Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co sądzicie o dredach u ośmiolatka?

124»

Komentarz

  • Podobnie jak długie pióra flejtuchów z Manowar :tongue:
  • [cite] Pax:[/cite]I Maryja byla Zydowka- straszne!
    Perfidne kłamstwo. Maryja jest Litwinką.
  • Maja Wiki nie wystarczy mnie się tam zdaje że wyróznił 21 albo 27 jakoś mi tak te cyfry po głowie chodzą... no i może istnięją takie o których nawet on nie wiedział na przykład cywilizacja flejtuchów.
  • Znam kilka przyzwoitych osób po medycynie...
  • [cite] Maja:[/cite]Ale czy są łacińskie aby napewno? I czy fryzury mają odpowiednie? I kolczyków żadnych, tatuaży i innych takich wymysłów podrzędnych cywilizacji?

    Absolutną wyłącznością cywilizacji łacińskiej jest to, że wymaga ona doskonałej moralności we wszystkich dziedzinach życia.

    Maju, jeżeli masz wątpliwości możesz dokształcić się w tej kwestii np.tutaj
  • No i to, że wydaje się, że jego pojęcie cywilizacji łacińskiej powstało jako opozycja do cywilizacji żydowskiej, więc jest pojęciem sztucznym. To tak jak kabała powstała w opozycji do chrześcijaństwa i jest naciągana, tylko po to, żeby wzbudzić u żydów chęć dosrania chrześcijanom.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]No i to, że wydaje się, że jego pojęcie cywilizacji łacińskiej powstało jako opozycja do cywilizacji żydowskiej, więc jest pojęciem sztucznym. To tak jak kabała powstała w opozycji do chrześcijaństwa i jest naciągana, tylko po to, żeby wzbudzić u żydów chęć dosrania chrześcijanom.
    Nie masz racji.
  • [cite] Maja:[/cite]Agnieszko, ja znam teorię cywilizacji Konecznego. I naprawdę nie przypominam sobie, żeby było tam chociaż słowo o tym, żeo przynależności do danej cywilizacji decyduje fryzura! I wybacz - kompletnie nie widzę związku między dreadami a brakiem moralności.
    Moralność dotyczy wszelkich dziedzin ludzkiego życia.
  • Nie masz racji.
    ---
    Nie masz racji.
  • [cite] Maja:[/cite]Tylko co niemoralnego jest w noszeniu jakiejś fryzury, która Ci sie nie podoba? Możesz stwierdzić, że Twoim zdaniem jest nieestetyczna, nieładna, niechlujna... Ale niemoralna??? Joannę d'Arc spalono na stosie między innymi za noszenie męskich strojów. Czy Ty uważasz, że noszenie spodni jest niemoralne? Czy człowiek, który nosi dready, ale żyje cnotliwie jest niemoralny? Nie rozumiem Twojego toku myślenia!
    Jest moralne wszystko, tylko moralność moralności nierówna.

    Ja poza tym nie napisałam, że noszenie dredów jest niemoralne.
  • Chodzi mi o to, ze nie ma braku moralnośći, że wszystko, co człowiek robi jest moralne. Są jednak różne poziomy moralności.
  • Dready są szkodliwe dla włosów, więc są złe:tooth:
  • :crazy: nie no - czepiasz się - czasem nazywa...jeśli ktoś np podczytuje Wyborczą i zbyt mało słucha RM :tooth::wink:
  • [cite] juka:[/cite]w różnych dyskusjach tutaj tak często forumowicze podkreślają prawo rodziców do decydowania o swoich dzieciach, że mocno dziwi mnie ta dyskusja...
    :shocked:
    O swoich dzieciach tak ale nie o czyjejś szkole.
  • Myślę, że rodzice mają prawo zdecydować się na wypisanie dziecka ze szkoły, jeśli nie podobają im się zasady w niej panujące.
  • [cite] juka:[/cite]ale w sytuacji, ze tak powiem, konfliktu interesów, to kto ma prawo do decyzji, szkoła czy rodzice?
    Juka to jest szkoła prywatna.
  • Ja niedawno slyszalam historie gdzie jeden z nauczycieli w gimnazjum stwierdzil na lekcji,ze jest wdzieczny Hitlerowi za pozbycie sie tylu Zydow bo jego przodkowie mieszkali w suterenie w Warszawie a sasiedzi- bogaci Zydzi mieli sklepy zupelnie kolo ulicy i byli b bogaci itd,a tak to po wojnie rodzina mogla osiasc sobie na miejscu tych Zydow:shocked:
  • No i kto z nich miał dredy bo chyba nie Hitler...?
  • A masz pewność, Taw?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.