Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dość lewackiej propagandy na forum

13567

Komentarz

  • Nie wiem. Nie interesują mnie intencje poszczególnych osób dlaczego odeszły. Nie wzbudza to mojej ciekawości nawet ani nie leży w moim interesie. Nie odniosłam takiego wrażenia przy rozłamie. Nikt oficjalnie nie napisał w ten sposób. A dwa uważam to za kiepski pretekst do rozłamu.

  • Owszem, było to wielokroć pisane przez różne osoby.
  • Nie zauważyłam. Nie zauważyłam też że to ludzie z RSŻ. Że z Klarcią mają problem? No bo mieli, ale nie zauważyłam żeby byli o nią zazdrośni z powodu jej towarzyszenia KS. Blachnickiemu.
    Do tej pory sporo osób ma problem z Klarcią. Z jej sposobem ekspresji głównie. I z wyskakiwaniem tego nicka w każdym wątku. 
    Ja z nią problemu nie mam ale mam duży dystans do siebie i do ludzi a już do nicków na forum, pod którymi się kryją nieznane mi osoby a takim kimś jest dla mnie Klarcią nie zaprzątam sobie głowy. Ot czasem wymienię nawet parę myśli. 
    Uważam że rozłam wyszedł na szkodę orgowi. Ale myślę że to se ne vrati i szat nie rozdzieram.
    Mam kontakt i z obecnymi i tymi co odeszli. 
  • Z ludzi którzy zrobili rozłam przychodzi mi na myśl Tecumseh, ale on chyba nie był w RŚŻ, ani mu Klarcia nie przeszkadzała.
    Podziękowali 1Klarcia
  • > Uważam że rozłam wyszedł na szkodę orgowi

    Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, tak jest i tym razem. Ktoś odszedł, a ktoś pozostał. Może to była osoba, na którą wcześniej nie zwracałem uwagi, bo nie należała do tych najbardziej widocznych. Myślę, że teraz na forum jest fajniej, relacje są bardziej autentyczne.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
    Z ludzi którzy zrobili rozłam przychodzi mi na myśl Tecumseh, ale on chyba nie był w RŚŻ, ani mu Klarcia nie przeszkadzała.
    On miał dosyć ataków Tomasza od Ewy, który go strasznie sponiewierał. No i sobie poszedł - szkoda, bo nie mam na niego namiarów, a chętnie bym kontynuowała znajomość. :(
    Teraz widzę, że i Tomasz chyba się stracił, ale jego mi nie szkoda.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > Uważam że rozłam wyszedł na szkodę orgowi

    Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, tak jest i tym razem. Ktoś odszedł, a ktoś pozostał. Może to była osoba, na którą wcześniej nie zwracałem uwagi, bo nie należała do tych najbardziej widocznych. Myślę, że teraz na forum jest fajniej, relacje są bardziej autentyczne.


    Przyznam, że nie rozumiem. To była przedtem bieda czy teraz jest bieda? Bo to się kupy nie trzyma, co piszesz.

    O ile sobie dobrze przypominam, to paragrafami Ty sypałeś do przyjaciół. Mam akuracik inną jednak interpretację tego, kto przyjaciół w biedzie zostawił. Ale jak lubisz żyć z wypieraniem, to cóż, można twierdzić, że jest fajniej i relacje są bardziej autentyczne.
    Chooooć - być może i tak - bo już mniej się można bać, że wrzucisz za karę do poczekalni za to, że się z Tobą nie zgadzało. Na ten przykład. Jest jakaś alternatywa.
    Podziękowali 2mamababcia madzikg
  • Wedlug mnie w anonimowości nie ma nic złego. W poznawaniu się też, ale nie każdy jest na to gotowy. 
  • @Rien, miło, że wpadłaś, żeby przypomnieć klimaty sprzed rozłamu. Ufff, jak dobrze, że tego już nie ma. Niech teraz inny admin się męczy :)
    Podziękowali 1Joannna
  • > notorycznie wyzywala i obrażala ludzi

    Tak, nazywając ich "barankami". Zbrodnia po prostu.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > notorycznie wyzywala i obrażala ludzi

    Tak, nazywając ich "barankami". Zbrodnia po prostu.
    Spadaj @Maciek na drzewo i banany prostuj.







    Też spoko?  Ale przecież wiesz, że nie chodzi o to, co pisze Klarcia, tylko o różne standardy.
    Podziękowali 1madzikg
  • No tak, i ten protekcjonalny ton. Też już się odzwyczaiłem.
  • No przecież. Teraz jest super. Ogólna jest większością, nie ważne w jakich tematach byle dużo. Tak, jak postulowales.
    Gratulacje.
  • Ja myślę, że powinnaś założyć własne forum.
  • Mnie się podobało przed rozłamem. Teraz niewiele się różni od Facebooka i grup tematycznych tam. 
    Forum własnego nie potrzebuję. 
    Podziękowali 2jan_u madzikg
  • > Odmiana.

    U nas to standard.
  • > "w realu po pysku byś ode mnie dostała"

    O biciu po pysku wielu forumowiczów pisało, o szujach i kanaliach też.
    Podziękowali 2Klarcia Aniela
  • > Nie sądzę

    Jesteś tu gościem, możesz nie znać zasad.
  • Możesz sprawdzić w wyszukiwarce. Zresztą PawełK odpowiedział wtedy Klarci w bardzo wulgarny sposób.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > "w realu po pysku byś ode mnie dostała"

    O biciu po pysku wielu forumowiczów pisało, o szujach i kanaliach też.
    Kto? Nie znam żadnej takiej osoby poza Klarcią, No, jeszcze Prayboy ma teskty ponizej jakiekolwiek normy.
  • Możesz sprawdzić w wyszukiwarce. Zresztą PawełK odpowiedział wtedy Klarci w bardzo wulgarny sposób.
    Nie pamiętam, możliwe, akcja wyzwala reakcję.
    Dzięki za kilkanaście lat możliwości bycia tutaj, forum zmieniło mój punkt widzenia w wieku kwestiach.
    Niestety w tej chwili nie widzę jakości dodanej względem innych for, innego punktu widzenia, na stronie zaczynają rządzić lewaccy ewangeliści, raczej te same opinie co na Onet czy FB. Jak będę miał ochotę ewangelizować i walczyć to mogę iść tam, tutaj raczej było miejsce oddechu.

    Tak, że zamierzam za kilka dni zamknąć konto.
    Jeżeli ktoś chce utrzymać ze mną kontakt, proszę o mail na priv.
    Pozdrawiam i dzięki.


    Podziękowali 4Ata Leli zbyszek madzikg

  • Każdy ma wybór, czy zgłasza wpis do moderacji, czy reaguje w inny sposób. Skoro PawełK wybrał to drugie, czemu masz do mnie pretensję?
  • Maciek_bs powiedział(a):

    Każdy ma wybór, czy zgłasza wpis do moderacji, czy reaguje w inny sposób. Skoro PawełK wybrał to drugie, czemu masz do mnie pretensję?
    Jeżeli coś takiego napisałam, to na pewno była uzasadniona reakcja - nie pamiętam o co chodziło, ale rzadko strzelam ostrymi nabojami.
  • Przykro mi bardzo. Te kilka lat tu było dla mnie bardzo ważnych. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Teraz chyba jednak nie widzę powodu,  by tu zostać. Bardzo mi przykro,  naprawdę. Nic na siłę jednak.  Starzy forumowicze nie są mile widziani, jak widać.
    Bardzo proszę @Maciek_bs o wykreślenie mnie z listy użytkowników forum. Nie musisz kasować moich postów. 
  • Maciek_bs powiedział(a):
    To czemu nie piszesz w wątkach o wielodzietności? MSPANC.PL
    Masz rację- nieczęsto i niedużo piszę.
    Nie piszę, bo bywam nieczęsto, więc nie będąc na bieżąco wątki takowe trudno mi znaleźć (przysypują je społeczno-polityczno-pandemiczne, gęsto obstawiane), a często też widzę jak dryfują w inne strony.
    A poza tym chyba się starzeję i zaczynam mieć tak, jak mówił mój wykładowca:
    Ci, z którymi chciałabym rozmawiać, nie mają czasu, z tymi, którzy chcą ze mną rozmawiać, nie chce mi się rozmawiać. Zostaje kilku przyjaciół i najbliższa rodzina - i odkrywam, że to mi wystarcza...
    Czas na młodszych, ale nie chcę kasować konta, w końcu dużo nie pisałam, może jeszcze się przydarzy :)))
    Podziękowali 4jan_u Elf77 Basja madzikg
  • mamababcia powiedział(a):
    Przykro mi bardzo. Te kilka lat tu było dla mnie bardzo ważnych. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Teraz chyba jednak nie widzę powodu,  by tu zostać. Bardzo mi przykro,  naprawdę. Nic na siłę jednak.  Starzy forumowicze nie są mile widziani, jak widać.
    Bardzo proszę @Maciek_bs o wykreślenie mnie z listy użytkowników forum. Nie musisz kasować moich postów. 
    Bez Ciebie dla mnie to forum nie ma już żadnego znaczenia . Tyle dawałaś innym, mnie. Konkretna osoba z chęcią pomocy, każdej potrzebującej osobie . 

    Bardzo dziękuję za te wszystkie lata z Tobą na forum . 
    Podziękowali 2mamababcia madzikg
  • edytowano październik 2021
    @Maciek_bs uważam forum za bardzo cenne. Jestem i będę tutaj.
    Niemniej daleko mi do spojrzenia , ze nic takiego się nie stało lub Ruch Światło-Życie nabruździł.
    Czas pokaże, ale dla mnie nie pójście swoją drogą, ale pojednanie jest najpełniejszą kontynuacją, tego co od lat tu się dzieje.
    +++
    Podziękowali 3Avq mamababcia Laf2011
  • > Starzy forumowicze nie są mile widziani, jak widać.

    Bynajmniej. Na forum nic się nie zmieniło poza wprowadzeniem zasad, które były zgłaszane na początku roku. Pomyśl, kto Tobą manipuluje, że dochodzisz do takich wniosków. Bo widzę ciekawą rzecz, że proszą o skasowanie konta osoby wrażliwe i oddane innym, a ci, którzy nakręcili całą aferę wcale kont nie kasują, tylko podpuszczają innych i dolewają oliwy do ognia.
    Podziękowali 1Klarcia
  • > Ruch Światło-Życie nabruździł

    Nikt tak nie twierdzi, nabruździł ten, który zawsze dzieli. I jak widać, ma używanie.
    Podziękowali 1Fikcja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.