Tego doczekaliśmy:-(
«1345678

Komentarz

• Ciekawe czy wróci instytucja koników
  • widać że jednego syna trzeba wydelegowac do seminarium 
  • edytowano 28 marzec
    @Prayboy, dla mnie nic  nowego. Juz spotkałam się z rezerwacją uczestnictwa na telefon.
  • Cieszmy się, że nie zamknięto w ogóle.

U nas celebracje w wielki czwartek i piątek rozłożono na dwie tury. Podobnie jak wczesniej pasterkę. Jest to jakieś rozwiązanie.
  • Wanda powiedział(a):
    widać że jednego syna trzeba wydelegowac do seminarium 
    Taką myśl też dziś mialam, ze Ksiądz w rodzinie bardzo ważny.
    I że trzeba zadbać o powołania.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wanda powiedział(a):
    widać że jednego syna trzeba wydelegowac do seminarium 
    Jeden jest ministrantem ma wstęp wolny.
  • Ten joke w z wysyłaniem syna do seminarium to puszkę Pandory tu może otworzyć.

Z probszczem warto żyć dobrze. 

Ów człowiek, rzecz jasna, musi mieć swoisty cechy.
  • Kto ma księdza w rodzinie tego bieda ominie brzmi staropolskie przysłowie
    Podziękowali 2Berenika Klarcia
  • U nas, od dziś, 4 ministrantów, ja w chórze. Damy radę jakoś. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Berenika powiedział(a):
    Cieszmy się, że nie zamknięto w ogóle.

U nas celebracje w wielki czwartek i piątek rozłożono na dwie tury. Podobnie jak wczesniej pasterkę. Jest to jakieś rozwiązanie.
    Jasne, zawsze jest jakieś wyjście... 

Cieszmy się, że  nie zamknęli, przy czym w obecnej  sytuacji ciężko znaleźć w sobie radość.
  • A akie widzicie rozwiązanie na te limity. Ja się zastanawiam mocno ci zrobić? Szczególnie w takich miejscach gdzie są ludzie, którzy zaraz dzwonią po policję i policja łazi po kościele i spisuje, wyprasza ludzi.
  • Straszna świnia i szuja trzeba być, żeby dzwonić po policję. Nie rozumiem, jak można się tak zachowywać.
    Podziękowali 1Elf77
  • Rejczel powiedział(a):
    Straszna świnia i szuja trzeba być, żeby dzwonić po policję. Nie rozumiem, jak można się tak zachowywać.
    Myślisz?
    Zawsze sądziłam, że to raczej strach kieruje dzwoniacymi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jakby się tak bał jeden z drugim to by siedział w domu i oglądał on line.
    Podziękowali 1siostraKasik
  • Jak Judasz...wyszedł z wieczernika i poszedł nakapować. Tak tu - wyszedł ze świątyni, łap za telefon i dzwoni na milicję..... :#
  • My już drugi raz zmieniamy kościół przez donosy. Szwajcarzy zaglądają podczas mszy czy przestrzegamy zasad i jak coś nie pasuje to siup na skargę. Też nas nagrywali z ukrycia ile osób wychodzi z kościoła. Teraz mamy kościół taki na uboczu bardzo. Oby i tutaj się nie doczepili.
  • Trzeba było pojechać z nami na wycieczkę do Poświętnego koło Opoczna. Tutaj obostrzeń nie ma.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Trzeba było pojechać z nami na wycieczkę do Poświętnego koło Opoczna. Tutaj obostrzeń nie ma.
    Wierna jestem swojej parafii  <3
    Podziękowali 1Maciek_bs
  • U nas rozwiązanie jest takie: 15 osób w kościele, reszta pod kościołem - tu limitu nie ma. Dziś staliśmy pod kościołem.
    Podziękowali 1M_Monia
  • U nas tak samo, w kościele zgodnie z limitem, reszta pod kościołem i ma chórze. Ksiądz postawił pod kościołem bardzo dużo ławek, zmieszczą się wszyscy chętni :)
    Podziękowali 4Agmar Aga85 ewaklara Klarcia
  • Nasz duży bol
    Córka przystępuje do I Komunii św w Wielki Czwartek. W kościele może z nią być tylko 1 z rodziców  :'(

• Proboszcz mówi że ścisle trzymanie się limitów w kościołach było postawione jako warunek ich nie zamykania 
  • U nas proboszcz mężczyznom proponuje dołączenie do służby liturgicznej :) 
  • edytowano 28 marzec
    Wszystko zależy od kościoła. U nas jest tak dużo osób ze służby liturgicznej, szafarze, ministranci z wielodzietnych rodzin, dwie schole. Także nikogo nie trzeba zachęcać. Raczej odwrotnie.

• Rejczel powiedział(a):
    Jakby się tak bał jeden z drugim to by siedział w domu i oglądał on line.
    Dzwonią tez ludzie z sąsiedztwa, którzy widza ile osób wchodzi, a nie uczestnicy. 
    Pamiętaj Rejczel, ze wiele osób jest przekonanych, ze to jest bardzo niebezpieczne i ze w ten sposób chroni innych przed zakażeniem. Nie zawsze to są szuje...
    Podziękowali 3MonikaN Polly Klarcia
  • Zakażenie nie jest najgorszym, co może spotkać danego człowieka. Zabicie ducha może być droga do powolnej śmierci ciała. I nie stawalabym w obronie donosicieli.
    Podziękowali 3Joannna Aniuszka Berenika
  • Może niech ci wielce zatroskani o dobro drugiego człowieka tak Lidla albo Biedronkę obserwują przez lornetki i przez firanki i niech tam podzwonia trochę. Obłęd w ciapki.
    Podziękowali 2mmaj333 Aniuszka
  • edytowano 28 marzec
    Moja przyjaciółka pracuje w szpitalu covidowym, w jej oczach sytuacja wygląda inaczej. Mówi, że faktycznie jest bardzo źle. 
    Co do Lidla i biedronki, to zapewne tez są  donosy dotyczące nieprzestrzegania zaleceń. Napewno klienci dzwonia na policję, gdy ktoś jest bez maseczki, bo sama widziałam taka sytuacje. 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.