Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co sądzicie o dredach u ośmiolatka?

24

Komentarz

  • Czarny kolor skóry również. Język japoński również. Chińskie ubrania również.
  • Skóry i języka się nie wybiera:tongue:

    Znam z widzenia czarnoskórych łacinników:cool:
  • >>Znam z widzenia czarnoskórych łacinników:cool:<<

    a po czym poznałaś że czarnoskórzy są łacinnikami lub łacinnicy są czarnoskórzy
  • np. murzyn wyznania rzymsko-katolickiego
    widziałam takiego na Mszy trydenckiej:cool:
  • Ale buty, ubrania itp made in china wybierasz. A jeśli ktoś z dreadami uczestniczy we Mszy trydenckiej?
  • Ale ten murzyn nie miał dredów!
    Był bardo elegancko uczesany i ubrany - jak przystało na łacinnika.
  • żenuła i no comment
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]żenuła i no comment
    Ja Ciebie rozumiem Paweł. Mnie kiedyś się notorycznie pytano czy Curów słucham choc o istnieniu ich nic nie wiedziałem...
    the-cure.jpg
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]żenuła i no comment
    a ja Ciebie Paweł w ogóle nie rozumiem:crazy:
  • Dla mnie prostu należenie do cywilizacji łacińskiej jako takie, czymkolwiek ta cywilizacja by była, nie jest wyznacznikiem.
  • Agnieszko tzn że dredy lub ich brak nie są wyznacznikim chrześcijaństwa:cool:
  • Ładna fotka, Taw. To z nowego czy starego dowodu?:rasta:
  • [cite] sylwia1974:[/cite]Agnieszko tzn że dredy lub ich brak nie są wyznacznikim chrześcijaństwa:cool:
    Chrześcijanin powinien ładnie wyglądać, a nie mieć jakąś szopę na głowie:rasta:
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Dla mnie prostu należenie do cywilizacji łacińskiej jako takie, czymkolwiek ta cywilizacja by była, nie jest wyznacznikiem.
    Paweł, ale nie zaprzeczysz, że ciało jest widzialnym znakiem niewidzialnej duszy:cool:
  • ALe Agnieszko, przemiana zaczyna się od serca.
    To, co zewnętrzne jest wynikiem tych przemian.
    Znam wielu ludzi, którzy po nawróceniu ścinali dredy, wyciągali kolczyki z pępka i innych ciekawych miejsc, usuwali tatuaże.
    Miłosierdzia trochę! I czasu....
  • Tak, zaczyna sie od serca, ale na nim nie kończy.
    Piszesz: ścinali dredy, wyciągali kolczyki po nawróceniu i tak być powinno!
  • Chrześcijanin powinien ładnie wyglądać, a nie mieć jakąś szopę na głowie:rasta:[/quote]

    nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba
  • Fryzura wojskowa dla chłopaka a chustka na głowę (lub mantylka) dla dziewcząt i kobiet
  • Chrześcijanin powinien ładnie wyglądać, a nie mieć jakąś szopę na głowie
    ---
    Ładnie to pojęcie względne. A jeśli papież byłby "brzydki" to powinien zejść z urzędu?



    Paweł, ale nie zaprzeczysz, że ciało jest widzialnym znakiem niewidzialnej duszy
    ---
    Z tego co wiem to jest świątynią Ducha Świętego, a nie emanacją duszy. Trochę to gnozą pachnie...
  • Ładnie to pojęcie względne. A jeśli papież byłby "brzydki" to powinien zejść z urzędu?
    Benedyktowi nawet w dredach byłoby ładnie.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Chrześcijanin powinien ładnie wyglądać, a nie mieć jakąś szopę na głowie
    ---
    Ładnie to pojęcie względne. A jeśli papież byłby "brzydki" to powinien zejść z urzędu?
    Ładne nie jest względne.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]
    Paweł, ale nie zaprzeczysz, że ciało jest widzialnym znakiem niewidzialnej duszy
    ---
    Z tego co wiem to jest świątynią Ducha Świętego, a nie emanacją duszy. Trochę to gnozą pachnie...
    Nie Pawełku, to klasyka. Nie mieszaj Objawienia z poznaniem rozumu.
  • Poza tym świątynia Ducha Św. z dredami na głowie???:shocked:
  • Zastanawiałam się nad tym...
    Wydaje mi się że dredy nie są dla każdego. Jestem w stanie tolerować je u artysty, ale już u prawnika albo lekarza wydają mi się infantylne. Przypomniało mi się, że miałam w LO nauczyciela (od j.angielskiego) z dredami, był ok, nie był bynajmniej typem prowokatora, ani "hej-do-przodu", wręcz przeciwnie - wydawał mi się nieśmiały.

    Co do ich związku ze stanem duszy... dredy chyba nie obrażają Boga, prawda? może są trochę dziwaczne i nieeleganckie, ale nie są przecież grzechem.

    U ośmiolatka mi się nie podobają. Rodzice robią dziecku krzywdę i sobie też. Skoro w wieku 8 lat ma na głowie dredy, to co będzie miał w wieku lat 15?
  • Nie, litości, 8-mio latek? Uważam, że nie pozwoliłabym, choć takiego przypadku w domu (jeszcze) nie miałam.
    Co do starszyzny (ok. 18-tki), myślę, że czasem trzeba dać im spróbować.
    K
  • Mnie by było wstyd, gdyby moje dziecko w jakimkolwiek wieku nosiło dredy.
  • Mi chyba byłoby trudno znieść irokeza...
  • To też:bigsmile:
  • Dla Agnieszki63
    sal3.jpg
  • fryzury piekne mają :):):)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.