Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabronili gejom spać

24

Komentarz

  • [cite] Lukasz:[/cite]Taw twardy jesteś... mi to by chyba żyłka strzeliła.

    on pewnie w tefauenie widział...
  • @Taw
    Nie boję się zarazić tylko sama myśl mnie trochę odstrasza i daje złe samopoczucie, taki dyskomfort.

    Piotr
  • Tylko przekonanym czy praktykującym?

    Dostrzegam różnicę pomiędzy kimś kto ma takie skrzywione skłonności, które są dla niego powodem cierpienia i nie grzeszy a zboczeńcami, którzy latają po ulicach i wypinają do świata swą patologię.

    Pierwszym należy udzielać pomocy; przed drugimi należy się zdecydowanie bronić!
  • To małe miasto...
  • Pewnie. Mamy taką lokalną tradycję, najpierw lejemy obcych a potem najwyżej się przeprosi... człowiek powinien umiec przepraszac.
  • [cite] Maja:[/cite]A w małym mieście jak wiadomo każdy każdemu pod kołderkę zagląda...

    W ciekawym miejscu musisz żyć... Już kiedyś się wypowiedziałem na ten temat.

    Co Ciebie tak zabolało, że się św. Katarzyna to powiedziała co powiedziała?
  • [cite] Maja:[/cite]Chyba mi zbrakło inteligencji, bo nie pojmuję a propos czego to piszesz...
    Chyba zdązyłem napisac dwa posty w czasie jak Ty napisałas ten jeden.
  • Homoseksualizm wciąż jest "leczony"
    Siedzę po raz ostatni w pracy i wyszukuję tematy.
    Myślę, że pasuję do ej dyskusji.
    Piotr
  • No właśnie lepiej człowieku zaakceptuj swoją chorobę poco leczyć lub starać się leczyć
    Takie podejście psychologa do sprawy nie napawa optymizmem wręcz przeciwnie sprawia, że do każdej choroby będziemy się przyzwyczajać i ją akceptować.
    Piotr:devil:
  • [cite] Maja:[/cite]Łukaszu, moj mój post był ironiczną odpowiedzią na post Tawa. Trochę dziwne i głupie jest takie łopatologiczne tłumaczenie złośliwości, ale cóż...
    Ja tam jestem prosty jak drut w kieszeni. :beard:

    [cite] Maja:[/cite]A co do boleści - nie odczuwam. Dziwi mnie tylko tropienie gejów na każdym kroku (swoją drogą nadal nie odpowiedziałeś jak ich rozpoznajesz w miejscach publicznych - naprawdę, szczerze mnie to zaintrygowało),
    Jak nie odpowiedziałem jak odpowiedziałem - sami to pokazują.

    [cite] Maja:[/cite]a nie zwracanie uwagi na krzywdzone w domach dzieci np. I dla mnie molestowanie dzieci jest o wiele straszniejszym grzechem.
    Co czytałaś na śniadanie, że dostałaś takich niestrawności?
    Popatrz - watek na zupełnie inny temat, a Ty o mnie tyle wiesz i to w kwestiach o których nie pisałem w tym wątku. :shades:
  • za to o sobie co i raz czytam coś interesującego, ale to zupełnie inna inszość.
    cena sławy
  • Maja, przeczytaj dokładnie moje wpisy.
  • [cite] Maja:[/cite]Tylko zwróć Piotrze uwagę na cudzysłów przy słowie leczyć, oraz stwierdzenie "choć nie ma żadnych dowodów na to, że ich metody rzeczywiście działają"
    A potem: Jednak 17 proc. ankietowanych twierdzi, że przeprowadzona przez nich terapia pomogła przynajmniej jednemu pacjentowi ograniczyć homoseksualne uczucia.

    Czyli są dowody na to, że terapia działa.

    Nawiasem mówiąc, skoro austriackiego Fritzla umieszczono w psychiatryku, aby go wyleczyć ze skłonności do kazirodztwa i sadyzmu, to dlaczego homoseksualizmu by się nie dało wyleczyć? To także zła skłonność, z tym, że aprobowana przez liberalnych polityków jako młot na chrześcijaństwo.
  • Było na ten temat (czy z homoseksualizmu można się wyleczyć) w Warto Rozmawiac

    Warto obejrzeć.
  • Maju, współczesna nauka pozwala w dowolny sposób modyfikować ludzką seksualność. Trzeba być zupełnym ignorantem, aby uważać, że akurat skłonność do osobników własnej płci się temu opiera. Rzecz w tym, że współcześnie uważa się skłonności homoseksualne za pożądane i dlatego się tych ludzi nie leczy, choć obiektywnie mają tak samo zaburzoną seksualność, jak kazirodcy, czy pedofile. Utrzymywanie kogoś w homoseksualizmie oznacza, że się nie rozmnaża. To dużo prostsze i tańsze, niż finansowanie antykoncepcji i aborcji. Jak kiedyś politycy uznają, że potrzebni są im pedofile, to zapewniam Cię, że w kilka tygodni ta orientacja zniknie z listy zaburzeń psychicznych i zacznie być lansowana przez media.
  • Nie podejmuję się dzielić zboczeń na lepsze i gorsze. Ich ocena kulturowa bywa różna w zależności od miejsca i czasu, dlatego to, co dziś obowiązuje może być przeżytkiem za 50 lat.

    Jeżeli chodzi o badania skuteczności terapii dla homoseksualistów, to są prowadzone i publikowane. Oczywiście dzieje się to poza głównym obiegiem, gdzie sam temat jest uważany za herezję, ale nie słyszałem, aby ktoś zakwestionował je od strony metodologicznej.
  • Taw - a Ty odczuwasz rosnącą sławę na forum? Tłumy fanek etc.
    Ech... zawsze jakiś substytut.
  • Maju, różnica pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią jest jedna : to pierwsze jest akceptowane przez "cywilizowane" społeczeństwa (a nawet doczekało się swoich praw:devil:) a drugie na razie nie jest akceptowane. Na tym różnice się kończą. Natomiast są jednakowo obrzydliwe i wypływają z tego samego źródła. No i zastanów się, jeśli akceptujemy homoseksualizm, to czemu nie mielibyśmy akceptować innych wynaturzeń :kazirodztwa, sodomii i pedofilii? Pedofila też na ulicy nie rozpoznasz, może być całkiem sympatycznym panem. Nie chcę krakać, ale pewnie niedługo doczekamy się czasów, kiedy pedofilia zostanie uznana po prostu za kolejną "orientację" seksualną. :devil::devil::devil:
  • Maju, najlepszym sposobem na rozwinięcie umiejętności korzystania z wyszukiwarek internetowych, jest korzystanie z nich :thumbup:

    Jeżeli chodzi o różnice moralne między pedofilią, a homoseksualizmem, to zapewniam Cię, że każdą można obalić.
  • [cite] Taw:[/cite]Piotrze, może Cię to oczywiście dziwić, ale mi nigdy nie przyszło przez myśl, że się czymś zarażę, kiedy witała się z gejami (a z paroma się w życiu witałam).
    łoł łoł łoł

    ... a ja widziałem kilkuset

    Geje - kordon - nasi?
  • pedały kordon kordon ja... i nasi
  • No dobrze mówiłem... żyłka by mi chyba strzeliła.
  • [cite] Taw:[/cite]pedały kordon kordon ja... i nasi

    Oj, ty niepoprawny...
  • Maju, smutna jest taka, że ten, kto potrafi zrozumieć wyniki badań potrafi również samodzielnie przeprowadzić kwerendę w internecie. Oczywiście, mogę kogoś w tym wszystkim wyręczyć, ale nie zawsze mam na to czas.

    Co do reszty, to nie każdy pedofil zmusza dziecko do stosunku. I nie każda osoba o skłonnościach homoseksualnych decyduje się na kontakty intymne na zasadzie wolnego wyboru. Homoseksualiści tak samo krzywdzą się nawzajem, jak pedofil krzywdzi dziecko. I tak samo samo burzą sobie świat i niszczą przyszłość. Często w sposób bardzo konkretny, zarażając się chorobami.
  • to nie każdy pedofil zmusza dziecko do stosunku.
    Pedofilia â?? rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym
    Maciek, rozumiem, że bronisz pedofilów i prawa dzieci do stosunków seksualnych. Może mi powiesz jak przekonać 12 letnią dziewczynkę do seksu? Wiesz.. tak bez zmuszania jej.. A może lepiej udowodnij swoją tezę
    nie każda osoba o skłonnościach homoseksualnych decyduje się na kontakty intymne na zasadzie wolnego wyboru
    A to się zdaje gwałt jest...
    Homoseksualiści tak samo krzywdzą się nawzajem, jak pedofil krzywdzi dziecko. I tak samo samo burzą sobie świat i niszczą przyszłość. Często w sposób bardzo konkretny, zarażając się chorobami.
    A niby heteroseksualni partnerzy (w tym małżonkowie) nie krzywdzą się nawzajem? :shamed:
    W przeprowadzonym w USA badaniu, od 3% do 10% kobiet przyznało, że było ofiarami gwałtu ze strony męża, a 54% ujawniło, że mąż stosował wobec nich przymus w celu doprowadzenia do współżycia.
  • heh.. cytuj mi się kliknęło
  • Że niby siłą? A znasz może jakąś zgwałconą kobietę?
  • Nic takiego nie twierdzę. Ale widzę, że żadna z koleżanek nie miała takich doświadczeń, skoro musisz je podpytać. Powiem tylko tyle, że opinia "środowiska" jest taka, że to kobieta prowokuje.. a jak inna kobieta pisze, że pewnie "lubi ostro" to załamuję ręce!
  • I cytujesz "od 3 do 10%" a potem piszesz o 54%. Oj, Małgorzato.. więcej uwagi przy czytaniu zaoszczędzi nam nieporozumień
  • Nie rozumiem Oso, co chcesz udowodnić tymi danymi. Wracając jednak do wcześniejszego tematu. Jak zostało wcześniej napisane, pedofil skłania dziecko do podjęcia aktywności seksualnej nieadekwatnej dla jego etapu rozwoju, co powoduje u niego szkody w psychice. To samo robi gej proponując seks dorosłemu mężczyźnie. Miarą dojrzałości jest gotowość do podjęcia kontaktów z płcią przeciwną, a nie z własną. Jeżeli kogoś cofamy w rozwoju, to wyrządzamy mu krzywdę, szczególnie, jeżeli taka faza zostanie utrwalona.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.