Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opętanie

124»

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2023
    Nie jest. Poza tym co znaczy we wszystkim? W  niektórych rzeczach tych które z definicji są z nimi związane. 
  • Jakiś czas temu znajoma wyrzuciła mojemu dziecku pluszowego różowego pluszaka bo był wężem..uznała, ze to szatański symbol, a może nawet sam szatan.
    Żeby jeszcze była to zabawka oddająca swym wyglądem wizerunek węża i była brzydka ale nie jest. 
    Generalnie trudno przebywa się z osobami, które sformatowane są na szukanie zagrożeń.
    Nawet patyk w lesie, który jest za długi i za kręty to wąż czyli demon.
    Ciekawe,  że dużo jest takich osób. Jakby poprostu nie mogły uznać ze Bóg jest dobrem i chce dobrze tylko muszą uzasadniać sobie zbawienie przez zwalczanie zła i wyszukiwać tego ukrytego zła.
    I wszystko tłumaczone działaniem złego to też jakaś forma odrealnienia ..Złe rzeczy, zachowania wynikają często z wytłumaczalnych przyczyn.
    Podziękowali 1Leli
  • edytowano kwiecień 2023
    To co mówisz to oczywiste i nie chodzi mi o takie rzeczy.
  • Prayboy powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Wierzysz ze to sny łapie? 
    Nie. Ale demonowi to obojętne czy w to wierzysz
    Tylko czy katolik ufający Bogu powinien przejmować się demonem i się go bać? Czy taki lęk to jednak nie jest wątpienie we wszechmoc Boga i uznawanie, że szatan jest równy Bogu i może zgudbić człowieka wbrew woli Boże, tylko dlatego, że człowiek ma jakiś przedmiot w swoim pobliżu, który nie jest obojętny dla demona?
    Podkreślam, chodzi mi o sytuację, gdy jakiś przedmiot ma się bez intencji magicznych oraz gdy nie ma się świadomosci, że dana rzecz została oddana demonom. Gdy czlowiek nie odrzuca Boga, to przecież szatan go nie wyrwie z Bożej ręki, Bóg jest większy. 
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Prayboy powiedział(a):
    To co mówisz to oczywiste i nie chodzi mi o takie rzeczy.
    Nie dla wszystkich poszukiwaczy demonów jest oczywiste 
  • Beta powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Wierzysz ze to sny łapie? 
    Nie. Ale demonowi to obojętne czy w to wierzysz
    Tylko czy katolik ufający Bogu powinien przejmować się demonem i się go bać? Czy taki lęk to jednak nie jest wątpienie we wszechmoc Boga i uznawanie, że szatan jest równy Bogu i może zgudbić człowieka wbrew woli Boże, tylko dlatego, że człowiek ma jakiś przedmiot w swoim pobliżu, który nie jest obojętny dla demona?
    Podkreślam, chodzi mi o sytuację, gdy jakiś przedmiot ma się bez intencji magicznych oraz gdy nie ma się świadomosci, że dana rzecz została oddana demonom. Gdy czlowiek nie odrzuca Boga, to przecież szatan go nie wyrwie z Bożej ręki, Bóg jest większy. 
    Ale po co to trzymać.
  • Bo komuś się dana rzecz spodobała i ją sobie kupił? Ty w domu nie masz żadnych ozdób? 
  • Sam łapacz snów moim zdaniem nie jest tu winien. Złą rzeczą jest odwrócenie się od Boga. Szatan przegrał przy zmartwychwstaniu i według mnie nie można się nim aż tak przejmować, bo jemu na tym zależy, a on sam niewiele może, bo przegrał. Dopiero jakieś pakty, trwanie w grzechu ciężkim jest niebezpieczne, bo człowiek traci życie wieczne.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Beta powiedział(a):
    Bo komuś się dana rzecz spodobała i ją sobie kupił? Ty w domu nie masz żadnych ozdób? 
    Beta powiedział(a):
    Bo komuś się dana rzecz spodobała i ją sobie kupił? Ty w domu nie masz żadnych ozdób? 
    Jeśli już wie że jest związana z pogaństwem to ją wyrzuca.  Mam, ale nie pogańskie.
    Podziękowali 1Beta
  • Prayboy powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Haha
    niespecjalnie, przypadkiem.
    Podobnie mam coś takiego że co najmniej kilkanaście razy w miesiącu jak patrzę na zegar to jest 21.37
    Ja ciągle widywałam godziny 22:22, 11:11, 03:03 itd...
  • @Prayboy... "Tobie już nic nie zaszkodzi"?
    Co masz na myśli?
  • Nika76 powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Haha
    niespecjalnie, przypadkiem.
    Podobnie mam coś takiego że co najmniej kilkanaście razy w miesiącu jak patrzę na zegar to jest 21.37
    Ja ciągle widywałam godziny 22:22, 11:11, 03:03 itd...
    A co jest złego w tych godzinach? 
  • Nic. Ale jeśli je widujesz kilka razy dziennie mimo mocnego zajęcia innymi sprawami prawie zawsze jak spojrzysz ma zegarek to jest to dość osobliwe
    Podziękowali 1Elf77
  • A o co chodzi z 21:37?
  • 21:37 godzina śmierci Jana Pawła II
    Ja mam Nika76 tak samo jak Ty. 13:13, 19:19 itp.
    Podziękowali 2Elf77 Nika76
  • Właśnie też tak mam (10:10, 13:13, 22:33 etc.) , ale zawsze sobie myślę, że będę miała w tym dniu szczęście, skoro trafiam na takie godziny. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.