Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szczepmy się.

2456735

Komentarz

  • Masz rację, za zmarnowanie tego miliarda na promocję kiepskiego produktu prywatnej firmy, osoby decydujące powinny iść do więzienia.
  • "Na 99,9 proc. obstawiam, że ludzie pokroju G. Brauna, którzy teraz pyszczą o zniesienie ograniczeń, gdy będziemy mieli powtórkę z rozrywki i wypełnią się szpitale, będą domagali się dymisji rządu. Oni chyba specjalnie to robią, w ramach "obalimy ten rząd" - ewentualne ofiary nie mają dla nich znaczenia."
    -----------------------
    Nie przypuszczałam, że po 2 latach "pandemii" można jeszcze takie bzdury wypisywać.


  • @Klarcia, możesz wyjaśnić, po co założyłaś ten watek? Przekonani już się zaszczepili. Pozostali zrobią to ewentualnie pod przymusem, a ten jest niemoralny i na dodatek niekonstytucyjny. 
    Podziękowali 1Izka
  • Ula powiedział(a):
    Na bardzo skromnym przykładzie mnie i mojej siostry zaobserwowaliśmy pewne anomalie związane z układem rozrodczym. 
    Możesz podać szczegóły ? może być na priv
  • edytowano wrzesień 2021
    Hamal powiedział(a):
    Ula powiedział(a):
    Na bardzo skromnym przykładzie mnie i mojej siostry zaobserwowaliśmy pewne anomalie związane z układem rozrodczym. 
    Możesz podać szczegóły ? może być na priv

    Nieważne... chodzi o to aby siać panikę. Typowe.
  • Hej, hej, bawmy sie!
    Hej, hej szczepmy sie!
    Bo wszyscy Polacy ...
    Podziękowali 1Aneta
  • Hej hej chorujmy można też zaśpiewać.
  • edytowano wrzesień 2021
    Do żony do szpitala trafił właśnie niezaszczepiony15 latek z fanatycznej rodzinki przeciwnej szczepieniom. Dusi się z covidem. Śpiewaj sobie dalej. Triumf ciemnoty. 
    Podziękowali 3Quintana Aga85 Klarcia
  • Leczmy się, szczepienia nie są skuteczne.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Cóż, ja się zaszczepiłam. I piszę o swoich obserwacjach. Ciekawa jestem czy inne kobiety też mają po szczepieniach zaburzenia miesiączkowania? W sumie o ile znajomi opowiadali o odchorowywaniu szczepienia, o tyle sprawy okolomiesiaczkowe są dość intymne i do tego odsunięte w czasie - miesiąc, półtora.
  • ani jednego
  • chyba laryngolog, ale nie jestem pewna
  • Laryngolog dziecięcy. 
  • Do 9 czerwca br. od początku pandemii na covid zmarło 3 dzieci (dane Ministerstwa). Nie podano, czy miały choroby towarzyszące. Serio trzeba szczepić dzieci? przecież to młode organizmy. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, czy szczepionka im nie zaszkodzi bardziej, czy nie wywoła skutków w przyszłości. Korzyść musi przewyższać zagrożenie. Być może są dzieci, którym covid zagraża, ale to zdecydowana mniejszość. Nie dajmy się zwariować. 
    A ten chłopiec @Prayboy to całkiem zdrowy wcześniej był? 
    Podziękowali 1Joannna
  • Ula powiedział(a):
    Cóż, ja się zaszczepiłam. I piszę o swoich obserwacjach. Ciekawa jestem czy inne kobiety też mają po szczepieniach zaburzenia miesiączkowania? W sumie o ile znajomi opowiadali o odchorowywaniu szczepienia, o tyle sprawy okolomiesiaczkowe są dość intymne i do tego odsunięte w czasie - miesiąc, półtora.
    W UK kilkanaście tysięcy przypadków. Okres nieraz po 14 dni z rzędu. Robią, co mogą, by sprawę zamieść pod dywan i nie przyjmować zgłoszeń.
  • Pewna bardzo znana pani ginekolog nagrała film, gdzie mówi wyraźnie, że nie szczepiła się i nie poleca, bo widzi ogromną ilość zaburzeń miesiączkowania, krwotoków, wypadania części macicy itd..... do tego chorują nie tylko zaszczepione kobiety ale także te, które z nimi przebywają. 
  • Gosia5 powiedział(a):
    Do 9 czerwca br. od początku pandemii na covid zmarło 3 dzieci (dane Ministerstwa). Nie podano, czy miały choroby towarzyszące. Serio trzeba szczepić dzieci? przecież to młode organizmy. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, czy szczepionka im nie zaszkodzi bardziej, czy nie wywoła skutków w przyszłości. Korzyść musi przewyższać zagrożenie. Być może są dzieci, którym covid zagraża, ale to zdecydowana mniejszość. Nie dajmy się zwariować. 
    A ten chłopiec @Prayboy to całkiem zdrowy wcześniej był?

    Z otyłością i astmą. Tym bardziej nie rozumiem postawy jego rodziców. Nie chodzi o umieranie ale o powikłania po covidzie. Tak trzeba szczepić ponieważ obecny wariant jest dla nich groźny. Szczepionka im nie zaszkodzi bardziej to niczym nie podparte straszenie. 
  • edytowano wrzesień 2021
    aga---p powiedział(a):
    Pewna bardzo znana pani ginekolog nagrała film, gdzie mówi wyraźnie, że nie szczepiła się i nie poleca, bo widzi ogromną ilość zaburzeń miesiączkowania, krwotoków, wypadania części macicy itd..... do tego chorują nie tylko zaszczepione kobiety ale także te, które z nimi przebywają.

    Jedna pani drugiej pani...jak w maglu. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wiesz co, zdopingowałes mnie - postaram się zgłosić gdzieś moje obserwacje, tylko niby gdzie?
  • edytowano wrzesień 2021
    Fikcja powiedział(a):
    Ula powiedział(a):
    Cóż, ja się zaszczepiłam. I piszę o swoich obserwacjach. Ciekawa jestem czy inne kobiety też mają po szczepieniach zaburzenia miesiączkowania? W sumie o ile znajomi opowiadali o odchorowywaniu szczepienia, o tyle sprawy okolomiesiaczkowe są dość intymne i do tego odsunięte w czasie - miesiąc, półtora.
    W UK kilkanaście tysięcy przypadków. Okres nieraz po 14 dni z rzędu. Robią, co mogą, by sprawę zamieść pod dywan i nie przyjmować zgłoszeń.
    A na Placu Czerwonym podobno rozdają Mercedesy. A nie... To w Warszawie. I nie rozdają ale kradną. Halo Radio Erewań. Dobry pasujący nick btw.
    Desant od celebrytki Sochy. Jak tam licytacja spalonego sprzęgła?
    Podziękowali 1Klarcia
  • A to, że kogoś to osobiście tu dotyka po szczepieniu to nieważne? Bo wszystko co negatywne to erewań, dlatego nie ufam szczepieniom. Sama odczułam z dzieckiem, nikt nie przyjął nopu, choć po drugiej dawce to samo było, trzeciej nie pozwoliłam dać, a objawy po kilku miesiącach minęły, ale to oczywiście tylko przypadek.
    Podziękowali 1Elf77
  • Dla mnie osobiście, temat ze szczepieniem jest jak w tym kawale: lasu nie widać, bo go drzewa zasłaniają. Przyczyny tego cyrku ze szczepieniem na kowit nie widać, bo ludzie się ze sobą sprzeczają.

    Jest to kolejny wymysł, aby nie dostrzec tragedii, która dotyczy ludzi mocno uzależnionych. Chodzi mi o tych uzależnionych od władzy. Podobno nie ma takiej substancji, która mogłaby tak mocno uzależniać jak władza. I jeżeli ludzie zaczynają dostrzegać dysfunkcje osób uzależnionych od władzy, to tacy władzoholicy czują się zagrożeni. I wymyślają jakiś temat, aby ludzie się nim zajęli. Bo w innym przypadku mogą być groźni dla ich ulubionego nałogu.

    Mimo że nie używam prawilnych metod walki z owym wirusem, to według mojego rozeznania wirus nie ustępuje. Teraz już puszczam raz na tydzień program z polskimi mutacjami i obserwuje poprawę u najbliższych. W poprzedniej "fali" wystarczyło zapodać raz na miesiąc. Dziwna sprawa, że zaostrzyły się kaszle, katary i inne choroby "przeziębieniowe" u mojej młodzieży.
  • Ula powiedział(a):
    Wiesz co, zdopingowałes mnie - postaram się zgłosić gdzieś moje obserwacje, tylko niby gdzie?
    Ja przechorowałam szczepienie ale doktor powiedziała że i tak nie zostanie to uznane jako NOP mimo że pogorszenie stanu zdrowia nastąpiło kilka godzin po szczepieniu.
  • ale przecież "przechorowanie" po szczepieniu to żaden NOP :-)
  • Zrozum, nie chodzi o chwilowe pogorszenie samopoczucia i ból ręki, bo na to byłam przygotowana, tylko o reakcje czesci ciała teoretycznie nie zwiazanej z chorobami płuc.
  • edytowano wrzesień 2021
    Brzmi enigmatycznie. Nie wiesz czym to było spowodowana a może autosugestia?
  • Niekoniecznie chcę sie zwierzać całemu światu. Sprawa byla bardziej zaskakująca niz zwykle rozregulowanie terminów miesiączki jak u innych
  • yhm. nie musisz nikt tego nie oczekuje.
  • edytowano wrzesień 2021
    Prayboy powiedział(a):
    ale przecież "przechorowanie" po szczepieniu to żaden NOP :-)
    Czym jest NOP - odsyłam do strony rządowej, bo widzę elementarne braki w tym zakresie:)

    https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne#:~:text=Zaburzenie stanu zdrowia, które wystąpiło,jest dłuższe niż cztery tygodnie.

    U mnie nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia kilka godzin po szczepieniu. I nie było to ból ręki czy nawet nudności.
    Podziękowali 1agnieszkamama
  • kolejna tajemnica
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.