Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak wychować wiernego męża?

135

Komentarz

  • edytowano maj 2023
    @M_Monia Ja już nawet nie czytam tych wszystkich nowości o celebrytach, kiedyś miałam fazę na jeden temat na pudelku, ale mi przeszło, bo to nic ciekawego w sumie, przynajmniej dla mnie. Z czasu przeczytam jakiś artykuł, ale nie plotkowy, tylko taki bardziej życiowy.

    A co do zmarszczek, starszych kobiet to oczywiście mogą być piękne. Są osoby, które były tez piekne w młodości i się nie zmieniły, albo wypiękniały na późniejsze lata. 
  • @M_Monia No to jest prawda, ale tez trzeba się tym liczyć, że jak się poddaje zabiegom, nawet drobnym to ktoś się przyczepi, ale nada się to robi dla siebie. 
  • edytowano maj 2023
    @hipolit Tez jakbym miała pieniądze, to wyłożyłabym środki na zmniejszenie biustu, jest to moja bolączka ;)
  • Znam kobietę, która zmniejszała, bo za duży biust obciążał mocno kręgosłup. To była operacja dla zdrowia a nie urody. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Uważam że medycyna estetyczna jest nadużywana. W wielu przypadkach może lepiej schudnąć a nie zmniejszać? 
    Super!
    Podaj zatem jak to zrobić, by wpływać na jedną wybraną przez siebie część ciała, bo szczerze nie miałam pojęcia że to takie proste!
    Podziękowali 2hipolit Skatarzyna
  • Podoba mi się jak sprowadziliśmy temat wiernego męża do operacji biustu 8) myślę, że przykład plus modlitwa, plus modne słowo uważność. Zwracać uwagę, co dziecko konsumuje w popkulturze i środowisku, i tłumaczyć, tłumaczyć. A reszta jest w rękach naszych synów i Boga.
    PS. Wyjdę z szafy i powiem, że raz w miesiącu chodzę na hybrydy ;)
  • Hmm czy ciało mamy od  "matki natury" czy od Pana Boga? Po coś ono jest. Takie, a nie inne. Mamy je szanować i dbać o nie aby jak najdłużej zachowało sprawnosc i dobre zdrowie. Druga sprawa to cel. Czy chcemy się podobać ludziom, sobie, czy może Najwyższemu Stwórcy. Myślę, że najlepiej zadbać o piękne serce. Wtedy naciąganie skóry tu i ówdzie, ostrzykiwanie czy wszczepianie czegokolwiek nie będzie potrzebne. Czy "ładna buzia" będzie przepustką do nieba?  

    Kobieto- córko Króla - uwierz w siebie :) znaj swoją wartość. 

     Niedawno miałam usuwany pieprzyk. Płaski, płytki na skórze ok. 5mm średnicy. W znieczulenie miejscowym. Dużo mniejszą  ingerencja niż przy tym przykładowym powiększaniu biustu. Jednak lekarz pouczał i informował o możliwych powikłaniach lub skutkach ubocznych. Także jakieś ryzyko chyba jest.
  • Kiedyś zadałam na LIVE jednemu youtuberowi pytanie, dlaczego Pan Bóg tworzy brzydkich ludzi :D i odpowiedział, że Bóg dał naturze dużą władzę w tej kwestii.
  • A jeśli o wychowanie męża, to męża nie miałam, miałam tylko faceta, ale czułam, że miałam w pewnym momencie na niego zerowy wpływ. Jak ktoś wpadnie w zły moment, zdradzi, odejdzie z powodu trudnych problemów, to może być ciężko o ratowanie, a to zawsze boli.
  • Właśnie @paulaarose do tematu  :) Uważam, że dorosłych ludzi się nie wychowuje. Możemy nad sobą pracować, indywidualnie lub jako małżeństwo. Modlić się. Prostowac swoje i sobie wzajemnie ścieżki. Wyciągać wnioski. Wybaczać. Uczyć się. Potrzeba czasu, sił, cierpliwości, otwartości i przede wszystkim chęci. 
  • Aaa no i kochać się :D taka oczywista oczywistość. Wbrew pozorom to też praca.
  • edytowano maj 2023
    @Ka.tka. Ja po dwóch relacjach nadal nie wiem chyba co znaczy prawdziwa miłość. Znam troskę, radość, smutki, ale chyba nadal nie nauczyłam się definicji miłości. Też uważam, że dorosłych ludzi wychować się nie da, bo wychowanie jest do któregoś momentu i należy do rodziców. 
  • Jest mi tylko smutno gdy patrzę, że nawet długie związki małżeńskie lub nie się rozpadają z powodów takich jak zdrady czy odpuszczenie sobie drugiej strony. Póki nie ma ślubu, to nie ma takiego samego obowiązku, ale jednak też boli gdy nawet w wolnym związku partner odchodzi do innej albo przestaje kochać…
  • M_Monia powiedział(a):
    Po starszych kobietach i tak widać wiek. Jak zobaczyłam kobiete około 60 lat z gładkim czołem to wyglądało to komicznie i bardzo nienaturalnie. Jej się pewnie wydawało że jest dobrze 

     Mam zamiar zaprzyjaźnić się ze swoimi opadającymi powiekami niż ryzykować nienaturalny wygląd.

    No ale co kto lubi. 
    Opadające powieki powodują, ze gorzej się widzi.
    Często lekarz daje skierowanie na popieracie NFZ. 
    To nie tylko kostyczny zabieg 
    Podziękowali 1Berenika
  • Ka.tka. powiedział(a):
    Hmm czy ciało mamy od  "matki natury" czy od Pana Boga? Po coś ono jest. Takie, a nie inne. Mamy je szanować i dbać o nie aby jak najdłużej zachowało sprawnosc i dobre zdrowie. Druga sprawa to cel. Czy chcemy się podobać ludziom, sobie, czy może Najwyższemu Stwórcy. Myślę, że najlepiej zadbać o piękne serce. Wtedy naciąganie skóry tu i ówdzie, ostrzykiwanie czy wszczepianie czegokolwiek nie będzie potrzebne. Czy "ładna buzia" będzie przepustką do nieba?  

    Kobieto- córko Króla - uwierz w siebie :) znaj swoją wartość. 

     Niedawno miałam usuwany pieprzyk. Płaski, płytki na skórze ok. 5mm średnicy. W znieczulenie miejscowym. Dużo mniejszą  ingerencja niż przy tym przykładowym powiększaniu biustu. Jednak lekarz pouczał i informował o możliwych powikłaniach lub skutkach ubocznych. Także jakieś ryzyko chyba jest.
    Wyrwanie zęba tez może nieść duże ryzyko 


    wiesz, rzesze kobiet farbuje włosy, maluje paznokcie 
    panowie strzyza brody, przycinają włosy, wąsy. 
    Golimy pachy, nogi .
    Myślisz, że ci  ktorzy to robią nie dbają  o czystość serca? 
    Czy to jest zmiana cudu stworzonego przez Boga czy tylko chirurgiczna ingerencja nia jest? 
    Jedno nie wyklucza drugiego 
    Podziękowali 3beatak Berenika joanna_1991
  • M_Monia powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Po starszych kobietach i tak widać wiek. Jak zobaczyłam kobiete około 60 lat z gładkim czołem to wyglądało to komicznie i bardzo nienaturalnie. Jej się pewnie wydawało że jest dobrze 

     Mam zamiar zaprzyjaźnić się ze swoimi opadającymi powiekami niż ryzykować nienaturalny wygląd.

    No ale co kto lubi. 
    Opadające powieki powodują, ze gorzej się widzi.
    Często lekarz daje skierowanie na popieracie NFZ. 
    To nie tylko kostyczny zabieg 
    Taka informacja wprowadza w błąd.
    Celebrytki które robiły ten zabieg, przed zabiegiem miały normalne oczy z lekko obwisła skóra. 
    Pewnie w rzadkich przypadkach tak jest ze człowiek nie widzi lub nie dowidzi przez tą obwisła tam skórę. 
    Zazwyczaj jednak jest to zabieg upiększający a nie leczniczy. 

    Zazwyczaj to każdy wie czemu robi sobie taki a nie inny zabieg. 
    Nawet jeśli upiększać ma- tzn ze komuś to upiększenie zrobi dobrze. 
    „Celebrytki” pracują twarzą. Dbają o nia .
    tak jak chirurg o dłonie 
  • M_Monia powiedział(a):
    Róbcie co chcecie i celebrytke też. Tylko niech się nie dziwią że inni coraz bardziej się ludzie podsmiewaja, bo to niestety widać gdy tych zabiegów jest kilka.

    Ale wiesz, podsmiewac można się ze starych, chorych, brzydkich, rudych, grubych, chudych itd.  Z każdej jednej „inności” 
    Mnie w domu  uczyli, żeby nie śmieć się z innych ludzi. Nie wytykać pałacami. Tego tez uczyłam moje dziecko. 
    Wiec to nie wina tych, którzy cokolwiek robią ze swoim ciałem, tylko niewychowanych ludzi. 
    Podziękowali 2Coralgol Laf2011
  • Berenika powiedział(a):
    Biust lub usta powiększają sobie kobiety, które patrzą na siebie oczyma innych i oceniają same siebie według pewnego uśrednionego lansowanego w mediach modelu.
    Od nie pamiętam kiedy towarzyszy mi myśl o operacyjnym zmniejszeniu biustu. Najpierw zaniechałam po konsultacji z chirurgiem plastykiem, bo nie mogłabym- wtedy potencjalnych -dzieci karmić. A jak już wykarmilam, to nie mam pieniędzy. 

  • edytowano maj 2023
    Super rada 
    Jak byłam otyła nosiłam biustonosze w brytyjskim rozmiarze K 
    Jak schudłam ponad 35 kilo, pod biustem mocno się zmniejszyło, miska się zmieniła na L. 
    Bardzo śmieszne. 
    Tkanka gruczołowa nie jest równa tłuszczowej. Nie chudnie tak, jak się niektórym zdaje.
    e: nie wkleił się cytat z porady Moni, że wystarczy schudnąć.
    Nie 
    Podziękowali 3Coralgol Laf2011 zbyszek
  • @Skatarzyna Wspolczuje, ja już przy miseczce e czułam się jak pani wątpliwej moralności gdy miałam dekolty widoczne. Nie mówię tu o Tobie, nie czuj się obrazana, tu tylko moje odczucia.
  • M_Monia powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Uważam że medycyna estetyczna jest nadużywana. W wielu przypadkach może lepiej schudnąć a nie zmniejszać? 
    Skatarzyna zacytowałam siebie specjalnie dla Ciebie. 
    Nie ma też tam słowa zawsze a nadużywana. 
    Przy otyłości czy nadwadze pewnie tak czy inaczej lepiej schudnąć. Ale to rozwiązuje tylko część problemów.
    A wracając do medycyny estetycznej, to odbieralsbym prawo wykonywania zawodu tym, co nie pamiętają, po pierwsze nie szkodzić.
  • A niech sobie i będzie ta medycyna estetyczna, póki nie robi z kobiet potworków.
  • Wracając do męża wiernego. Człowiek całe życie podejmuje decyzje. Także te dotyczące towarzystwa, w którym się obraca. A towarzystwo człowieka buduje lub demoralizuje.
    Podziękowali 2Ka.tka. Aga85
  • @Berenika Tylko ze czasami jest dobrze, a potem partner stwierdza ze się zakochał, albo zmienia się na gorsze :( a takie rzeczy czasami jest ciężej przewidzieć 
  • Chodzi właśnie o to, by będac w związku nie dawać sobie w ogóle przyzwolenia na takie zakochanie, by potrafić dostrzec zagrożenie na czas i mieć siłę powiedzieć sobie "nie". 
    Podziękowali 1Ka.tka.
  • @Beta To jest fakt, tylko czasami to może nie być łatwe. Ja nie byłam zdradzona, ale znałam osoby, które były i to było dla nich naprawdę bolesne. 
  • @Beta A czasami lepiej jest sobie odpuścić. Ja nie chce pisać o sobie, bo zamężna nie byłam i długo nie będę, ale bolało mnie jak zepsułam wiele spraw i partner zepsuł i po 4 latach zostały tylko wspomnienia. W dodatku on dość szybko się zakochał i nadal z nią jest, a ja nawet będąc w drugim związku nie byłam szczesliwa i szybko się skończył, za co przepraszalam drugiego chłopaka. Teraz mam duża chęć na zwiazek, na coś więcej i dużo więcej, ale wiem ze na takie rzeczy trzeba zapracować :(.
  • I się wypisałam :(. Nie wychowałam sobie partner ani on nie wychował mnie.
  • Miałam na myśli także to, że np. małżeństwo, które ma ukierunkowane myślenie: chcielibyśmy wytrwać i być szczęśliwi, znajduje sobie towarzystwo podobnych małżeństw. Cel dla wszystkich ten sam, o problemach się rozmawia (jeśli są do tego chętni), ale klimat jest określony. Wspólna praca. W pojedynkę nic się nie zdziała.
  • paulaarose powiedział(a):
    Kiedyś zadałam na LIVE jednemu youtuberowi pytanie, dlaczego Pan Bóg tworzy brzydkich ludzi :D

    Bóg nie tworzy brzydkich ludzi, to człowiek próbuje nieudolnie ustalać sobie własne kanony piękna.
    Podziękowali 1Ka.tka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.