Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dość lewackiej propagandy na forum

12357

Komentarz

  • edytowano październik 2021
    Kajla powiedział(a):


    ;)

    Jak człowiek był młody to nie widział ile złego przynoszą owoce marksizmu, to i zainteresowania obracały się bardziej w kierunku słuchanej muzyki. Myślę, że na tym polega dojrzałość, że łatwiej potrafimy zdiagnozować problem i nie poprzestajemy tylko na objawach wizualnych czy akustycznych.
    Podziękowali 1Klarcia
  • w kontaktach prywatnych nie dzieli, bo się te tematy omija
    Podziękowali 1Berenika
  • Kajla powiedział(a):
    A może po prostu religia i polityka nie dzieliła kiedyś aż tak jak dziś.
    Dzieliła jeszcze bardziej. Były ofiary śmiertelne. Teraz mamy oazę spokoju i gdyby nie podsycanie waśni w mediach ludzie by sobie żyli jak w raju. A władza która nie spełniałaby oczekiwań szybko wynoszona by była na taczkach. Niestety media zapewniają bezpieczeństwo politykom, bo społeczeństwo przez nie nie ma takiej siły żeby się zjednoczyć.
  • Kajla powiedział(a):
    Ofiary smiertelne w sporach miedzy szeregowymi obywatelami? Bo o tym pisze, nie na linii obywatele-komunistyczny rzad
    Weź Ty się lepiej doucz historii.
  • E tam, na wsi na święta bluzgi leciały jedni na drugich z powodu polityki, 20-30 lat temu ...
  • edytowano październik 2021
    Mój tata kiedyś głosował na SLD, teraz na PiS. Zmienił się przez to choćby w rozmowach z ludźmi. 

    Kiedyś mam wrażenie, mimo wszystko lżej mu się rozmawiało z innymi o polityce a teraz stał się taki nerwowy, ciężko powiedzieć. 

    Chociaż teraz lewica też jest bardziej wkurzająca i może lepiej ze ich nie popiera, ale no, zmienił się. TVP włączone codziennie. 
  • I bardzo dobrze bo konkurs chopinowski był właśnie na TVP.
    Na TVN jest tylko Ukryta Prawda.
    Jakim tłumokiem musi być leming skoro ogląda tą stację... 
    Podziękowali 1Aniela
  • Wogóle dobre...Ukryta Prawda a zaraz po niej Fakty..:-)

    Hehehe
    Cała prawda cała dobę

    Podziękowali 1Aniela
  • "Cała prawda cała dobę" i mamy tabuny tłumoków :D
  • @Prayboy @Aniela Sami oglądacie TVN, że wiecie co tam leci? 
  • edytowano październik 2021
    Zachowujesz się jak typowy przedstawiciel prawicy teraz. Lewicy oczywiście nie lepsi są. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy @Aniela Sami oglądacie TVN, że wiecie co tam leci? 
    Ja poznaję po owocach, tzn. obserwuję osoby oglądające TVN, słucham, jak opowiadają o swoich poglądach, jak rozeznają rzeczywistość, w której żyję.

    Raz obejrzałam jakiś program w TVN (ktoś zalinkował na FB), ledwo wytrzymałam do końca (obrażał moją rozumność jako człowieka) i myślałam, że to nie poważny program, ale jakiś kabaret. :D Na inne szkoda mi czasu.
  • Dlaczego miałoby obrażać mój rozum? To przecież prawda. Tak, Bruksela pozwala Hiszpanom pałować ludzi, a wtrąca się do gospodarowania polskimi lasami. To nie wiesz o tym? Wydaje Ci się to niepradopodobne?! He, he, he.
    Podziękowali 1In Spe
  • Mam gdzieś co leci na TVN czy TVP ale przez te głupie stacje tysiące ludzi się całkiem ogłupia.

    @Aniela A czy to ty nie pisałaś że od 20 lat słuchasz tylko i wyłącznie RM? 
  • paulaarose powiedział(a):
    Mam gdzieś co leci na TVN czy TVP ale przez te głupie stacje tysiące ludzi się całkiem ogłupia.

    @Aniela A czy to ty nie pisałaś że od 20 lat słuchasz tylko i wyłącznie RM? 
    Nie od 20, ale od 27 lat. I nie tylko i wyłącznie. Głównie słucham tej stacji. Nie da się słuchać dwóch, trzech czy czterech stacji jednocześnie i jeszcze oglądać tv, nieprawdaż?
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Dlaczego miałoby obrażać mój rozum? To przecież prawda. Tak, Bruksela pozwala Hiszpanom pałować ludzi, a wtrąca się do gospodarowania polskimi lasami. To nie wiesz o tym? Wydaje Ci się to niepradopodobne?! He, he, he.
     :D :D :D :D :D  
    No i z czego się śmiejesz? Gdyby dalej rządziło PO-PSL-SLD to nie mielibyśmy już państwowych lasów. A naciski na rządzących wciąż są, aby tak było. Naciski z Brukseli. Ty nie wiesz, co sie w Polsce dzieje.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Szyszko to fachowiec, co zapłacił chorobą i śmiercią za swoje zaangażowanie.  Ceniony na całym świecie fachowiec został rozjechany przez media i wstrętny hejt.  
    Podziękowali 1Aniela
  • Zuzapola powiedział(a):
    Szyszko to fachowiec, co zapłacił chorobą i śmiercią za swoje zaangażowanie.  Ceniony na całym świecie fachowiec został rozjechany przez media i wstrętny hejt.  
    O. To ciekawe. 
    Kto go tak cenil? 
  • A co jest niby nie tak jak właściciel działki ma prawo wyciąć drzewo, które mu przeszkadza lub potrzebne jest naopał. Straszne takie było, że nie musiał żebrać o zgodę urzędnika i płacić za nią haraczów.
    Podziękowali 2Aniela paulaarose
  • edytowano październik 2021
    kociara powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Szyszko to fachowiec, co zapłacił chorobą i śmiercią za swoje zaangażowanie.  Ceniony na całym świecie fachowiec został rozjechany przez media i wstrętny hejt.  
    O. To ciekawe. 
    Kto go tak cenil? 
    Znawcy tematu, leśnicy jak np mój szwagier, leśniczy z mojej wsi, zootechnik-pszczelarz mój mąż i wszyscy zajmujący sie lasami, gospodarką leśną, rolnictwem. których znam osobiście, z którymi studiowałam na SGGW
  • Aż nie wierzę, że zgodzę sie  z joachm1. Z tego co pamiętam to, to miało przezde wszytskim ułatwić życie osobom fizycznym.

    https://bezprawnik.pl/lex-szyszko/
  • joachm1 powiedział(a):
    A co jest niby nie tak jak właściciel działki ma prawo wyciąć drzewo, które mu przeszkadza lub potrzebne jest naopał. Straszne takie było, że nie musiał żebrać o zgodę urzędnika i płacić za nią haraczów.
    Dokładnie. No jak ktoś nie ma działki i drzew to nie wie o co chodzi. Wierzy, co mu TVN powie :D
  • Najwięcej u nas wycięło miasto,  wcale nie rządzone przez PiS,  ciekawe dlaczego nikt nie czepia się miast, miasteczek, które zadecydowały o tak rujnujących wycinkach? Bo czepiają się tylko z powodów politycznych. Też jestem oburzona na te wycinki, zamieniają centra miast w betonowiska i mogą bezkarnie.
    Podziękowali 1paulaarose
  • @dziewczynarabina Nam dzrewo prawie spadło na dom. Wszystkich nie wycięliśmy, nawet bym protestowała. Lecz najgorsza jest betonoza. Dramatyczny trend. 
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Wogóle dobre...Ukryta Prawda a zaraz po niej Fakty..:-)

    Hehehe
    Cała prawda cała dobę

    Masz na myśli ramówkę TVNu? 
    Wyglada na to, ze znasz ja lepiej niż niejeden „lewak” ;)
    Noi?
  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy @Aniela Sami oglądacie TVN, że wiecie co tam leci? 
    Oczywiście że  czasem oglądam Fakty.
    Jak za wcześnie włączę natykam się na ten program...pasza dla lemingów.

  • edytowano październik 2021
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Wogóle dobre...Ukryta Prawda a zaraz po niej Fakty..:-)

    Hehehe
    Cała prawda cała dobę

    Masz na myśli ramówkę TVNu? 
    Wyglada na to, ze znasz ja lepiej niż niejeden „lewak” ;)
    Noi?
    No i sam sobie odpowiedz - na kogo TVN ma większy wpływ - na Ciebie, który to oglądasz, czy na mnie, nie mającej żadnej telewizji.
    I co z tego że nie masz żadnej telewizji ...
    Masz wyborczą Onet oko press... jedno i to samo
    Książki historyczne czytasz?
    Montaż Wołkowa czytałaś?
    Tukidydesa?
    Plebaniaka?

    To tyle wiesz ile zjesz ( z sieci )
    Podaj listę swoich lektur z ostatniego roku to pogadamy :-)
    (Tokarczuk się nie liczy)


    Telewizje ogladam przez 2 procent wolnego czasu chyba że jest koncert chopinowski wtedy przez 99 procent 
  • Uciekasz od odpowiedzi. 
  • Co jest typowe
  • Nie jesteś partnerem do rozmowy.
    Nie znasz historii nie czytasz książek historycznych.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.