Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabronili gejom spać

«134

Komentarz

  • Przecież właściciel jakiegokolwiek biznesu ma prawo odmówić sprzedaży usługi lub towaru to jego biznes. Popieram tych właścicieli pensjonatu .:thumbup::thumbup:
    Tym bardziej hetero też nie mają wstępu do niektórych lokali dla pederastów.(zresztą kto by tam chciał łazić do takiego lokalu gdzie urzędują homo jeszcze jakiej choroby człowiek by się nabawił)
    Piotr
  • [cite] Malgorzata:[/cite]a ja pomyślałam, czytając sam tytuł wątku,
    że nie pozwolili im spać na brzuchu, :crazy:

    A ja że wogóle :bigsmile:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]a ja pomyślałam, czytając sam tytuł wątku,
    że nie pozwolili im spać na brzuchu, :crazy:

    boby sobie pognietli???:surprised:
  • To wszyscy Niemcy w czasie wojny byli ten tego?
    O cholewka...
  • @Majka
    Nur fur Deutsche było spontaniczne czy z ustawy?
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    [cite] Maja:[/cite]Szczerze? W życiu się nie spotkałam z zakazem wejścia gdziekolwiek ze względu na moją orientację seksualną.


    jesteś lesbijką:cool::cool:
    z karteczką na szyi
  • [cite] Maja:[/cite]Szczerze? W życiu się nie spotkałam z zakazem wejścia gdziekolwiek ze względu na moją orientację seksualną. A idąc tropem, że "przecież właściciel jakiegokolwiek biznesu ma prawo odmówić sprzedaży usługi lub towaru to jego biznes" popierasz też Piotrze napisy "Nur fur Deutsche" podczas wojny?

    Jeżeli prowadzę biznes w dzisiejszych czasach i mam wątpliwości moralne i etyczne mogę odmówić.Inny zwietrzyłby niezły interes, ale w tedy jego klientela też by się zmieniła.
    Jeśli miałbym wybierać pensjonat z pedałami lub bez to ja wolę bez.

    Co do napisu Nur fur Deutsche, który był, wywieszany w czasie II wojny światowej na terenie naszego kraju pod okupacją to wyboru nie było chyba , że ktoś nie dbał o swoje życie?
    Piotr
  • Jeżeli prowadzę biznes w dzisiejszych czasach i mam wątpliwości moralne i etyczne mogę odmówić.
    Fajnie by tak było ale tak nie jest. Stąd na końcu zdanie "nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego".
  • Porównanie tej sytuacji do czasów hitlerowskich i zakazów "Tylko dla Niemców" jest kuriozalne. Pokoje hotelowe z łóżkami małżeńskimi są przeznaczone dla małżeństw i chyba nikomu dorosłemu nie muszę wyjaśniać dlaczego. To, że nie powinno się ich wynajmować parom nastolatków, czy dorosłym, którzy nie są małżeństwem, wydaje się oczywiste. Naturalnie, każdemu przysługuje prawo do prowadzenia burdelu, ale nie wolno nikogo do tego zmuszać. Jeżeli ktoś uważa, że powinno być inaczej, to niech zacznie od udostępniania swojego łóżka w sypialni każdemu, kto zechce skorzystać z pościeli.
  • Przepraszam, Werko, że operuję tak dla Ciebie odległymi kategoriami moralności chrześcijańskiej. Otóż chrześcijanie uważają, że tylko poślubieni sobie małżonkowie mają prawo do bliskości cielesnej, a także, że ten kto umożliwia innym cudzołóstwo sam grzeszy. Dlatego właśnie podwójne łóżka nazywa się "małżeńskimi". Może to dla Ciebie "rozwalające", ale wciąż w wielu miejscach nie wynajmą Ci pokoju z takim łóżkiem, jeżeli gołym okiem widać, że dorosła osoba, z którą chcesz przenocować, nie jest Twoim mężem.
  • Ba, górale to każą sobie nawet dowód pokazywać :)
  • [cite] Maja:[/cite]A swoją drogą jaką chorobą mógłbyś się Piotrze zarazić od homoseksualisty przebywając z nim w jednym miejscu?
    Jak to? A katar to pryszcz?!
    [cite] Werka:[/cite]podobnie jak uwaga, że łóżka małżeńskie w hotelu są dla małżeństw...
    Łóżko, jeśli nazywa się małżeńskie, to przecież nie dla gejów, tylko dla małżeństw.
    Nazwijcie je "parogejowskie" i wynajmujcie na godziny. Ale pojęć nie mylcie!
  • Ładne łoże małżeńskie.... i gdyby jeszcze ptaki ćwierkały.
  • To gnazdko, to ma się rozumieć bocianie:wink:
    -podoba mi się :bigsmile:
    K
  • Trzeba bociany nauczyć ćwierkać, będzie dwa w jednym. :wink:
  • Przy naszej technologii i miniaturki da się zrobić:wink:
    K
  • Byle dzieci miniaturowych nie przynosiły:tooth:
  • Ale łóżko jest jak najbardziej przystosowane do tradycyjnej technologii.
    :cool:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]albo w miniaturowych ilościach
    Za późno:bigsmile:
  • Ależ to bardzo przyjemny temat :bigsmile:
    K
  • Maja

    Tym bardziej hetero też nie mają wstępu do niektórych lokali dla pederastów.(zresztą kto by tam chciał łazić do takiego lokalu gdzie urzędują homo jeszcze jakiej choroby człowiek by się nabawił)
    Piotr

    A swoją drogą jakią chorobą mógłbyś się Piotrze zarazić od homoseksualisty przebywając z nim w jednym miejscu? I skąd pewność, że człowiek obok którego siedzisz w tramwaju, kinie czy poczekalni u lekarza nie jest gejem?




    Pewności nigdy nie mam i podziwiam tych którzy posiadają 100%-wą pewność.
    Nie wyobrażam sobie że po podaniu ręki gejowi w geście przywitania nie przeleci komuś myśl ( a może on jest chory i teraz się zaraziłem?). I nie koniecznie musi być to HIV.
    Piotr
  • [cite] Werka:[/cite]Maja, podziwiam Twoją cierpliwość.
    Motyw zarażenia się od homo poprzez przebywanie z nim w jednym lokalu (chyba, że niektórzy fantazjują o czymś więcej?) jest rozwalający, podobnie jak uwaga, że łóżka małżeńskie w hotelu są dla małżeństw...



    Prawdopodobnie nie miałaś propozycji od lesbijki w pociągu SKM .
    Widzisz ja miałem propozycję (i to kilka)od gejów i zapewniam Cię, do dzisiaj to bardzo źle wspominam( aż mnie trzęsie).
    Piotr
  • Grzechy homoseksualizmu są tak obrzydliwe, że nawet szatan od nich ucieka, chociaż to on zasiewa ziarno pożądliwości... /św. Katarzyna ze Sieny "Dialogi"/

    Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy tymi grzechami a grzechami które przynajmniej nie są przeciwne naturze... No cóż...
  • @Maja
    Wybacz, ale dla mnie mocno obrzydliwe są propozycje od całkiem heteroseksualnych panów. Szczególnie wyrażane słowami w stylu "ej lala......"
    Cóż, takich gości nazwałbym bucami lub dresiarzami i zapewniam Cię że ci panowie nie mają nic ciekawego do zaoferowania.
    Piotr
  • [cite] Werka:[/cite]Piotrze, widać jesteś atrakcyjny dla obu płci. Pogratulować :bigsmile:
    Nie bój się, przez podanie ręki homoseksualiście nie zarazisz się niczym, no chyba, że ma tam coś, co niezależnie od orientacji, jest zaraźliwe, ale na tej zasadzie nikomu obcemu nei powinno sie podawać ręki.

    Nie napawa mnie to dumą ,jest raczej powodem do stanowczej postawy wobec gejów.
    Piotr
  • Piotrze, może Cię to oczywiście dziwić, ale mi nigdy nie przyszło przez myśl, że się czymś zarażę, kiedy witała się z gejami (a z paroma się w życiu witałam).
    łoł łoł łoł

    ... a ja widziałem kilkuset
  • Taw twardy jesteś... mi to by chyba żyłka strzeliła.
  • [cite] Lukasz:[/cite]Taw twardy jesteś... mi to by chyba żyłka strzeliła.
    a dotykałeś?
  • Bleee... :fierce: Nie.

    No chyba, że znalazłaby się jakaś rózga żelazna /p. Ap 19,15/ to może bym za jej pośrednictwem...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.