Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1303133353645

Komentarz

  • Rudy to faktycznie straszne i obelżywe.
    A że zdrajca to akurat prawda.
  • @Prayboy Mam na myśli same partie. Przeciwnicy opozycji wydają się być mniej nienawistni 
    Podziękowali 1Biznes Info
  • edytowano września 2023
    Puszczanie w TVN w wieczór przed jutrzejszym marszem czegoś takiego jak film Polityka Vegi, pokazuje prawdziwą, prostacką twarz tej stacji.
    Prawdziwy seans nienawiści.


  • Straszna prawda o Rządzie Tuska. Generał Sławomir Petelicki ujawnia prawdę https://vider.pl/vid/+fenc8nv


  • Rudy to kolor włosów. Kartofel to warzywo, a konus pogardliwe określenie osoby niższego od nas wzrostu.
  • Jednak nikt nie zamieszcza zdjęć z sikaniem na plakaty Tuska.
  • Przed chwilą w TVN jeden z uczestników marszu zaprosił Kaczyńskiego do Dąbrowy górniczej mówiąc żeby przyjechał bo tam jest bardzo wesoło na plebanii..na co rechot pozostałych.
    Naprawdę, znajdź różnicę.
  • edytowano października 2023
    Widzisz tylko to co chcesz widzieć i co ma potwierdzać twoja tezę. Jednocześnie usprawiedliwiasz chamstwo jednej twierdząc,że to nic takiego , że ta inna jest gorsza. 
    Poziom chamstwa i prostactwa oraz agresji wyborców PiSu bywa dość wysoki.
    Wystarczy pooglądać np materiały z wieców poparcia , jak atakują oponentów lub dziennikarzy mediów niezależnych od władzy lub tych,których nie udało się zatrzymać i zadają władzy tzw pytania niewygodne.
    W 2010 r, w wakacje byłam przez kilka dni pod słynnym krzyżem.
    I tyle obelg,ile usłyszałam od tych rzekomo modlących się obrońców krzyża nie usłyszałam q całym swoim życiu.
    A nie wchodziłam w żadne dyskusje

    Więc serio.
    Nie masz żadnych obiektywnych danych nt tego,która grupa jest bardziej zdeterminowana w obelgach na drugą stronę 
  • edytowano października 2023
    Jedni robią imprezę w Katowicach, drudzy spacerują po Warszawie. Aby przekonać przekonanych. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • @Didymos Widziałam na instagramie, że sporo osób tam jest. Wątpię, że przez marsz nagle inni zmienią zdanie i zagłosują na opozycję zamiast na obecnych rządzących.
  • Ja bym pojechała, ale z małymi dziećmi to w takim tłumie nie bardzo
  • paulaarose powiedział(a):
    Jedni robią imprezę w Katowicach, drudzy spacerują po Warszawie. Aby przekonać przekonanych. 
    Tyle że w spodku jest 11 tysięcy miejsc (akurat dla działaczy), a w Warszawie maszerowało spokojnie kilkaset tysięcy, jeżeli nie milion.
  • kociara powiedział(a):
    Widzisz tylko to co chcesz widzieć i co ma potwierdzać twoja tezę. Jednocześnie usprawiedliwiasz chamstwo jednej twierdząc,że to nic takiego , że ta inna jest gorsza. 
    Poziom chamstwa i prostactwa oraz agresji wyborców PiSu bywa dość wysoki.
    Wystarczy pooglądać np materiały z wieców poparcia , jak atakują oponentów lub dziennikarzy mediów niezależnych od władzy lub tych,których nie udało się zatrzymać i zadają władzy tzw pytania niewygodne.
    W 2010 r, w wakacje byłam przez kilka dni pod słynnym krzyżem.
    I tyle obelg,ile usłyszałam od tych rzekomo modlących się obrońców krzyża nie usłyszałam q całym swoim życiu.
    A nie wchodziłam w żadne dyskusje

    Więc serio.
    Nie masz żadnych obiektywnych danych nt tego,która grupa jest bardziej zdeterminowana w obelgach na drugą stronę 
    Coś sądzę, że Pisowcy zaczynają czuć, że przegrają wybory... stąd ta histeria
  • @Coralgol Każdy ma prawo iść na marsz i ja nie mam nawet nic do idących, ale tam nie poszli przecież zwolennicy PiSu, tylko ci którzy i tak na niego nie zagłosują.
  • edytowano października 2023
    Przecież to marsz opozycji, przeciwników Pis
  • Flaga Polski z kaczkami i podpisem „sezon rozpoczęty”. 
    Sezon polowań w domyśle...
    Ja rozumiem, że można się nie zgadzać z czyimiś poglądami, z czyimiś działaniami, ale pastwienie się nad nazwiskiem jest dla mnie dziecinne.
    Podziękowali 1Joannna
  • @Coralgol Tak, tylko gdyby poszli na niego jedni i drudzy, to wtedy opozycja osiągnęłaby efekt, jaki chce. 
  • @Paularose oczywiście, że twardy elektorat Pis nie będzie uczestniczył w opozycyjnym marszu, ci ludzie przecież głosują na Pis z określonych powodów (czy to ideologicznych, czy merkantylnych). Celem takiego marszu jest po prostu mobilizacja przeciwników obecnej władzy i przyciągnięcie osób wahających się.
  • I właśnie wiem że idzie dużo takich osób niekoniecznie kochających Tuska, ale wkurzonych na te władze 
  • A no właśnie, bo jej nawet nie zaprosili na to
  • Czy są jakieś transparenty o zmianie Polski na lepsze? Coś o gospodarce? Edukacji? Bezpieczeństwie?
  • to masz w programach partii opozycyjnych
  • edytowano października 2023
    Didymos powiedział(a):
    Ktoś uczestniczy? Kaczyńskiego strach obleciał bo wraz kumplami zwiał do Katowic. Gdyby ludzie poszli na Żoliborz to mogłoby być wesoło. 
    Chyba żartujesz. 
    Te leśne dziadki?
    Oni ledwo nogami powłóczą.
    Żeś mnie ubawił. To nie jest marsz rewolucyjny.
  • paulaarose powiedział(a):
    Jedni robią imprezę w Katowicach, drudzy spacerują po Warszawie. Aby przekonać przekonanych. 
    Dokładnie, to jest mobilizacja własnych elektoratów.
    PO ma elektorat w Warszawie.
  • Didymos powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    Ktoś uczestniczy? Kaczyńskiego strach obleciał bo wraz kumplami zwiał do Katowic. Gdyby ludzie poszli na Żoliborz to mogłoby być wesoło. 
    Chyba żartujesz. 
    Te leśne dziadki?
    Oni ledwo nogami powłóczą.
    Coś ci się pomyliło. Leśne dziadki z PiS pojechali do Katowic. 
    Nie pomyliło. Oglądam, średnia wieku 60 plus
  • Didymos powiedział(a):
    Mam złotowłosą chrześniaczkę. Nigdy by mi do kiepeły nie przyszło zwracać się do nie per „ruda”. 
    Chyba blondi raczej.
  • Coralgol powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Widzisz tylko to co chcesz widzieć i co ma potwierdzać twoja tezę. Jednocześnie usprawiedliwiasz chamstwo jednej twierdząc,że to nic takiego , że ta inna jest gorsza. 
    Poziom chamstwa i prostactwa oraz agresji wyborców PiSu bywa dość wysoki.
    Wystarczy pooglądać np materiały z wieców poparcia , jak atakują oponentów lub dziennikarzy mediów niezależnych od władzy lub tych,których nie udało się zatrzymać i zadają władzy tzw pytania niewygodne.
    W 2010 r, w wakacje byłam przez kilka dni pod słynnym krzyżem.
    I tyle obelg,ile usłyszałam od tych rzekomo modlących się obrońców krzyża nie usłyszałam q całym swoim życiu.
    A nie wchodziłam w żadne dyskusje

    Więc serio.
    Nie masz żadnych obiektywnych danych nt tego,która grupa jest bardziej zdeterminowana w obelgach na drugą stronę 
    Coś sądzę, że Pisowcy zaczynają czuć, że przegrają wybory... stąd ta histeria
    Nie podniecaj się.
  • Didymos powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Widzisz tylko to co chcesz widzieć i co ma potwierdzać twoja tezę. Jednocześnie usprawiedliwiasz chamstwo jednej twierdząc,że to nic takiego , że ta inna jest gorsza. 
    Poziom chamstwa i prostactwa oraz agresji wyborców PiSu bywa dość wysoki.
    Wystarczy pooglądać np materiały z wieców poparcia , jak atakują oponentów lub dziennikarzy mediów niezależnych od władzy lub tych,których nie udało się zatrzymać i zadają władzy tzw pytania niewygodne.
    W 2010 r, w wakacje byłam przez kilka dni pod słynnym krzyżem.
    I tyle obelg,ile usłyszałam od tych rzekomo modlących się obrońców krzyża nie usłyszałam q całym swoim życiu.
    A nie wchodziłam w żadne dyskusje

    Więc serio.
    Nie masz żadnych obiektywnych danych nt tego,która grupa jest bardziej zdeterminowana w obelgach na drugą stronę 
    Coś sądzę, że Pisowcy zaczynają czuć, że przegrają wybory... stąd ta histeria
    Trwa gorączkowe sprzątanie biurek. Obajtek, mam nadzieję, dostanie zarzuty działanie na szkodę Orlenu oraz za rozregulowanie rynku paliw. Oraz za niewpuszczenie kontrolerów NIK. 

    Marzenia ściętej głowy.

  • Tak, widzę tą młodość. Czarzasty w sweterku z lat 80 ( stary komuch) plus dziadek Tusk, siwy Biedroń, i emeryci na ulicach.

    Podziękowali 1Joannna
  • Młodość i przyszłość jest zwolniona z podatku do 26 rz dzięki rządowi. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.