Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto zaskoczony?

1246

Komentarz

  • PiS i tak by nie miał większości szala goryczy się przelała 
  • Beta powiedział(a):
    Zwolennicy PiS uważają Tuska za kłamcę a jednocześnie spodziewają się, że będzie robił jak mówił.
    Może mi to ktoś wyjaśnić?
    Piszesz bez sensu, oczyiście zwolennicy PiS uważają Tuska za kłamcę (słusznie - bo jest kłamcą) i spodziewają się że nie będzie robił jak mówił (bo ma w tym doświadczenie)
  • Coralgol powiedział(a):
    PiS i tak by nie miał większości szala goryczy się przelała 
    ale to prawie 2 proc. więcej. Obecnie liczy się każdy mandat. Wielu z wielodzietnych niestety temu uległo.
    Podziękowali 1matka-Olka
  • Coralgol powiedział(a):
    PiS i tak by nie miał większości szala goryczy się przelała 
    ale goryczy jakiej? że jest lepiej w Polsce? 
    Podziękowali 2Pioszo54 Berenika
  • Jestem szczerze zachwycona frekwencja wyborczą. Natomiast wiem też, że może nie być tego wiatru, co rozgoni ciemne zasłony. Jednak trzeba mieć nadzieję, że coś w tej naszej Polsce się zadzieje. 
  • będzie to wiatr historii, jak zawsze  ale zmiecie, jak zawsze wiele niewinnych ofiar
  • Hamal powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    Zwolennicy PiS uważają Tuska za kłamcę a jednocześnie spodziewają się, że będzie robił jak mówił.
    Może mi to ktoś wyjaśnić?
    Piszesz bez sensu, oczyiście zwolennicy PiS uważają Tuska za kłamcę (słusznie - bo jest kłamcą) i spodziewają się że nie będzie robił jak mówił (bo ma w tym doświadczenie)
    To czemu się boją jego rządów? Czemu Ty boisz się imigrantów? Czyżby Tusk zapowiadał, że ich nie wpuści?
  • Prayboy powiedział(a):
    PJJ, czyli antyszczepionkowcy odebrali głosy PIS i je zmarnowali. Gratulacje.
    Nie, nie. PJJ wyjechała na tym, że nazwała się partią katolicką. 

    Nabierają się na nią ludzie, którzy:

    1.  uważają, że wystarczy nazwać się katolikiem, by być dobrym katolikiem i skutecznym politykiem

    2. uważają, że katolicy mają prawo zmonopolizować polską politykę, bo nie-katolicy w tym kraju nie istnieją, a jak istnieją to tym gorzej dla nich.

    3. nie rozumieją, że nie da się stworzyć sensownej siły politycznej w miesiąc.
    Podziękowali 2Prayboy joanna_1991
  • A że odebrali te głosy partii rządzącej? - ja dopuszczam, że to był efekt zamierzony. V kolumna.
    Podziękowali 3asiao Pioszo54 Prayboy
  • paulaarose powiedział(a):
    Modnightwalker powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Brzmi dobrze 
    Dla kogoś, kto zbliża się do pięćdziesiątki, pracuje w zawodzie nie ciszącym się zbytnią estymą, zarabiającego grosze i z poczuciem „misji” wręcz znakomicie. 
    Nauczyciele są po to, aby nauczyć. To ważny zawód.
    Thank You Captain Obvious. 
  • @Modnightwalker Idź na pedagogikę, zacznij uczyć. Zobaczysz- czy zły zawód, czy dobry.
  • @Prayboy Zagłosowałem na Pjj, ale w życiu bym na Pis nie zagłosował. W sumie to u mnie we wsi aż 15 osób głosowało na Pjj. Trzy z mojej rodziny. Nie wiedziałem że aż 12 innych osób jest na tej wsi, która głosowała podobnie jak ja. I nie dała sobie wmówić że jest to głos zmarnowany.

    Jakbym myślał politycznie, to uważałbym że te wszystkie głosy na Pis są zmarnowane. Bo one przyniosą realne konsekwencje. Według mnie: złe konsekwencje. I być może to z perspektywy lat też będzie pozytywne. np obrzydzi ludziom manipulacje do końca

    @Berenika
    1. Uważam że niewystarczające jest nazywanie się katolikiem.
    2. Uważam że wiara jest ponad polityką
    3. To nie jest stworzenie siły politycznej, ale jej tworzenie. I tak, w miesiąc się tego nie da. Bo to jest początek

    Partii było 7, a wyniki podają dla 6. Na tv1 i TVN tylko szara plama bez loga i nazwy. Czas pokaże, w każdym razie miło i bez zgrzytów się słucha:


  • Berenika powiedział(a):
    A że odebrali te głosy partii rządzącej? - ja dopuszczam, że to był efekt zamierzony. V kolumna.
    A opozycja twierdzy,że to przystawka PiS 
  • Mi się idea pjj nawet podobała ale jak obejrzałam filmiki kandydatek z figurą Maryi i opowieściami o modlitwie we wspólnocie to na prawdę niech zostanie w tej wspólnocie i się modli ..ma kobieta co w życiu najważniejsze to po co do polityki chce iść 

    Podziękowali 2Prayboy Biznes Info
  • to partia nakręcona przez Gadowskiego i jego  jutubowe fanki
    Podziękowali 2Biznes Info matka-Olka
  • Beta powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    Zwolennicy PiS uważają Tuska za kłamcę a jednocześnie spodziewają się, że będzie robił jak mówił.
    Może mi to ktoś wyjaśnić?
    Piszesz bez sensu, oczyiście zwolennicy PiS uważają Tuska za kłamcę (słusznie - bo jest kłamcą) i spodziewają się że nie będzie robił jak mówił (bo ma w tym doświadczenie)
    To czemu się boją jego rządów? Czemu Ty boisz się imigrantów? Czyżby Tusk zapowiadał, że ich nie wpuści?
    Wiadomo że Tusk ich wpuści bo tak chciał zrobić gdy rządził, tylko nie zdążył. Wiadomo że będą gwałcili, bo robią tak w każdym kraju który podbijają. Nie trzeba byc wróżką żeby widzieć przyszłość. Dziwne że Ty się nie boisz.
  • @asiao Modlitwy na wspólnocie to piękna rzecz. Natomiast, nie polityka sama człowiek żyje i nie każdy musi się w to pchać.
  • Z tymi uchodźcami o śniadym licu, to nigdy ich tak dużo w moim mieście nie spotykałam jak w ost roku. 
    Gdzie nie spojrzę to jakiś Pakistan, Bangladesz. 
    Chyba więcej to już nie da ich się upchać w jednej małej mieścinie. 
    A przyszli za czasie PiS nie za PO. 
    Także z tym straszeniem, ze będzie czarno na ulicach, to jest śmieszne, bo zaczernilo się właśnie w ost czasie 
  • Prayboy powiedział(a):
    to partia nakręcona przez Gadowskiego i jego  jutubowe fanki
    W sumie ten Gadowski sensownie gada. Dzięki:
    https://www.facebook.com/watch/?v=806006664859742 ;
  • asiao powiedział(a):
    Mi się idea pjj nawet podobała ale jak obejrzałam filmiki kandydatek z figurą Maryi i opowieściami o modlitwie we wspólnocie to na prawdę niech zostanie w tej wspólnocie i się modli ..ma kobieta co w życiu najważniejsze to po co do polityki chce iść 

    Dałabyś namiary na te filmiki. Z chęcią wyrobię sobie zdanie 
  • Polub pjj na fb to będą ci wskakiwac w aktualnościach..chociaz teraz po wyborach to nie wiem czy to będzie aktywne.

  • hipolit powiedział(a):
    Z tymi uchodźcami o śniadym licu, to nigdy ich tak dużo w moim mieście nie spotykałam jak w ost roku. 
    Gdzie nie spojrzę to jakiś Pakistan, Bangladesz. 
    Chyba więcej to już nie da ich się upchać w jednej małej mieścinie. 
    A przyszli za czasie PiS nie za PO. 
    Także z tym straszeniem, ze będzie czarno na ulicach, to jest śmieszne, bo zaczernilo się właśnie w ost czasie 
    Tylko że teraz to są ludzie co przyjechali tu legalnie i do pracy. Oni budują naszą gospodarkę, ciężko pracują często po kilkanaście godzin na dobę by móc utrzymać całą swoją liczną rodzinę która pozostała w kraju ich pochodzenia. Różnice z tymi ludźmi co szturmują granicę uni nielegalnie szybko zauważysz ale wtedy będzie już za pozno
    Podziękowali 1Elf77
  • Ci co szturmują granicę chcą na Zachód po socjal, w Polsce chcą być ci, którzy chcą pracować. Skoro opozycja zapowiada zmniejszenie rozdawnictwa, to tym bardziej Polska nie będzie krajem przyjaznym dla tych pierwszych.
  • wpodskokach powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Z tymi uchodźcami o śniadym licu, to nigdy ich tak dużo w moim mieście nie spotykałam jak w ost roku. 
    Gdzie nie spojrzę to jakiś Pakistan, Bangladesz. 
    Chyba więcej to już nie da ich się upchać w jednej małej mieścinie. 
    A przyszli za czasie PiS nie za PO. 
    Także z tym straszeniem, ze będzie czarno na ulicach, to jest śmieszne, bo zaczernilo się właśnie w ost czasie 
    Tylko że teraz to są ludzie co przyjechali tu legalnie i do pracy. Oni budują naszą gospodarkę, ciężko pracują często po kilkanaście godzin na dobę by móc utrzymać całą swoją liczną rodzinę która pozostała w kraju ich pochodzenia. Różnice z tymi ludźmi co szturmują granicę uni nielegalnie szybko zauważysz ale wtedy będzie już za pozno
    A Ty sprawdzasz ich dokumenty, ze wiesz, ze da całkiem legalnie? Bo ja nie. 
    Ja tylko widzę ich naprawdę duży napływ w ost roku a w zakładach pracy jakoś tego nie widać. Nowych lokali gastro tez nie mamy. Mieszkam w małym mieście. Tu wszytko co inne, obce, szybko rzuca się w oczy. 
    I jak oddać do tego aferę z wizami, to wiesz, to straszenie to jest naprawdę zastanawiające. 
    A póki co, jak się wczytać w kroniki przestępstw, jakichś wyczynów nieprawych, to coraz więcej naszych sąsiadów UA jest w nie zamieszana. 
    Warto się tez tutaj przyjrzeć, bo oni z nami zostaną 
    Podziękowali 1kociara
  • Biznes Info powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    to partia nakręcona przez Gadowskiego i jego  jutubowe fanki
    W sumie ten Gadowski sensownie gada. Dzięki:
    https://www.facebook.com/watch/?v=806006664859742 ;
    Raz sensownie, raz nie. Słucham go od paru lat. 
    Podziękowali 1Berenika
  • Beta powiedział(a):
    Ci co szturmują granicę chcą na Zachód po socjal, w Polsce chcą być ci, którzy chcą pracować. Skoro opozycja zapowiada zmniejszenie rozdawnictwa, to tym bardziej Polska nie będzie krajem przyjaznym dla tych pierwszych.
    Jak unia wprowadzi obowiązkowa przymusowa relokację to nikt nikogo nie będzie o zdanie pytać.
    hipolit powiedział(a):
    wpodskokach powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Z tymi uchodźcami o śniadym licu, to nigdy ich tak dużo w moim mieście nie spotykałam jak w ost roku. 
    Gdzie nie spojrzę to jakiś Pakistan, Bangladesz. 
    Chyba więcej to już nie da ich się upchać w jednej małej mieścinie. 
    A przyszli za czasie PiS nie za PO. 
    Także z tym straszeniem, ze będzie czarno na ulicach, to jest śmieszne, bo zaczernilo się właśnie w ost czasie 
    Tylko że teraz to są ludzie co przyjechali tu legalnie i do pracy. Oni budują naszą gospodarkę, ciężko pracują często po kilkanaście godzin na dobę by móc utrzymać całą swoją liczną rodzinę która pozostała w kraju ich pochodzenia. Różnice z tymi ludźmi co szturmują granicę uni nielegalnie szybko zauważysz ale wtedy będzie już za pozno
    A Ty sprawdzasz ich dokumenty, ze wiesz, ze da całkiem legalnie? Bo ja nie. 
    Ja tylko widzę ich naprawdę duży napływ w ost roku a w zakładach pracy jakoś tego nie widać. Nowych lokali gastro tez nie mamy. Mieszkam w małym mieście. Tu wszytko co inne, obce, szybko rzuca się w oczy. 
    I jak oddać do tego aferę z wizami, to wiesz, to straszenie to jest naprawdę zastanawiające. 
    A póki co, jak się wczytać w kroniki przestępstw, jakichś wyczynów nieprawych, to coraz więcej naszych sąsiadów UA jest w nie zamieszana. 
    Warto się tez tutaj przyjrzeć, bo oni z nami zostaną 
    Tak się składa że mój brat ma biznes do którego sprowadza pracowników z Indii itp. Więc wiem jakie warunki wjazdu muszą oni spełnić. Śpię spokojnie. To pracownicy, robole. Na wizie pracowniczej nie mogą nawet podróżować po innych krajach unii. 
    Podziękowali 2Pioszo54 Elf77
  • hipolit powiedział(a):

    Także z tym straszeniem, ze będzie czarno na ulicach, to jest śmieszne, bo zaczernilo się właśnie w ost czasie 
    Tylko że ci obecni przyszli do pracy, poczekaj jak PO podeśle tych nygusów z UE co tylko po socjal i na gwałty przypłyneli. Ale cóż, jak to powiedziała posłanka Senyszyn - w razie czego jest przecież aborcja.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Stałe nie wiadomo, kto utworzy rząd.   

  • Berenika powiedział(a):
    Stałe nie wiadomo, kto utworzy rząd.   

    PSL chce premiera 
  • Mają dobre samopoczucie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.