Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warto obejrzeć

245

Komentarz

  • może będzie na jutubie
  • [cite] Prayboy:[/cite]może będzie na jutubie
    Nie będzie, jak tylko się coś produkcji TVP pojawia, zaraz usuwają.
  • e tam, jest kilka programów z tego cyklu na jutubie...
  • 222miu.jpg

    Panu bogu świeczkę i diabłu ogarek
    i jeszcze Gościa Niedzielnego zlinkowali
    :shocked::shocked::shocked:

    Na dole nazwisko pana doktora, a w środku reklama z Papieżem. Jak widać brak telewizora przed niczym nie chroni i tak wszystko jest totalnie wymieszane, syf.
  • Nie masz racji Werka w sprawie źródeł. Cytowane w programie fragmenty to nie teksty z portali internetowych tylko z najważniejszych czasopism medycznych. Jak medyk pisze pracę naukową, to w bibliografii zamieszcza tytuły tych czasopism, tytuły prac i ich autorów, roczniki, numery i strony. Tytuły tych periodyków są indeksowane w MEDLINE czyli największej bazie czasopism medycznych, a za publikacje w nich autorzy otrzymują punkty przydatne w ich dorobku naukowym.

    Tak więc ani Ty, ani pani Kasia nie macie kompetencji, aby rzeczowo polemizować z Joanną
  • Werka, jesteśÂ lekarzem?
  • No to dogadajcie się z Magg, bo ona jest :)
    Idąc Twoim tokiem rozumowania, jeśli Ty nie jesteś, to wiesz mniej niż ona.:cool:
  • Ale ona nic niezgodnego z prawdąÂ nie powiedziała, co potwierdziła Magg. Sądząc z reakcji min. zdrowia, a także tej drugiej normalnej pani ginekolog, to zgadzali się z nią. Z tego co pamiętam Najfeld poprawiła się z "pani Kasi". Zwróć uwagę, że na początku programu wspomniała coś o jakichś niemiłych uwagach ze strony "pani Kasi" pod jej adresem. To też nie fair...
  • (byłam w szkoku, jak sprawdziłam na wiki, ile ma lat, wygląda dużo starzej
    A ja jej dawałem 25 z wyglądu więc Twoje dywagacje się nie liczą... bo to ja jestem ekspertem w dziedzinie czy któraś za stara czy za młoda. Ty na ten przykład z gadki wyglądasz dużo starzej niż z avatara... może tak jak ja wykopałaś fotkę z liceum.
  • Na moim avatarze też młodo wyglądam :tooth:
  • [cite] mona:[/cite]Na moim avatarze też młodo wyglądam :tooth:
    Niby racja ale Ty nie gadasz jak po menopauzie.
  • A jaki jest tytuł tego odcinka? Sekedukacja może? Ja niestety z terytorium USA nie mam dostępu do tvp, ale znalazłam coś na youtube.
  • Werka zapodaje tutaj znaną z erystyki Schopenhauera metodę, czyli kiedy brak argumentów to stosuje się ośmieszanie przeciwnika lub komentowanie jego wyglądu.
    Pyskaty dzieciak, panna, itp.
    "Twoje poglądy są tak odrażające jak twój wygląd Sokratesie"

    A może po prostu zwyczajna kobieca (?) zazdrość, bo argumenty żadne.
    Nie wiem czy celowo pominęła obecność drugiego lekarza ginekologa w tym programie?

    Werka sama pisze najpierw "pani Kasia" potem opieprza Najfeld za panikasiowanie (nawiasem mówiąc jest w modzie u feministek nazywanie się Kazia itp)

    Chyba cieszymy się wszyscy że Werka wraca do formy, szkoda że tak nieudolnie ale wyszła widać z wprawy.
  • Karina - nie to nie to, nie ma na jutubie
  • Werka, swoją drogą chciałbym zobaczyć jak byś wyglądała na tydzień przed procesem jak obecnie Najfeld.
    Jesteś zwykła zazdrośnica, anonimowa internautka, więc daj sobie spokój, nikt cię tu nie słucha.
  • Tego że ją wszyscy lubią a ciebie nikt.
  • Ja lubię Werkę i gdyby popracowała trochę nad charakterem...
  • jak można lubić awatara ?:shocked:
  • E tam, przewrażliwieni jesteście. Werka tylko chciala powiedzieć, że nie lubi J. Najfeld. Przecież jej wolno (choć nie wiem dlaczego), no nie?
    Ja np. nie lubię feminazistek z TV i się z tym nie kryję. Z powodu absurdalnych poglądów. A jeśli dodatkowo wyglądają strasznie to już woda na młyn...
  • Dla Gregoriusa:
    ou69UHZ2X-o
    rPqz3R8m5UQ
    G80zseaw5IE
    p8lenrHIdr0
    QdS1agknsl0
  • źle kliknąłem podziękowanie do postu 56, anuluję:smile:
  • Szybkie som:wink::
    wez-pigulke-m.jpg
  • [cite] Werka:[/cite]Obawiam się, że niezupełnie masz rację. Żeby móc sensownie korzystać z tego typu opracowań, trzeba mieć wykształcenie w danej dziedzinie.

    To nie są opracowania lecz wnioski żywcem wyjęte z prac naukowych; praca naukowa nie polega na przepisywaniu zdań z innych prac, ale na obserwacjach dotyczących własnych pacjentów.

    Werka:Gwarantuję Ci, że w tego typu bazach można znaleźć badania pokazujące związek zażywania preparatów hormonalnych ze zmniejszonym ryzykiem raka szyjki macicy. I czy jest to argument, żeby to łykać dla zdrowia?

    No właśnie, o tym decyduje lekarz a nie grupka krzyczących feministek, domagających się sprzedaży "pigułek" bez recepty.

    Werka:Pomijam już, że różna jest jakość tych opracowań, nwiadomo, jak to w nauce.

    Masz takie "opracowania" w swoim portfolio? Mierzysz swoją miarą?

    Werka:Różne rzeczy pięknie wyglądają w publikacjach, a niekoniecznie w praktyce lekarskiej.

    Prowadzisz praktykę lekarską, czy masz takie info od dziennikarzy?

    Werka:Żeby się w tym wszystkim rozeznać, odnieść krytycznie, również do rodzaju samych badań, trzeba mieć kompetencji trochę więc niż panna Joanna.

    Spełniam ten warunek.

    Werka:Dlatego w takich kwestiach jestem ciekawa opinii specjalisty, i to wybitnego, a nie dziennikarzy.

    Był przecież drugi, a nawet trzeci lekarz "na sali", chociaż tak naprawdę tego pierwszego nie nazwałabym lekarzem

    Werka:I tylko tyle. Żeby potem nie było, że jestem za karmieniem antykoncepcją wszystkich jak popadnie, w tym nieletnie.

    Masz jeszcze coś istotnego do dodania?
  • Dobranoc.
    Była dobra, dzięki.

    Masz jakieś kompleksy Werka

    Gdyby Joanna Najfeld była stara albo brzydka, może jeszcze by jej wybaczono, że w telewizyjnych dyskusjach przegaduje feministki, zwolenników aborcji i gejowskich małżeństw. Jednak fakt, że tak "wsteczne" poglądy w logiczny sposób przedstawia sympatyczna dziewczyna, jest dla nich nie do zniesienia.

    Jak widać nie tylko dla nich albo sama się w ten poczet zaliczasz.
  • Krytykuję jej sposób bycia i styl uprawiania zawodu.

    Jakiego zawodu? Ona jest anglistką, nie dziennikarką.
  • [cite] Werka:[/cite]Ten pan doktor jest diabła wart.
    naprawdę?

    To fajnie że tak mówisz.

    Uroczystość wręczania honorowych dyplomów i specjalnych nagród odbędzie się 27 maja 2002 w Teatrze Wielkim w Warszawie. Podczas uroczystości doktor L. wraz z innymi laureatami otrzyma dyplom z rąk żony Prezydenta RP Jolanty Kwaśniewskiej.
  • Powiem tylko tyle, że gdybyś miała rzeczywiste pojęcie o pracy naukowej, wiedziałabyć, że "opracowanie naukowe" w "renomowanym czasopiśmie specjalistycznym" to nie prawda objawiona

    Jeżeli przeciwnik żąda wyraźnie, abyśmy przedstawili argumenty przeciwko pewnemu określonemu szczegółowi jego twierdzenia, a my nie znajdujemy niczego odpowiedniego, to musimy przesunąć całą sprawę w sferę ogólników, potem zaś wystąpić przeciw nim. Musimy wytłumaczyć, dlaczego nie można ufać jakiejś hipotezie; zaczynamy wówczas mówić o omylności ludzkiej wiedzy ilustrując to przykładami.

    Werka jak jedziesz Schopenchauerem to daj chociaż te przykłady czy na tyle cię nie stać?
  • Czy ja krytykuje jej poglądy? Krytykuję jej sposób bycia
    I przy okazji, lekarzu, ulecz się sam.


    Jeżeli spostrzegamy, że przeciwnik jest silniejszy i że w końcu nie będziemy mieli racji, to atakuje się go w sposób osobisty,
  • i na koniec waszego (Werko i Magg) dialogu:

    Jednakże warunkiem koniecznym jest, aby dyskutanci byli mniej więcej równi pod względem inteligencji i erudycji.

    I to by było na tyle, Mona już o tym wspomniała na tym wątku.

    Chociaż nie - dodam od siebie że też pod względem urody... bo piękno jest równie ważne.
  • dyskusja zaczęła się na temat programu, a skończyła obrażaniem wzajemnym dyskutujących
    po co?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.