Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opętanie

13

Komentarz

  • Dlaczego nie?
  • Biznes Info powiedział(a):
    Bo to jest mój sposób radzenia sobie ze strukturami zła. Czy myślisz że np tak łatwo było mi zrezygnować z chodzenia do Kościoła Parafialnego? A jednak zrobiłem to bo zbyt dużo poczucia krzywdy to generowało. Modlę się w tej intencji by Bóg zaleczył pewne rany i nadal mam Wolę tam powrócić.

    Czy myślisz że w pracy łatwo mi wstrzymywać rządzę odwetu na pewnych osobach, tym bardziej że mam okazję? A jednak liczę że Bóg wyleczy zarówno mnie, jak i krzywdzące mnie osoby.

    I tak jest wszędzie. Nawet z orgiem wiązałem pewne nadzieje. I wciąż ufam że Bóg przeprowadzi tutaj Swoje Dzieło. 
    no widzisz, to masz już jedan znak, wiesz że łapacz snów nie jest obojętny, wyrzuć to.
  • „Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” 1Tes 5,22
    _________

  • spytaj jakiegokolwiek księdza skoro nie przekonuje cię to co piszę
  • Nie jest moją własnością i to szanuję. Jak córką mnie posłucha, zwycięstwo będzie podwójne.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano kwiecień 2023
    jeszcze raz - jeśli dziecko jest niepełnoletnie - masz wszelkie prawo zrobić co uważasz. 
    Moja mama zerwała mi ze ścian plakaty satanistyczne i jestem jej wdzięczny.

    Podziękowali 1Biznes Info
  • chyba dziecko wie że je kochasz i chesz dla nie go jak najlepiej, kwestia odpowiedniej rozmowy i argumentacji.

    Podziękowali 1Biznes Info
  • Jak narazie traktuję ten łapacz jako ozdobę tylko potencjalnie niebezpieczną. Imo gorsze jest demonizowanie. 
  • nie ma czegoś takiego jak demonizowanie. Ozdób jest mnóstwo rodzajów, przecież ładna budda to też ozdoba, ładna maska afrykańska też. 
  • myślę że skoro to prezent to jest wartośc sentymentalna i może być trudno. 
  • @Pray
    a co powiesz na temat zespołu, który wspólnie lubimy? Aniołkami nie są i pewnie wiesz o co chodzi, nie mówiąc o tym co ich przodkowie tutaj wyczyniali
    Podziękowali 2Prayboy Biznes Info
  • edytowano kwiecień 2023
    mi to już nic nie zaszkodzi. Poza tym są o wiele gorsze zespoły np. Spectra Paris.
    nasz zespół to jednak spektakl i trochę teatr.
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano kwiecień 2023
    Stonesi, Beatlesi, są o wiele gorsi. Nawet gorsi od wielu metalowych kapel.
    Np. kawałek Imagine to przecież hymn New Age, nie mówiać o Satisfaction albo Sympathy to  the Wiadomo Kto
    Podziękowali 1In Spe
  • Od łapaczy snów, laleczka voodoo jest o wiele gorsza  B)
  • Biznes Info powiedział(a):
    Od łapaczy snów, laleczka voodoo jest o wiele gorsza  B)
    nawet tak nie żartuj, warto pamiętać co się stało na Haiti, po latach współżycia z bożkami voodoo tamtych mieszkańców.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • no ciekawe co piszesz, ja nie cierpię anglojęzycznej muzyki, ale wiem co nieco na temat Beatelsów itd
    odnośnie The Hu mam taki mały, maleńki zgrzycik wewnątrz sumienia

    ja nie przeczę z tym łapaczem snów
    jak niepokoi to wywalić
    sobie i dzieciom tłumaczę, że zły jest jak pies na łańcuchu i to pomaga
    czasem mam problem jak wsiądę nocą do auta, że ktoś mi siedzi z tyłu
    i jest to straszne, im bardziej się modlę to bardziej się boję
    ale pocieszam się, że to wyobrażnia i staram się opanować
  • to nie musi być wyobraźnia, miałem to.
  • no może i tak, ale myśl, że Pan Bóg mnie strzeże na szczęście pomaga

    Podziękowali 1Biznes Info
  • Najpierw się śmiałam, ale po głębszym zastanowieniu widzę, że to było niestosowane, bo temat smutny i ciężki.
    Ludziom łatwiej jest wytłumaczyć sobie, że facet zabił rodzinę, bo handlował łapaczami snów i coś go opętało, niż zobaczyć, że być może zawiodło społeczeństwo - krewni, sąsiedzi, instytucje państwa - które być może wcześniej nie dostrzegły problemu np. zaburzeń psychicznych, depresji, kłopotów finansowych czy patologii. 
  • @Prayboy sam się nakręcasz na doszukiwanie się jakichś "znaków". Myślę, że powinieneś trochę wyluzować.
  • Prayboy powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Haha
    niespecjalnie, przypadkiem.
    Podobnie mam coś takiego że co najmniej kilkanaście razy w miesiącu jak patrzę na zegar to jest 21.37
    Mam podobnie, serio. Często miałam 21:37 na zegarze, a pare razy byłam 666 lajkiem :p
    Podziękowali 1Prayboy
  • Coralgol powiedział(a):
    Najpierw się śmiałam, ale po głębszym zastanowieniu widzę, że to było niestosowane, bo temat smutny i ciężki.
    Ludziom łatwiej jest wytłumaczyć sobie, że facet zabił rodzinę, bo handlował łapaczami snów i coś go opętało, niż zobaczyć, że być może zawiodło społeczeństwo - krewni, sąsiedzi, instytucje państwa - które być może wcześniej nie dostrzegły problemu np. zaburzeń psychicznych, depresji, kłopotów finansowych czy patologii. 

    Przekierowanie odpowiedzialności na społeczeństwo to też nie ten trop.
    Generalnie człowiek powinien o siebie dbać.
    Tak jak dba o ciało.. tak też powinien dbać o psychikę 
    Ciało jest w stanie się zbuntowac i przestać działać 
    Psychika też 

  • In Spe powiedział(a):
    no ciekawe co piszesz, ja nie cierpię anglojęzycznej muzyki, ale wiem co nieco na temat Beatelsów itd
    odnośnie The Hu mam taki mały, maleńki zgrzycik wewnątrz sumienia

    ja nie przeczę z tym łapaczem snów
    jak niepokoi to wywalić
    sobie i dzieciom tłumaczę, że zły jest jak pies na łańcuchu i to pomaga
    czasem mam problem jak wsiądę nocą do auta, że ktoś mi siedzi z tyłu
    i jest to straszne, im bardziej się modlę to bardziej się boję
    ale pocieszam się, że to wyobrażnia i staram się opanować
    Strach sam w sobie jest potrzebny. Chroni nas przed zagrożeniem.
    Przewlekły strach to chyba są już stany lękowe i dobrze znaleźć ich przyczynę. Można się ich pozbyć. Przez modlitwę na pewnym etapie też.
  • Nie wiem, dla mnie akurat nazwa jest odpychająca. 
    Jak komuś podobają się ozdoby z kijków i piórek to można zrobić taką, która nie będzie amuletem.
    Podziękowali 1Prayboy
  • M_Monia powiedział(a):
    Ooo matko. Jak można wierzyć w czary mary. Dajcie spokój

    Łapacz snów to tylko piórka i kijki. Ładna ozdoba, a nie żaden łapacz czegokolwiek. Chyba że kurzu. 
    Nie
  • edytowano kwiecień 2023
    asiao powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Najpierw się śmiałam, ale po głębszym zastanowieniu widzę, że to było niestosowane, bo temat smutny i ciężki.
    Ludziom łatwiej jest wytłumaczyć sobie, że facet zabił rodzinę, bo handlował łapaczami snów i coś go opętało, niż zobaczyć, że być może zawiodło społeczeństwo - krewni, sąsiedzi, instytucje państwa - które być może wcześniej nie dostrzegły problemu np. zaburzeń psychicznych, depresji, kłopotów finansowych czy patologii. 

    Przekierowanie odpowiedzialności na społeczeństwo to też nie ten trop.
    Generalnie człowiek powinien o siebie dbać.
    Tak jak dba o ciało.. tak też powinien dbać o psychikę 
    Ciało jest w stanie się zbuntowac i przestać działać 
    Psychika też 

    To oczywiste, że powinien. Ale gdy zaniedbał i sobie nie radzi albo sytuacja przerosła, to pozostaje nadzieja, że ktoś w porę dostrzeże problem i zareaguje.
  • Beta powiedział(a):
    Nie wiem, dla mnie akurat nazwa jest odpychająca. 
    Jak komuś podobają się ozdoby z kijków i piórek to można zrobić taką, która nie będzie amuletem.
    Albo kupić w markecie z taśmowej produkcji
  • Ta nazwa mi zdecydowanie nie pasuje. I to na tyle, że bym czegoś takiego nie chciała, nawet z marketu z taśmowej produkcji. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • M_Monia powiedział(a):
    Wierzysz ze to sny łapie? 
    Nie. Ale demonowi to obojętne czy w to wierzysz
  • Doszukiwanie się demonów we wszystkim to też jakiś rodzaj opetania 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.